support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

logo motor Zapaľovacie sviečky do motora Denso TT – revolučné zapaľovanie logo sviecky

Zapaľovacie sviečky do motora Denso TT – revolučné zapaľovanie

06.Mar.2021
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

Známy japonský producent automobilových dielov firma Denso v kooperácii s firmou Trost, prichádza medzi nás s revolučnou novinkou v podobe kvalitných zapaľovacích sviečok najnovšej modelovej rady TT.

REVOLUČNÁ TECHNOLÓGIA TT OD DENSO


Inovatívna zapaľovacia sviečka s tenkým prevedením elektród bez použitia vzácnych kovov, ktorá bola vyvinutá spoločnosťou Denso a je určená pre trh s náhradnými dielmi dnes prichádza aj medzi nás, motoristických nadšencov. Technológia TT zapaľovacej sviečky ponúka majiteľom vozidiel úsporu paliva a zníženie emisií. Technológia TT je výsledkom dvoch rokov výskumu a vývoja v japonskom centre keramického inžinierstva Denso s predpokladom, že bude vyhľadávaná vodičmi, ktorých zaujíma úspora paliva rovnako ako spoľahlivý výkon zapaľovania. TT zapaľovacia sviečka, vyvinutá na základe Denso SIP (Super Ignition Plug), je prvou sviečkou s tenkými elektródami bez použitia vzácnych kovov na elektródach, ako napríklad platina alebo irídium. Vďaka ušľachtilej niklovej zliatine použitej pri dvojici proti sebe uložených elektród s priemerom 1,5mm, produkujú sviečky Denso TT silnejšiu iskru, vďaka čomu je zaručené bezchybné zapálenie zmesi paliva so vzduchom.

ZAPAĽOVACIE SVIEČKY DENSO TT - VHODNÉ AJ PRE LPG MOTORY


TT zapaľovacie sviečky Denso sú vhodné pre aplikácie do áut spaľujúcich LPG, ktorých počet v dnešnej dobe neustále rastie. Štandardné zapaľovacie sviečky nie sú schopné zabezpečiť vysoké nároky na zapaľovanie v plynových motoroch. Avšak sviečky Denso TT sú schopné udržať nižšiu teplotu než elektródy štandardnej sviečky, čo im umožňuje odolávať eróziám v LPG motoroch a zároveň tak zlepšovať výkon motora a vplyv na životné prostredie.

Zapaľovacie sviečky Denso TT:
- prvá zapaľovacia sviečka s dvojicou tenkých elektród bez použitia vzácnych kovov
- tenšia centrálna a uzemňovacia elektróda zabezpečuje lepšiu schopnosť zapáliť zmes paliva a vzduchu v porovnaní so štandardnou zapaľovacou sviečkou
- TT zapaľovacie sviečky pokrývajú množstvo aplikácií s menším počtom položiek
- ideálne pre majiteľov vozidiel, ktorým záleží na správnom pomere kvality za rozumnú cenu a na úspore paliva

motorova sviecka denso tt toyota race car

Hlavné výhody zapaľovacích sviečok Denso TT:

Nižšie emisie - zlepšená schopnosť zapáliť zmes vedie k nižšej kolísavosti pri spaľovaní, čo vedie k nižšej spotrebe a k výrazne nižším emisiám CO, CO2 a CH.

Spotreba paliva – TT zapaľovacie sviečky majú excelentnú schopnosť zapáliť zmes, ktoré zabezpečujú vysoko kvalitné spaľovanie a chudšiu zmes, čo má za následok menej nespálenej zmesi v porovnaní so štandardnými sviečkami. Testy ukázali, že sviečky Denso TT v porovnaní so štandardnými sviečkami znižujú spotrebu paliva až o 5 percent, čo znamená, že pravidelné a dlhšie cesty sa stanú ekonomickejšími.

Navrhnuté pre studené štarty – spolu s nižším napätím potrebným pre naštartovanie vášho motora, dosiahnu TT zapaľovacie sviečky rýchlejší silnejší štart i v extrémne studených podmienkach. Výnimočne tenká centrálna elektróda s priemerom 1,5mm v porovnaní s priemerom elektródy – 2,5mm vyprodukuje podstatne silnejšiu iskru a špeciálne pri nízkych teplotách disponujú lepším výkonom zapaľovania.

Zjednotený sortiment – kompletný sortiment zapaľovacích sviečok Denso TT obsahuje 7 položiek, ktoré spolu pokryjú až 80 percent európskych automobilov. Všetky bežné modely z európskej, ázijskej aj americkej produkcie sú tak pokryté.

DENSO TT


tt zapalovacie sviecky zapalovanie denso motor tuning

Objednať tieto nové sviečky rady TT značky DENSO si môžete tu.

Do poznámky prosíme uviesť značku, model, motorizáciu a rok výroby vášho auta. Ďalej uveďte v poznámke o aký počet sviečok DENSO TT (v kusoch) máte záujem:

katalog
Zapaľovacie sviečky DENSO TT

denso logo

TUNING WEBSHOP - ZAPAĽOVACIE SVIEČKY DENSO IRIDIUM


Ostatné zapaľovacie sviečky Denso Iridium (vyššia rada) si môžete samozrejme pozrieť a nakúpiť aj na našom webe:

webshop

Ceny sa dajú zobrazovať v oboch menách, EUR a českých korunách s DPH. Kliknutím na SK alebo CZ vlajku vedľa ceny na danej položke si môžete vždy prepnúť zobrazenie meny. Aktuálny koeficient: 25. Pri jednorazových objednávkach nad 99,-€ s DPH Vám ponúkame DOPRAVU na území Slovenska ZDARMA! Odporúčame preto spojiť Vaše objednávky s priateľmi a známymi. (Nevzťahuje sa na akciový tovar alebo položky vo výpredaji ako aj zásielky kuriérskou službou, nadrozmerné tovary a položky s nadváhou)Čo poviete na novú revolučnú technológiu TT v zapaľovacích sviečkach od firmy DENSO? Nech sa páči, hlasujte:


Ak chcete viac informácií ohľadom zapaľovacích sviečok DENSO, tak navštívte našu podstránku:

DENSO


Viac informácií k možným úpravám Vášho motora v aute vám radi poskytneme. Zoznam článkov o motorovom tuningu nájdete tu:

MOTOR TUNINGViac informácií k možným úpravám Vášho motora v aute vám radi poskytneme. Zoznam článkov o motorových sviečkach nájdete tu:

ZAPAĽOVACIE SVIEČKY DO MOTORAVolaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náś online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: archív CT

Autor textov: Milan Dzadík
Obrázky: Slavomír Majerník
Finálna úprava, kontrola: Slavomír Majerník

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 29971x    hodnotenie: 27/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt