support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

Super jarné novinky, ktoré inde nenájdete: žiarovky, nátery, guma v spreji, eko-tuning výfuk

Super jarné novinky, ktoré inde nenájdete: žiarovky, nátery, guma v spreji, eko-tuning výfuk

01.Apr.2014
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

Jar je definitívne tu a pre každého motoristu to je obdobie, kedy sa so svojim štvorkolesovým miláčikom pripravuje na letnú sezónu. Ako? Predovšetkým je potrebné auto po zime poriadne umyť a venovať čas výmene pneumatík. Otvára sa ale priestor pre nové autodoplnky, ktoré sa postarajú o zvýšenie výkonu a jedinečný vzhľad. Sme hrdí na to, že vám môžeme predstaviť štyri jedinečné novinky, ktoré na Slovensku nikto iný nepredáva. Budete tak mať istotu, že sa z vás stane hviezda všade, kam len prídete!

Ak na novú motoristickú sezónu hľadáte niečo nové, čo by ste sebe a svojmu autu mohli dopriať, našli ste. Ukážeme vám nové žiarovky Osram ale aj farby Foliatec, predstavíme vám nové výfuky Ulter Sport a zvláštny druh tekutej gumy Plasti Dip. Na prvý pohľad možno nič zvláštne, ale... čítajte ďalej!

Žiarovky Osram do predných svetlometov s nekonečnou životnosťou


Ako prví v Európe vám môžeme predstaviť nové exkluzívne žiarovky s nekonečnou životnosťou. Spoločnosť Osram v spolupráci s Cobra Tuning sa rozhodla predávať nový typ žiaroviek zatiaľ iba na našom území. Osram Endless Lifetime sú pre každého, kto chce navždy zabudnúť čo je to vypálená žiarovka a ako ju vymeniť. Osram Endless Lifetime má neobmedzenú životnosť, nazvať ju môžeme dokonca aj veľmi odvážnym pojmom - večné svetlo. Tieto žiarovky vaše auto spoľahlivo prežijú, kompatibility sa vôbec nemusíte obávať. Osram Endless Lifetime sú dostupné s bežnými päticami H1.5, H3.5, H4.5 a H7.5.

ziarovky osram endless lifetime cobra tuning

Zvýšenie brzdného výkonu rýchlo a jednoducho z plechovky s fóliou


Pre zvýšenie brzdného výkonu svojho auta sa nutne nemusíte púšťať do úprav brzdovej sústavy. Exkluzívne prichádzame ako prví v Európe s náterom na brzdy Foliatec Power Pluss, ktorý je určený pre brzdové strmene na prednej náprave. Tento náter pritom nezaujme ani tak svojim vzhľadom, ako skôr špičkovými vlastnosťami. Po jeho aplikácii pocítite výrazný nárast brzdného účinku. O koľko? Výrobca uvádza, že nárast brzdného výkonu môže dosahovať až 16,3%, čo ocenia aj tí náruživí šoféri. Tieto "brzdné kone v plechovke" však treba na strmene aplikovať veľmi opatrne, aby bol efekt čo najefektívnejší. Odborníci z Foliatec v súčasnosti skúmajú, prečo je tento prostriedok možné použiť iba na predných brzdách. Veríme však, že už čoskoro sa dočkáme verzie aj pre zadné strmene. Predpokladáme, že v ďalšej sérii tejto zázračnej farby, bude brzdný účinok oveľa účinnejší.

nater na brzdy foliatec power pluss cobra tuning

Eko-tuning výfuk Ulter Sport pre potešenie enviromentalistov


Každý, kto pre svoje auto hľadá nový výfuk, už určite počul o značke Ulter Sport. Chalani z tejto firmy si dali za cieľ predstaviť najekologickejší športový výfuk na svete. A podarilo sa? Samozrejme, opäť ako prví prichádzame s ultra ekologickým výfukom Ulter Sport, ktorý tak upravuje emisie, že produkuje čistú destilovanú vodu. Popri nesporných výhodách tohto riešenia treba ale pamätať na protikoróznu ochranu. Na tú sa trochu pozabudlo a vplyvom nahromadenej vody sú tieto výfuky náchylné na prehrdzavenie a môžu sa doslova rozpadávať. Ten najlepší zvládol svoj rozpad už za tri týždne. Eko si pýta aj takúto krutú daň, na vylepšení sa však už pracuje.

eko tuning vyfuk ulter sport cobra tuning

Foliatec Plasti Dip Vanish Immediately: spoľahlivá ochrana a zmiznutie pre vaše auto


Reč bude opäť o gume. Samozrejme, tej v spreji, ktorú môžete použiť na ochranu svojich obľúbených vecí. Foliatec Plasti Dip guma v spreji s prívlastkom Vanish Immediately vaše auto doslova "vyzmizíkuje". Ide o ďalší unikátny produkt z ponuky Cobra Tuning. Špeciálne zloženie spôsobí neviditeľnosť vášho auta a tak sa už nemusíte báť pokút. Zároveň ide o výbornú ochranu - auto vám nikto neukradne. Táto guma funguje tak spoľahlivo, že si treba dať pozor, aby ste si po jej použití vôbec auto našli ...

guma foliatec plasti dip vanish immediately

Váš názor na takéto druhy autodoplnkov :) ? Hlasujte tu:


Zoznam článkov o produktoch od firmy FOLIATEC pre Vaše auto nájdete na našej podstránke:

FOLIATEC


Zoznam článkov o produktoch od firmy OSRAM pre Vaše auto nájdete na našej podstránke:

OSRAM


Viac informácií všeobecne k autodoplnkoch vám radi poskytneme. Zoznam článkov o autodoplnkoch nájdete tu:

AUTODOPLNKY


Volaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz, ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náš online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: archív COBRA TUNING.sk s.r.o.

Text: Matej Klamo
Obrázky: Slavomír Majerník
Finálna úprava a kontrola: Slavomír Majerník

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 7880x    hodnotenie: 9/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt