support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

vw logo Vzduchový podvozok pre Volkswagen Caddy od MR Car Design vw logo

Vzduchový podvozok pre Volkswagen Caddy od MR Car Design

11.Feb.2012
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

Už neraz sme sa presvedčili, že tuning v niektorých prípadoch úzko súvisí s niektorými ľudskými aspektami ako napríklad mobilita, či lepšie povedané imobilita. Možno vám to znie čudne, no tuning je v niektorých prípadoch nielen o ukazovaní svojho vlastného osobitého štýlu. Dôkazom týchto tvrdení je známa nemecká tuningová spoločnosť MR Car Design, ktorá si nedávno povedala, že sa postará nielen o vyznávačov nízkej svetlej výšky auta, ale taktiež o imobilných vyznávačov týchto úprav.

Najnovším projektom tejto spoločnosti je obľúbený Volkswagen Caddy, ktorého zatiaľ posledná verzia uzrela svetlo sveta v roku 2003. Po niekoľkých rokoch prišiel dlho očakávaný facelift a auto je aj napriek tomu jedným z najvyhľadávanejších nielen pracovných nástrojov. Podstata je totiž v tom, že VW Caddy sa vyznačuje nielen vcelku príjemným dizajnom, ale najmä všestranným úložným priestorom, ktorý sa svojou veľkosťou môže rázom zmeniť z civilnej verzie na verziu pracovnú. A to si chlapíci z MR Car Design veľmi dobre uvedomili a odštartovali tak svoj „mini“ projekt.

Volkswagen Caddy – vytunená mini dodávka od MR CAR DESIGN


VW Caddy opatrili jednou veľmi závažnou záležitosťou – vzduchovým pružením, vďaka ktorému je možné auto k zemi priblížiť takpovediac nadoraz a získať tak skutočne špecifický a príťažlivý vzhľad.

vw volkswagen caddy tuning mr car design

Vzduchový podvozok pre tento Volkswagen je ovládaný pomocou diaľkového zariadenia a možné je ovládať obidve nápravy zvlášť. Pre technikov MR Car Design nebol problémom ani fakt, že VW Caddy nedisponuje nezávislým pružením. V kombinácii s ukážkovými a vo svete LowLife veľmi žiadanými diskami Rotiform 8,5x19 je táto kombinácia pri použití sériového bodykitu veľmi efektná a progresívna. V tomto momente sa dostávame k podstate úvodných viet o mobilite a imobilite.

vw volkswagen caddy tuning mr car design

Vďaka použitiu vzduchového podvozku je možné auto priblížiť až úplne k zemi, čo zaručí výrazne uľahčené nastupovanie a vystupovanie ľudí s obmedzenou pohyblivosťou, resp. mobilitou. Je možné jednoducho pripevniť koľajnice pre použitie invalidného vozíka či iného potrebného prvku. Potešení môžu byť taktiež ľudia využívajúci svoj Caddy na pracovné účely, pretože vďaka vzduchovému podvozku sa nosnosť vozidla zlepšila o 300 kg. O zlepšenej dynamike jazdy ani nehovoriac.

vw volkswagen caddy tuning mr car design

vw volkswagen caddy tuning mr car design

vw volkswagen caddy tuning mr car design

Volkswagen Caddy v úprave od MR CAR DESIGN:Váš názor na upravenú mini dodávku Volkswagen Caddy od MrCarDesign ?Ak chcete ešte viac informácií k jednotlivým úpravám od firmy MrCarDesign, tak navštívte našu podstránku:

MR CAR DESIGN tuning


Viac informácií o značke Volkswagen nájdete na našej podstránke:

VOLKSWAGEN tuning


Volaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz, ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náś online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: archív CT

Text: Milan Dzadík
Obrázky, kontrola: Slavomír Majerník
Finálna úprava: Slavomír Majerník

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 5324x    hodnotenie: 14/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt