support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

Žilina Cup 2004

Žilina Cup 2004

18.Oct.2004
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

Priebeh akcie: 16. október 2004
Miesto konania: Letisko, Hričov pri Žiline, SR

Túto sobotu organizoval náš nepotopeteľný a chluchotesný :-) webmaster Šano IT komandamnt svoj prvý, nultý ročník tuning šprintov pod zvyčným menom "Žilina Cup". Doniesli sme zopár fotografií zo zrazu, ktoré vám napovedia viac o tamojšej atmosfére.

Pár slov od organizátora Šaňa:

A je to za nami :) Ako prvé ďakujem všetkým, čo sa zúčastnili. Ocenili ste tak našu snahu a dali nám motiváciu pre budúcnosť. No, ale možno sa niekomu proste nechcelo odísť hneď keď už meral tú cestu :) Nie, hovorím úplne vážne. Keď som sa motal pomedzi ľudí a nepočul som takmer žiadne hundranie, bol som priam prekvapený, pretože bolo jasné, že naša organizácia mala svoje diery. Ale dovolím si povedať, že to neboli diery podstatné, pretože to, prečo tam ľudia prišli - zábava, sa naozaj konalo. Minimálne vieme, čo všetko ešte treba pre budúcnosť doriešiť. Aj preto veľmi rád prijmem Vašu konštruktívnu kritiku a pripomienky na našom fóre.

Počasie nám vyšlo priam fantasticky, teplota sa pohybovala okolo 20°C a dráha bola pomerne suchá. Technika nám fungovala, aj keď sme mali trochu problém s druhou časomierou, pretože nám vietor pohyboval stojanmi. Tak sme radšej merali na istotu jednu dráhu. Meranú dráhu sme stiahli na 350m kvôli bezpečnosti jazdcov pri brzdení, pretoźe celková dráha má len 500m a nechceli sme, aby ľudia drali gumy zo strachu či vôbec ubrzdia. Ospravedlňujem sa za trochu skla, štrku a vody v blízkosti štartu, spôsobovalo to nepríjemnosti aj pri konci slalomu, ale nejak ste stihli prísť skôr než sme to upratali :) Ešte k môjmu "neskorému" príchodu. Lebo tam sa vraj hundralo. Nehnevajte sa prosím, lebo plán bol o 13tej vyzdvihnúť ľudí pred TESCOM v Žiline a do 13:45 prísť s nimi na letisko, čo aj tak bolo. Začalo sa síce trochu neskôr, ale nebolo to dúfam kritické... Nabudúce nechám na ľudí čakať niekoho iného, aby ste mohli bombardovať rovno mňa :) Osobne ma trochu mrzí, že väčšina ľudí prišla len na šprint. Je to síce hádam najpopulárnejšia časť asi každého zrazu, ale práve preto som chcel trochu propagovať napríklad slalom. Na iné disciplíny nebolo dosť šialencov ako ja a hlavne asi ani vhodné podmienky. A tiež ma mrzí, že už som mal obuté zimné gumy :D

Ospravedlňte prosím teda mnohé nedostatky, niektoré sa žial ozaj nedali riešieť, pretože jednoducho neboli financie, ktoré sme potrebovali, akcia bola čisto stratová, ale to nevadí, lebo naozaj nebola kvôli "prachom". Verím že to bola len jesenná "choroba" nášho ešte nedospelého dieťaťa. :)

Ďakujem svojej láske, že mi dovolila vymeniť čas s ňou za čas na tejto akcii, a že nás aj podporila na mieste! Chcem sa ale tiež osobne poďakovať spoluorganizátorom, takže Braňo, Dudo, Ďuro, Fero, Juro, Ľudo, Maroš, Maťo, Mišo, ĎAKUJEM ! (ak som niekoho nedajbože zabudol, rýchlo mi nápíšte na ŠAŇO

Fotky z akcie sme pripravili pre vás tu:


PROGRAM PODUJATIA

Popis jednotlivých disciplín:

1. Šprint: Klasický, alebo skrátený drag-race na štvrť míle — 400m/350m, na čas
2. Jazda zručnosti: slalom na čas, cúvanie na značku, zastavenie na značke
3. Drift school: Nácvik nájazdu do zákruty z bočnej cesty, "utrhnutie" auta pred zákrutou, prechod "dverami vpred", dorovnanie, alebo aj nie :)
4. Rotarium: Nácvik 180° otočka(polovičné hodiny) a 360° (hodiny) pri jazde vpred, 180° pri jazde vzad
5. Voľný program: Rubber burning, foto, chat...
Opustenie Areálu: Vehementný, Okázalý, Hlučný a Efektný odchod domov, alebo do niektorej krčmy :)


Tu si môžete stiahnuť kompletné výsledky šprintov (formát PDF):

preview
download
[ 337 KB ]


Boli ste tiež na týchto šprintoch v Žiline? Ako sa vám páčilo? Hlasujte, nech vieme aj vašu mienku:Viacej informácii k tejto akcii vám radi poskytneme.

Volaj, píš alebo skypuj.

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk
zdroj: archív COBRA TUNING.sk s.r.o.

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 6366x    hodnotenie: 1/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt