support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

logo volkswagen Volkswagen Golf VI GTI v úprave od CFC – Hi-Fi Golfík logo volkswagen

Volkswagen Golf VI GTI v úprave od CFC – Hi-Fi Golfík

27.Oct.2010
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

Odkedy Volkswagen Golf VI uzrel svetlo sveta, stal sa terčom už mnohých tuningových a stylingových firiem. Netreba asi zbytočne prizvukovať, že Golf sa od svojej prvej generácie stáva stredobodom pozornosti, čo sa týka úprav vozidiel. Tú dnešnú má na starosti nemecký stajlista CFC, ktorý auto vybavil, okrem iného, aj kvalitným multimediálnym systémom, a dal mu oficiálny prívlastok CFC®StylingStation® & MK-SoundStyle Neuss - HiFi-Golf.

Pojem GTI je medzi motoristami veľmi uznávaný a všetko nasvedčuje tomu, že aj naďalej bude. Prvé GTI-čko sa objavilo v roku 1974, kedy sa vlastne začala výroba aj prvého VW Golfu Mk1. Na svoju dobu to bolo pomerne silné a ľahké auto, s ktorým sa dalo „napáchať“ veľa parády. Po viac ako tridsiatich rokoch k nám prichádza už v poradí šiesta Mk6 generácia tohto ľudového auta, ktorá sa taktiež môže chváliť prívlastkom GTI.

Ako sme vyššie načrtli, Volkswagen Golf Mk6 sa taktiež vyrába vo verzii GTI. Srdcom tejto športovej verzie je preplňovaný štvorvalec TSI o objeme dva litre, ktorého maximálny výkon činí 210 konských síl (153 kW) a 280 Nm točivého momentu. Takýto výkon stačí na dynamický šprint z pokoja na stovku za necelých 6,9 sekundy. Samotný dizajn šestkového Golfu GTI je rýdzo športový so znateľnými športovými prvkami karosérie ako aj interiéru.

Volkswagen Golf VI GTI CFC


Prvou vecou, ktorá padne do očí okoloidúcich je strieborná polomatná lakovačka, vďaka ktorej auto získalo špecifický šmrnc a strieborno červené disky ASA GT2 o rozmeroch 8x19 palcov. Takáto nevšedná kombinácia robí z tohto auta exkluzívne vozidlo, ktoré zaručene pritiahne pozornosť. Okrem optických vychytávok, bolo auto obdarené aj performance dielmi, konkrétne celonerezovým výfukovým systémom od firmy Eisenmann, ukončený dvoma 100-milimetrovými koncovkami a downpipom od firmy MR CarDesign. Ruku k dielu priložila taktiež firma XBM Tuning, ktorá sa pohrala s elektronikou tohto krásavca a naladila ho tak na maximálny výkon 265 koní a 390 Nm.

Kompletnú audio zástavbu má na starosti firma MK SoundStyle, ktorá si dala patrne záležať. Na čele tejto celej parády je štýlové autorádio Pioneer DEX-P99RS, ktoré živí výkonný zosilovač Pioneer PRS-D2000SPL. Ten vyrába šťavu pre master/slave subwoofer taktiež Pioneer, model TS-W8102SPL. Celú túto parádu dotvárajú výškové reproduktory Rainbow, stredobasové reproduktory 100 Vanadium, woofer 165 Vanadium Phase Plug a to celé je živené dvoma zosilovačmi iPaul 4300.

vw golf 6 gti cfc tuning girl

vw golf 6 gti cfc tuning girl

vw golf 6 gti cfc tuning girl

vw golf 6 gti cfc tuning girl

vw golf 6 gti cfc tuning girl

Volkswagen Golf VI GTI v úprave od CFC:Wallpaper "Volkswagen Golf VI GTI CFC tuning" (pozadie pre plochu vášho monitora) si môžete stiahnuť tu v troch rozlíšeniach:

preview

800x600
1024x768
1600x1200


Čo poviete na tento Volkswagen Golf VI GTI v úprave od CFC?Ak sa chcete dozvedieť viac o produktoch od firmy CFC, tak sa mrknite aj na naše podstránky:

CFC CARFILM COMPONENTS


Viac informácií k možným úpravám áut značky Volkswagen vám radi poskytneme. Zoznam článkov o autách tejto značky nájdete tu:

VOLSKWAGEN tuning


Volaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náś online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: archív COBRA TUNING.sk s.r.o.

Autor textov: Milan Dzadík
Obrázky, kontrola: Slavomír Majerník
Finálna úprava: Vladimír Kobolka

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 42058x    hodnotenie: 56/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt