support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

audi Zvýšenie výkonu a štýlová úprava pre Audi S7 MD700 od M&D Exclusive Cardesign audi

Zvýšenie výkonu a štýlová úprava pre Audi S7 MD700 od M&D Exclusive Cardesign

03.Feb.2017
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

Nemecké tuning štúdio M&D Exclusive Cardesign sa najnovšie pozrelo na zúbok poriadne výkonnej Audi S7. V ich portfóliu sa doteraz nachádzal model A7 a športový derivát v podobe Audi S7 rozhodne nemôže chýbať.

Audi S7 od M&D Exclusive Cardesign omladlo a výkonnostne prekonáva aj RS7


Ak patríte medzi detailistov, určite ste si už všimli, že reč nebude o aktuálnej verzii Audi S7, ale o modeli z roku 2013, teda ešte pred-faceliftovom. Ak sa zapozeráte ešte pozornejšie, určite si všimnete, že napriek tomu má táto Audi S7 niektoré prvky z aktuálnej verzie. Úpravcovia toto Audi osviežili novými po-faceliftovými zadnými svetlami a prednou maskou, ktorá zas pochádza z modelu RS7. Tým však vizuálny tuning ani zďaleka nekončil.

Úpravcovia sa v prípade ďalších stylingových úprav rozhodli obrátiť na partnerskú spoločnosť Prior Design. Odtiaľ pochádza rozširujúci bodykit PD700R, ktorý tomuto ostrému modelu pridáva na vážnosti. Obdivovať tak môžeme masívnejší nárazník, jeho prednú lištu a tiež výrazný difúzor vzadu. Nechýbajú rozširujúce kryty blatníkov, na ktoré plynulo nadväzujú nové bočné prahy.

V M&D Exclusive Cardesign sa zamerali najmä na karosársku fóliu a v tomto prípade sa naozaj pohrali s detailmi. Základom je originálny perleťový biely lak Glacier white, ktorý dopĺňajú fólie vo farebnom zladení inšpirovanom LeMans. Znamená to teda kombináciu sivej, červenej a čiernej fólie. Farebných úprav sa dočkali aj 21-palcové zliatinové disky Rennen Forged R60, ktorých lúče sú pokryté matnou čiernou, čím perfektne ladia s karosériou Audi S7.

audi s7 md exclusive mr cardesign

Ak by sa vám to málilo tak vedzte, že toto Audi S7 je poriadne posilnené. Pod prednou kapotou sa nachádza 4.0 l benzínový osemvalec, ktorý ale prešiel celým radom úprav. Nová je elektronická riadiaca jednotka, systém nasávania a nechýba ani kompletne prepracovaná výfuková sústava zakončená koncovými časťami z modelu RS7. Napokon sa úpravy týkali aj prepĺňania a tak sa táto Audi S7 môže pochváliť výkonom až 700 koní a maximálnym krútiacim momentom na úrovni 950 Nm.

audi s7 md exclusive mr cardesign

Audi S7 v podaní M&D Exclusive Cardesign ponúka zaujímavý mix precízne spracovaných úprav. Platí to nielen v prípade spracovania karosérie ale aj výkonnostného tuningu.

audi s7 md exclusive mr cardesign

audi s7 md exclusive mr cardesign

audi s7 md exclusive mr cardesign

audi s7 md exclusive mr cardesign

audi s7 md exclusive mr cardesign

mr car design logo

MR Car Design


Nemecká firma MR Car Design sa už viac než 10 rokov venuje tuningu automobilov. Pochváliť sa môžu viacerými produktovými líniami, ako napríklad aj Reil Performance. Táto spoločnosť si dáva veľmi záležať aj na spolupráci s poprednými firmami zaoberajúcimi sa výrobou tuningových dielov a tak do áut montujú len to najlepšie. MR Car Design tvoria viaceré tímy, ktoré sa špecializujú napríklad na prerábky profesionálnych športových vozidiel, alebo tuning veteránov. Záber tejto firmy z nemeckého Erftstadtu je mimoriadne široký a za sebou majú stovky špičkovo upravených vozidiel.

Tvoj názor na celkovú úpravu pre AUDI S7 od tunerov zo spoločnosti MR Car Design ? Nech sa páči, hlasuj:Ak chcete ešte viac informácií k jednotlivým úpravám od firmy MR Car Design, tak navštívte našu podstránku:

MR CAR DESIGN tuning


Viac informácií o značke Audi nájdete na našej podstránke:

AUDI tuning


Volaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz, ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náš online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: archív COBRA TUNING.sk s.r.o.

Text: Matej Klamo
Obrázky: Slavomír Majerník
Finálna úprava a kontrola: Slavomír Majerník

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 3314x    hodnotenie: - nehodnotený -


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt