support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

logo bmw Zvýšenie výkonu BMW X6M – Lumma Design CLR X 6R v žlto-krikľavej logo bmw

Zvýšenie výkonu BMW X6M – Lumma Design CLR X 6R v žlto-krikľavej

15.Nov.2016
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber


Nemecká spoločnosť Lumma Design stojí za ďalším odvážnym počinom. V tomto prípade vylepšili ostré BMW X6M, ktorému dodali lak so špecifickým farebným odtieňom, širší bodykit a poriadnu dávku výkonu. V tomto prevedení a pod názvom Lumma CLR X6 R je toto auto pripravené uspokojiť každého extroverta, ktorý na seba rád púta pozornosť.

BMW X6M alias Lumma CLR X6 R zaujme vizuálne aj výkonnostne


Agresívne pôsobiace autá nemusia byť vždy iba čiernej, sivej či červenej farby. V Lumma Design sa neboja experimentovať a nie je to po prvýkrát, čo má ich showcar divoké sfarbenie. Práve lakom karosérie upúta tento crossover snáď najviac. Ide o žiarivý žltý odtieň RAL1026, s ktorým vhodne kontrastuje zatmavená optika svetiel a matné čierne disky Lumma CLR Racing s priemerom 22 palcov.

Ako sme si už v prípade Lumma Design zvykli, vizuálne úpravy poriadne udrú do očí. CLR X6 R sa môže pochváliť novou karbónovou kapotou, širším bodykitom a upravenými svetlami. BMW X6M poriadne pribralo na šírke, konkrétne o 40 mm na každej strane. Pri pohľade spredu si určite všimnete väčšie otvory nárazníka, nové denné svetlá a stmavené predné LED hmlovky, ktoré úpravca nechal vyrobiť špeciálne pre tento model. V zadnej časti upúta pozornosť nový difúzor, ktorému robia spoločnosť zdvojené koncovky výfuku s priemerom 70 mm a celkom decentný spojler na veku batožinového priestoru.

bmw x6m clr x6r racing lumma design

Úpravy neobišli ani priestor pod prednou kapotou. TwinPower Turbo osemvalec s objemom 4.4-litra sa po novom môže pochváliť výkonom až 750 koní (predtým 575 koní) a maximálnym krútiacim momentom 980 Nm. Tieto výsledky sa podarilo dosiahnuť najmä úpravou riadiacej jednotky a výfukovej sústavy. Zoznam voliteľnej výbavy zahŕňa aj športové pružiny, ktoré toto BMW posunú k zemi bližšie o 35 mm.

bmw x6m clr x6r racing lumma design

Veľkorysá je aj ponuka úprav pre interiér. Vybrať si môžete z rôznych drevených, karbónových a hliníkových dekoračných materiálov. Nechýba možnosť čalúnenia alcantarou a rôznymi druhmi kože s ozdobným obšitím. Týmto v Lumma Design dokážu potešiť bezpochyby aj tých najnáročnejších.

bmw x6m clr x6r racing lumma design

bmw x6m clr x6r racing lumma design

bmw x6m clr x6r racing lumma design

bmw x6m clr x6r racing lumma design

bmw x6m clr x6r racing lumma design

bmw x6m clr x6r racing lumma design

bmw x6m clr x6r racing lumma design

bmw x6m clr x6r racing lumma design

bmw x6m clr x6r racing lumma design

bmw x6m clr x6r racing lumma design

Pokiaľ si chceš takto športovo upraviť svoje auto, kontaktuj nás, radi ti pomôžeme:

cobra tuning kontakt


Aktuálny cenník výrokov od LUMMA TUNING si stiahnite tu:

preview
download
[ 343 Kb ]

Chceli by sme vás ale upozorniť na jednu skutočnosť, že isté ceny v týchto cenníkoch už nemusia byť najaktuálnejšie. Niektoré sa pomenili smerom hore, zvyčajne ale dole. V prípade aktuálneho dopytu vás prosíme nás pre kontrolu kontaktovať.


Čiastočný sortiment Audi, Opel, Seat a VW spojlerov od firmy LUMMA máme na webe zahrnutý pod rubrikou RIEGER TUNING.

webshop

Ceny sa dajú zobrazovať v oboch menách, EUR a českých korunách s DPH. Kliknutím na SK alebo CZ vlajku vedľa ceny na danej položke si môžete vždy prepnúť zobrazenie meny. Aktuálny koeficient: 26. Pri jednorazových objednávkach nad 150,- € s DPH Vám ponúkame DOPRAVU na území Slovenska ZDARMA! Odporúčame preto spojiť Vaše objednávky s priateľmi a známymi. (Nevzťahuje sa na akciový tovar alebo položky vo výpredaji ako aj zásielky kuriérskou službou, nadrozmerné tovary a položky s nadváhou)lumma design logo

LUMMA DESIGN


Firma Lumma Tuning sídli v meste Winterlingen neďaleko Stuttgartu v nemeckom Baden-Württemberg. Bola založená v roku 1987, začala teda so svojou výrobou už veľmi dávno, a patrí tak medzi elitu Európskej tuningovej scény a svojím menom samozrejme ručí za kvalitu.

To činí a potvrdzuje aj vysokú kvalitu a nádherný dizajn týchto výrobkov. Lumma sa snaží i napriek časov všeobecnej recesie v západnej Európe konať aktívne proti tomuto negatívnemu trendu a to najmä stálymi investíciami a novými produktmi. Neprejde snáď mesiac, v ktorom nevyvinú nové sady spojlerov pre nejaké vozidlo a to i pre tie najnovšie modely áut, ktoré v sériovej podobe sotva zazreli svetlo života. Spoločnosť je dnes hrdá, že má dokonca vlastné dizajnérske oddelenie, ktoré sa neustále venuje novým konceptom. Zvyčajne sú to firmy ako Lumma, ktoré dokážu tvoriť trendy a hýbať nimi.

V ponuke tejto firmy nájdete úplné novinky, ktoré máloktorý úpravca dodáva, napr. extrémne nárazníky na Audi, BMW, Opel, VW a celú radu spojlerov pre iné európske značky. Firma dodáva jednak samostatné spojlery a nárazníky, ale taktiež celé montážne sady, teda „body kity“ alebo sady spojlerov na konkrétne auto. Lumma Tuning je teda špecialistom IBA na vonkajšok áut, teda najmä pre športové nárazníky, spojlery, masky, prahy, krídla, lišty, nasávače, výdychy a kvantum iných plastov v najvyššej kvalite. Všetky ich výrobky sú samozrejme certifikované a homologované v EÚ a spĺňajú aj náročné kritéria a podmienky nemeckého TÜV (Technischer Überwachungs-Verein) a DEKRA (Deutscher Kraftfahrzeug-Überwachungsverein).

Katalóg Lumma na stiahnutie:

preview
download
[ 23,3 MB ]


Čo vravíš na celkovú úpravu pre BMW X6M od tunerov z dielne Lumma Design?


Ak chcete ešte viac informácií k jednotlivým úpravám od firmy Lumma Design, tak navštív našu podstránku:

LUMMA DESIGN tuning


Ostatné úpravy áut značky BMW nájdeš v zozname našich článkov tu:

BMW tuning


Volaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz, ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náš online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: archív CT

Autor textov: Matej Klamo
Obrázky: Slavomír Majerník
Finálna úprava a kontrola: Slavomír Majerník

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 2055x    hodnotenie: - nehodnotený -


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt