support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

Nemecká tuningová firma ZENDER svojimi novinkami úspešne „naštartovala“ rok 2006

Nemecká tuningová firma ZENDER svojimi novinkami úspešne „naštartovala“ rok 2006

24.Feb.2006
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

V týchto dňoch ohlásil renomovaný nemecký úpravca Zender novinky v produkcii na rok 2006. Všetky predstavené novinky posúvajú pomyselnú latku kvality a estetiky o hodný kus dopredu.

ZENDER NEWS 2006


Zender Opel Corsa C
Dôkazom môže byť predstavenie novej generácie športového predného nárazníka na Opel Corsa C. Vyznačuje sa dravosťou a športovou eleganciou. Svojim dizajnom vynikajúco ladí s prednou časťou vozidla. Obrovské nasávacie otvory len podčiarkujú výnimočnosť tohto produktu.

Montáž je veľmi jednoduchá, uchytenie je rovnaké ako na sériovom nárazníku. V balení dostanete aj kompletnú sadu montážneho materiálu. Samozrejmosťou je certifikát spoločnosti TUV. V predaji bude už od deviateho týždňa 2006 a predávať by sa mal za cenu približne 10.990,-Sk / ks.


Zender Opel Corsa C
Ďalšou novinkou pre modelový rad Opel Corsa C je sada predného a zadného spojleru nárazníkov. Pripevňujú sa pomocou špeciálneho lepidla na pôvodné sériové nárazníky.

Takouto jednoducho montážou vyčarujete z úplnej „sériovky“ perfektne vyzerajúci automobil s tým pravým športovým nádychom. Takisto aj tu nájdete pomôcky potrebné na montáž. Oba budú dostupné taktiež od marca 2006, pričom predný si môžete kúpiť za 6.165,-Sk / ks a zadný 7.740,-Sk / ks.


Ďalšou novinkou v poradí je spojler zadných kufrových dverí. Je v štýle WRC a pripevňuje sa pomocou priloženého lepidla nad sklo zadných dverí. Okrem zlepšenia aerodynamických vlastností zadnej časti vozidla (zlepšuje prítlak) plní aj esteticko-športovú úlohu. Kúpiť si ho môžete v dvoch variantoch. Bezfarebný, vhodný k dodatočnej farebnej úprave, v cene 155 Eur a v karbónovej úprave, ktorý je dostupný za 11.190,-Sk / ks.

Minigaléria auta Opel Corsa C v prevedení od Zender Tuning:Zender Fiat Punto
Len pre nedávno uvedený nový model Fiat Punto ponúka Zender zadné krídlo v štýle WRC, ktoré sa takisto upevňuje na automobil pomocou priloženého špeciálneho lepidla.

Bude v ponuke tiež v dvoch variantoch, ako bezfarebné a v karbónovom vyhotovení. Ceny sú rovnaké ako pre model Corsa C, t. j. 6.975,-Sk / ks za bezfarebné vyhotovenie a 11.190,-Sk / ks za karbónové prevedenie.


Firma Zender má svoju pôsobnosť a dlhoročnú tradíciu aj v oblasti vývoja a výroby športových diskov. Práve z tejto oblasti pochádza ďalšia novinka na rok 2006 určená pre Alfu Romeo Brera a niektoré modely typu 159. Jedná sa o disky s výstižným označením „Tuner“. Rozmer disku je 19“ a sú určené pre pneumatiky s rozmerom 235/35 R19. Už na prvý pohľad zaujme Hi-Tech dizajn disku. Je nutné ešte poznamenať, že tieto disky nie sú určené pre Alfu Romeo 159 s 3,2 l V6 motorom a pre modifikáciu so vznetovým motorom o objeme 2,4 JTD. Prípadný záujemca si ich môže zakúpiť v cene 9.390,-Sk / ks.

Tu si môžete pozrieť disk od Zendera, v prevedení TUNER:

preview
preview


Zender Alfa Romeo 159
Zatiaľ poslednou dnes predstavenou novinkou je výfukový systém s dvojicou koncových tlmičov určený taktiež pre model Alfa Romeo 159 s 2,2l zážihovým motorom, pre 88kW a 110kW vznetový motor s objemom 1,9 JTD.

Je vyrobený s vysokokvalitnej ušľachtilej ocele. Koncovky s priemerom 90 mm sa starajú o akustickú stránku automobilu. Dostupné budú od začiatku 13. týždňa tohto roku a objednať si ho môžete za cenu 24.250,-Sk / sada.


Promo leták k aktuálnym novinkám (formát PDF):

preview
download
[ 786 Kb ]

Dúfame, že sa tieto doplnky budú páčiť všetkým majiteľom hore uvedených značiek áut, ale i ostatným entuziastom a fanúšikom optického tuningu. Dodacie lehoty na výrobky firmy Zender sa pohybujú okolo 14 dní odo dňa objednávky, pokiaľ tieto nie sú na sklade alebo vyrobené. Pri špeciálnych objednávkach a výrobkoch na zákazku sa dodacie lehoty určujú osobitne. Na všetky tieto výrobky poskytujeme plnú záruku (24 mesiacov). Vzhľadom k tomu, že sa pri väčšine týchto výrobkoch jedná o náročnejšie montáže tak vám odporúčame zveriť montáž špecializovaným firmám, ktorých je na Slovensku zaiste dosť.

Aktuálny cenník výrobkov od firmy ZENDER si stiahnite tu:

preview
download
[ 325 KB ]

Chceli by sme vás ale upozorniť na jednu skutočnosť, že isté ceny v týchto cenníkoch už nemusia byť najaktuálnejšie. Niektoré sa pomenili smerom hore, zvyčajne ale dole. V prípade aktuálneho dopytu vás prosíme nás pre kontrolu kontaktovať.

Všetky spojlery od firmy ZENDER si môžete samozrejme pozrieť a nakúpiť aj na našom webe:

webshop

Ceny sa dajú zobrazovať v oboch menách, EUR a českých korunách s DPH. Kliknutím na SK alebo CZ vlajku vedľa ceny na danej položke si môžete vždy prepnúť zobrazenie meny. Aktuálny koeficient: 25. Pri jednorazových objednávkach nad 99,-€ s DPH Vám ponúkame DOPRAVU na území Slovenska ZDARMA! Odporúčame preto spojiť Vaše objednávky s priateľmi a známymi. (Nevzťahuje sa na akciový tovar alebo položky vo výpredaji ako aj zásielky kuriérskou službou, nadrozmerné tovary a položky s nadváhou)O FIRME ZENDER


preview
Firmu Zender založil v roku 1969 Hans-Albert Zender už ako 23 ročný. Veľmi rýchlo sa vďaka kvalite a výnimočnosti stala firma Zender pojmom vo svete úprav automobilov. Je zodpovedná za mnohé štylistické trendy a patrí medzi svetových lídrov v „styling business“. Kúpou výrobkov so značkou Zender dostanete produkty vysokej kvality, montáž sa zaobíde bez dodatočného dopasovania, vždy nájdete v balení kompletný materiál k montáži a samozrejme certifikáty platné v celej EU, osvedčujúce technickú spôsobilosť výrobku.

Všetky výrobky, ktoré vyrába Zender, podliehajú najprísnejším kontrolám technológie výroby, testovania a následného exportu. Okrem doplnkov, ktoré tvoria optický tuning, firma Zender montuje napríklad navigačné systémy.

Ako nemecká firma je hlavne zameraná na výrobu tuningových doplnkov hlanve pre nemecké značky a to hlavne Volkswagen, BMW ale aj talianské Alfa Romeo, či španielsky Seat. Z modelov značiek, ktoré upravuje je zrejmé, že tuning áut je zameraný hlavne pre strednú vrstvu majiteľov áut. Modely, ktoré má úspešne za sebou a sú novinkami pre rok 2005 sú značky a modely ako Volkswagen Polo9N, VW Polo 6N, VW Lupo, VW Bora, VW T4, VW Beetle, Audi A3, Audi A6 TT, BMW E46, Alfa 147, Alfa GT, Alfa 166, Seat Leon, a ďalšie ako Ford, Opel, Renault, a v tejto dobe sa už pripravujú plány na tuning najvýznamnejších talianskych značiek ako Ferrari, Maserati, ktoré sú aj partnermi firmy Zender.

Firemné motto „...we make car´s more beautiful“ (robíme autá ešte krajšie) je vidieť pri každom produkte a nám nezostáva nič iné ako súhlasiť s tým.

V týchto galériách si môžete pozrieť ďalšie úpravy na autách od nemeckej firmy Zender:

Značka: ALFA ROMEO / Model: 147
Značka: ALFA ROMEO / Model: GT
Značka: ALFA ROMEO / Model: 166
Značka: AUDI / Model: A3
Značka: BMW / Model: 3 E46
Značka: SEAT / Model: Leon


Značka: VW / Model: Beetle
Značka: VW / Model: Bora
Značka: VW / Model: Polo 6N
Značka: VW / Model: polo 9N

Značka: AUDI / Model: A6
Značka: VW / Model: Bus T4
preview
preview
preview


preview
preview
preview


Značka: VW / Model: Lupo

...a množstvo ďalších doplnkov pre ostatné modely hore uvedených značiek áut.


Kompletná ponuka firmy ZENDER je pochopiteľne ďaleko širšia než môžeme tu opísať alebo vystaviť na našom serveri. Aktuálny, takmer 200 stranový katalóg ZENDER 2005, si môžete kúpiť u nás za 150,- Sk. Radi vám tento zašleme aj poštou alebo kuriérom.

Kúpiť si môžete katalóg rovno tu:

preview
katalog
Objednávka katalóguVšetky výrobky od firmy Zender si môžete zakúpiť a nechať namontovať aj u takmer všetkých našich partnerov po celom území Slovenska:

ZOZNAM DÍLEROV


Čo hovoríte na aktuálne novinky z dielne Zender? Páčia sa vám ich úpravy? Hlasujte, nech vieme vašu mienku:Ak si trúfnete na cudzie jazyky, tak sa pozrite aj na stránky nášho partnera kde nájdete ďalšie informácie:

ZENDER


Viac informácií k tejto novinke, aktuálnym cenám a ostatným produktom od firmy ZENDER vám radi poskytneme.

Volaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náś online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: archív COBRA TUNING.sk s.r.o.

Autor textov: Samuel Fraňo
Obrázky, kontrola: Slavomír Majerník
Finálna úprava: Peter Kuttner

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 17887x    hodnotenie: 72/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt