support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

logo podvozky Vzduchové podvozky - kompresory VIAIR airlift - zvýšenie a zníženie podvozku logo ochrana

Vzduchové podvozky - kompresory VIAIR airlift - zvýšenie a zníženie podvozku

29.Feb.2020
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

Vzduchové podvozky sú pre mnohých motoristov prísľubom pohodlnej jazdy, no zároveň aj obavou vyšších servisných nákladov. Pri riešení vzduchového podvozka sa ale vždy nemusíte spoliehať iba na autorizovaný servis. A rovnako aj vtedy, ak ste sa o tento typ podvozka rozhodli obohatiť svoje auto.

Novinkou v našej ponuke sú kompresory a ďalšie príslušenstvo pre vzduchové podvozky od spoločnosti Viair. Tie sa postarajú o vašu príjemnú jazdu aj na našich neslávne známych cestách s výtlkmi a rôznymi nerovnosťami. V prípade komponentov Viair pre vzduchové podvozky môžete počítať s maximálnou kvalitou, spoľahlivosťou a dlhou životnosť. Vďaka ním si so vzduchovým podvozkom budete môcť vychutnať maximálne pohodlnú jazdu bez obáv.

Kompresory Viair pre vzduchové podvozky


Ťažiskovým produktom spoločnosti Viair sú práve kompresory pre vzduchové podvozky. Aktuálne sú v ponuke tri modely - 380C, 480C a 444C, pričom dostupné sú jednotlivo ale aj v rámci dual packu - kedy nájdete v balení dva kompresory. Takéto balenie je zároveň aj cenovo zvýhodnené, takže jeho nákupom môžete ešte ušetriť.

Tieto kompresory sa vyznačujú 100% pracovným cyklom pri tlaku 100 PSI (6,89 bar) a maximálnym produkovaným tlakom 200 PSI (13,79 bar). Jednotlivé kompresory sú dostupné v chrómovom ale aj decentnom čiernom prevedení Stealth Black. Súčasťou balenia pri vzduchových kompresoroch sú tlmiče vibrácií, montážny materiál, manuál, sada pre vzdialené umiestnenie filtra a všetky potrebné hadice. Kompresory majú hmotnosť od 3,9 kg (380C) po 9,8 kg (444C).

Viair nádoby na stlačený vzduch


Okrem kompresorov vyrába spoločnosť Viair aj ďalšie príslušenstvo, ktoré využijete v prípade, ak má vaše auto vzduchový podvozok. Nádoby na stlačený vzduch vám zabezpečia dostatočnú zásobu vzduchu potrebnú pre správnu funkčnosť vzduchového podvozka a opakovanej zmeny jeho výšky. Dostupné sú s objemami 1,9 litra, 9,1 litra a 19 litrov.

Viair ukazovatele tlaku a ďalšie príslušenstvo


Ďalším doplnkovým príslušenstvom sú analógové ukazovatele tlaku s rôznym rozsahom. Okrem toho nájdete v sortimente aj oceľové hadičky, rýchlospojky, prechodky, rozbočovače a tlakové spínače. Zo sortimentu spoločnosti Viair si môžete vybrať všetko čo budete potrebovať pre vzduchový podvozok vo vašom aute.

Hlavné výhody vzduchových kompresorov Viair:
- Kvalitné spracovanie
- Dostupné v rôznych prevedeniach
- Spoľahlivosť a dlhá životnosť
- Technicky prepracované produkty


VIAIR VZDUCHOVÉ KOMPRESORY A PRÍSTROJE


viair vzduchové kompresory podvozky

Vzduchové kompresory VIAIR si môžete samozrejme pozrieť a nakúpiť aj na našom webe:

webshop

Ceny sa dajú zobrazovať v oboch menách, EUR a českých korunách s DPH. Kliknutím na SK alebo CZ vlajku vedľa ceny na danej položke si môžete vždy prepnúť zobrazenie meny. Aktuálny koeficient: 25. Pri jednorazových objednávkach nad 99,-€ s DPH Vám ponúkame DOPRAVU na území Slovenska ZDARMA! Odporúčame preto spojiť Vaše objednávky s priateľmi a známymi. (Nevzťahuje sa na akciový tovar alebo položky vo výpredaji ako aj zásielky kuriérskou službou, nadrozmerné tovary a položky s nadváhou)viair logo

Americká spoločnosť Viair sa už roky špecializuje na vývoj a výrobu vzduchových kompresorov a príslušenstva. Využívajú sa nielen v automobilovom priemysle ale aj rôznych pracovných strojoch. Spoločnosť spolupracuje s celým radom rôznych automobiliek, pre ktoré do prvovýroby dodáva vzduchové kompresory. Výrobky tejto spoločnosti hrdo využívajú firmy z automobilovej, leteckej, poľnohospodárskej a zdravotníckej oblasti.

Váš názor na takéto vzduchové kompresory značky VIAIR ? Nech sa páči, hlasujte tu:


Viac informácií ku podvozkom Vám radi poskytneme. Články o podvozkoch nájdete na našej podstránke:

PODVOZKYVolaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz, ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náš online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: archív CT

Text: Matej Klamo
Obrázky: Slavomír Majerník
Finálna úprava a kontrola: Slavomír Majerník

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 3321x    hodnotenie: 3/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt