support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

Najlepší mechanický zabezpečovací systém Zeder vs. importéri áut na Slovensku !

Najlepší mechanický zabezpečovací systém Zeder vs. importéri áut na Slovensku !

25.Apr.2007
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

VYJADRITE AJ VY SVOJ NÁZOR NA TÚTO TÉMU

Nemenovaný predajca nových vozidiel rozposlal po celej SR vyjadrenie v ktorom píše, že pri montovaní auto-bezpečnostného systému Zeder dochádza ku narušeniu časti vozidla a tým aj straty záruky. Je dokázateľné a každý čo autám rozumie vie, že keď sa z vozidla niečo po uvoľnení, alebo odpojení naspäť nasledovne zapojí a vráti do pôvodného stavu, tak tam nemôže nastať žiadny problém, nakoľko celé vozidlo je vyrobené tak, že všetko do seba zapadá ako lego skladačka. Ale všetko toto má aj inú stranu mince. Náš systém začali montovať vo viacerých predajniach nových vozidiel a výsledkom toho je veľký počet spokojných majiteľov práve týchto nových áut. Pri rozhodovaní im napomôže aj ponúknutá dokumentácia, ktorá zachytáva bezúspešné pokusy o krádež a sám fakt, že tento systém pochádza z hlavy bývalého špičkového zlodeja áut, ktorý to istotne najlepšie ovláda.

O našom systéme sa kladne vyjadrujú :

- policajné prezídium SR ( oddelenie zaoberajúce sa odcudzením vozidiel )
- experti na otváranie trezorových zámkov a kľučiari náš zámok považujú za veľmi kvalitný
- poisťovne nás plne akceptujú
- nezávislé recenzie rôznych odborníkov náš systém hodnotia veľmi pozitívne
- rôzne média nás prezentovali, dokonca priamo vo večerných správach
- samotný „autičkári“, ktorí považujú systém za prevratný a viacerí z nich ich majú vo svojich vozidlách
- bilancia 27 bezúspešných pokusov o krádež vozidiel hovorí za všetko
- záujemci z Čiech nechcú čakať kým začneme fungovať u nich, ale prídu na Slovensko si namontovať náš systém, to je dôkaz niečoho


Všetky zúčastnené strany pokladajú náš systém za kvalitný. A predsa sa nájde importér nových vozidiel a náš systém neodporúča, citujem vyjadrenie: „...kvôli možnému riziku poškodenia zákazníka!!! “ Poškodenie zákazníka a prečo, že mu padne záruka? My vieme, ale ešte lepšie vedia mnohí majitelia nových vozidiel, že si auto nesmú zabezpečiť čím chcú, ale len tým čo mu daný predajca ponúkne. Inak sa im hrozia stratou záruky.

Naša firma samozrejme dáva záruku nielen na samotný systém Zeder, ale aj na časti vozidla s ktorými počas montáže manipuluje. Nielen zákony SR nám to nakazujú, ale samotné ľudské cítenie to káže. Ak počas záručnej lehoty dôjde k poškodeniu časti vozidla s ktorou prichádzame do styku automaticky preberáme záruku za to my, ale nemôže nikto po nás chcieť, aby sme ručili za niečo s čím nemáme nič spoločné napr. motor!? Prečo je to tak??? Prečo sa chce niekto vyzliecť zo zodpovednosti? A čo náš zákazník náš pán? Nejedná sa predsa o nejaký drobný doplnok do auta, ale o kľúčovú vec ako je zabezpečiť vozidlo. Mali by sme urobiť všetko preto, aby zákazník bol spokojný. Keď je spokojný príde znova, pošle ďalších a keď nie, tak sa postará, aby už nikto neprišiel.

Ďalším dôkazom je, že viacerí zamestnanci a predajcovia vozidiel dokonca aj samotný majiteľ má vo svojom aute náš systém, ale bežným ľuďom ho neponúkne, ako jednu z možností ako si zabezpečiť auto. Majú to zakázané. Dobre aj to sme schopní pochopiť, že náš systém neponúkajú kvôli iným záujmom..... Avšak nepochopíme a sme rozhorčení, ako aj nespočetné množstvo ľudí, ktorý nám píšu e-maily a s ktorými prichádzame do kontaktu, ak si zákazník vyslovene žiada náš systém na základe či už naštudovania materiálov na internete, alebo po doporučení známeho, alebo zo samotného presvedčenia, že systému Zeder verí viac a niektorí predajcovia sa mu vyhrážajú, že ak si ho namontuje padne mu záruka!? Prečo sa zákazníkovi nezdôrazni, že mu padá záruka len na časti vozidla, ktoré sa týkajú systému Zeder a samotného riadenia? V prípade problému obráťte sa na firmu Zeder. Nech sa Vám páči pán zákazník všetky ostané časti zostávajú v záruke u nás, ako predajcu vozidla. Verte, že každý zákazník by bol spokojný s takým postojom. My (Zeder) ako malá firma sme schopní záruku prebrať, tak prečo to odmietajú veľké firmy. Či importér vie, že sú majitelia vozidiel zúfalí kvôli takémuto postoju? Vžite sa do role zákazníka, ktorý dlhé roky šetrí na vozidlo, konečne kúpi svoje vysnívané auto za svoje peniaze a nemôže si zabezpečiť auto ako si sám želá?

Podotýkam, že zabezpečiť systémom, ktorý má za sebou všetky schválenia a certifikáty viacerých štátov. Z krajiny odkiaľ pochádza tento systém nám dokonca samotné ministerstvo vnútra dalo vyznamenanie a pre médiá sa vyjadrilo ako o prevratnom systéme. Následne dalo zabezpečiť všetky vozidlá rôznym štátnym inštitúciám. Pozastavujeme sa ešte nad jednou vecou. Importér, ktorý také vyjadrenie dal, predáva značku vozidiel, ktoré sa veľmi kradnú. Veľké množstvo ľudí to odrádza a kúpia si radšej inú značku, tak sa čudujeme, že nechcú skúsiť niečo nové a iné ako doterajšie systémy. Nemusí to byť práve systém Zeder, ale snaha niečo riešiť a obmedziť tak veľký počet krádeží. Zhrňme to. Išlo nám len o to, aby zákazníkovi okrem iných zabezpečovacích systémov bol ponúknutý aj náš systém. Dôležité je, aby zákazník bol ten najpodstatnejší, ktorý sa rozhodne bez akéhokoľvek nátlaku. Sú to jeho peniaze a jeho vozidlo!!! Ak si kúpite byt, alebo postavíte dom, prikáže Vám stavebná firma ako a kým si máte dať objekt zabezpečiť? Alebo Vám snáď pohrozí stratou záruky na statiku a plastové okná, keď si tam dáte alarm od niekoho iného? Ako by sa asi zatváril istý predajca áut, keby si šiel kúpiť počítač a predajca mu oznámil, že „odporúčaný“ a zároveň jediný možný monitor, ktorý smie pripojiť k svojmu novému počítaču je 14-palcový čiernobiely za 15000 Sk, ktorý si navyše musí kúpiť len uňho? Ak by tak neurobil, padá mu záruka na počítač. Asi by mu padla sánka. Predsa žijeme v demokratickom štáte.

Každý čo prišiel do styku s našou firmou, vie že máme veľa montáží na vozidlá z dovozu a zaobídeme sa aj bez nových vozidiel, ale ide nám o to, nech verejnosť vie, že nepoškodzujeme zákazníkov. Tento článok, by sme nedali do médií, keby zástupca hlavného importéra na Slovensku nerozposlal nepravdivé vyjadrenie, že poškodzujeme vozidlo. Najviac zákazníkov ku nám na montáž chodí na základe odporučenia jeho známych, ktorým sme už Zeder montovali. Každý z nich môže byť počas celej montáže pri vozidle. Myslíte si, že by poslal známeho do nejakej firmy, kde by mu poškodili vozidlo? Môžeme vytvoriť spoločnú verejnú diskusiu na internete o systéme Zeder a nech sa vyjadria zákazníci, ktorých je už veľa a dozvieme sa pravdu.

Z dôvodu, že sme zabránili všetkým 27 pokusom o krádež, mohol nás importér vyzvať, aby sme im predviedli montáž a až potom sa vyjadriť. Nečakáme, aby nás uznali ako iné systémy, ale ani nie hneď nás obmedzovať a nielen nás, ale aj zákazníkov. Žiadna snaha nebola pokúsiť sa urobiť niečo pre zákazníka a hlavne pre najcitlivejšiu vec - krádež vozidla. Práve naopak. Všetky fakty, ktoré sme sem uviedli sú pravdivé a ľudia z rôznych inštitúcií sú ochotní to pred verejnosťou potvrdiť.

A teraz úplne na záver citujeme vyjadrenie nemenovaného predajcu nových automobilov, kde v prípade namontovania systému Zeder upozorňujú „na stratu záruky vozidla a možnému riziku poškodenia zákazníka“.

A teraz firma ZEDER postaví otázku. Z či jej strany zákazník má mať pocit poškodenia??? Z našej alebo vašej strany??? Je to na samotných zákazníkoch nech zvážia či im bude záruka dôležitá, keď sa ráno zobudia a vozidlo je fuč.

- Dragaš Saša -jeden z konštruktérov systému Zeder.

VYJADRITE AJ VY SVOJ NÁZOR NA TÚTO TÉMUObrázok poškodenej spínacej skrinky, auto nebolo odcudzené, vďaka systému Zeder.


spinacia skrinka


ZEDER, s.r.o.
Clementisa 33/3
971 01 Prievidza

Montážne stredisko Prievidza
Nadjazdová 1
V areáli čerpacej stanice JET

Telefonický kontakt:
Mobil: 0905 318 561
Fax: 046 542 0846

zeder@zederlock.sk www.zederlock.sk


Prosíme záujemcov, ktorí nám zasielate otázky ohľadne Zederu a montáže cez email, aby ste nám ak je to možné a súhlasíte s tým, uviedli aj Váš telefonický kontakt. Nakoľko k nám prichádza veľké množstvo emailov, je pre nás jednoduchšie a rýchlejšie Vám zavolať a zodpovedať Vaše pripomienky telefonicky. Ďakujeme za pochopenie.

Viac informácií o zabezpečovacom mechanickom systéme a firme ZEDER:

Zeder lock


Pridajte svoj názor a skúsenosti o správaní predajcov do nášho fóra:

Diskusné fórum forum.tuning.sk


Súhlasíte s týmto vyjadrením a obhajobou firmy Zeder?


Viac informácií k tejto téme vám radi poskytneme.

Volaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náś online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: ZEDER
Obrázky, kontrola: Slavomír Majerník
Finálna úprava: Slavomír Majerník

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 25437x    hodnotenie: 2.2/5, 30 hodnotení


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt