support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

logo vw Volkswagen T5 Multivan ABT Sportsline – s dodávkou v plnom štýle nielen na výlety logo vw

Volkswagen T5 Multivan ABT Sportsline – s dodávkou v plnom štýle nielen na výlety

30.Jul.2010
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

Volkswagen Multivan je pomerne obľúbeným modelom, čo dokazujú nielen predajné štatistiky, ale taktiež záujem stylingových a tuningových firiem o tento príťažlivý van. Najnovším projektom je úprava z dielne profesionála ABT Sportsline, vďaka ktorému dostal tento van to, čo si zaslúži – nevšedný, no hlavne príťažlivý dizjan.

Nový Volkswagen Multivan je vozidlo všestranného zamerania – hodí sa na obchodné cesty, rodinné výlety, či akékoľvek iné výjazdy, kde sa žiada viac priestoru. Nový Multivan VW T5 je dizajnovo príťažlivý, priestranný a jeho najsilnejší agregát v kombinácii s pohonom 4x4 ponúka dosť výkonu na to, aby ste sa mohli v pokoji odviazať. Teda maximum, čo z nového Multivanu môžete vyťažiť je vďaka dvojlitrovému dízlovému agregátu s dvoma turbami (BiTDI), ktorý vie vyvinúť maximálny výkon 180 konských síl (132 kW) a odvážnych 400 Nm.

VOLKSWAGEN MULTIVAN T5 - TUNING ABT SPORTSLINE


Vďaka úprave od firmy ABT Sportsline, nie je už VW Multivan len obyčajným van-om. Vďaka dobre navrhnutému bodykitu získalo auto šmrnc a stal sa z neho nositeľ osobitého štýlu majiteľa.

Udialo sa tak vďaka stylingovému balíku od ABT Sportsline, ktorý zahŕňa: - športovú masku chladiča - predný zaujímavo tvarovaný nárazník - uhladené prahové nástavce - agresívny zadný nárazník - a ukončenie strechy v podobe decentného strešného krídla.

Potlesku hodný krok je dizajn zadného nárazníka v kombinácii s dvoma pármi okrúhlych koncoviek výfuku, ktoré dohromady vytvárajú skutočne skvelo vyzerajúci prvok. Pre VW Multivan má ABT pripravený taktiež set športových pružín a sadu 19-palcových diskov. Na úprave riadiacej jednotky úpravca ešte pracuje.

vw volkswagen van multivan t5 tuning abt sportsline

vw volkswagen van multivan t5 tuning abt sportsline

vw volkswagen van multivan t5 tuning abt sportsline

vw volkswagen van multivan t5 tuning abt sportsline

vw volkswagen van multivan t5 tuning abt sportsline

vw volkswagen van multivan t5 tuning abt sportsline

Všetky výrobky od firmy Abt Sportsline si môžete samozrejme pozrieť a nakúpiť aj na našom webe:

webshop

Ceny sa dajú zobrazovať v oboch menách, EUR a českých korunách s DPH. Kliknutím na SK alebo CZ vlajku vedľa ceny na danej položke si môžete vždy prepnúť zobrazenie meny. Aktuálny koeficient: 25. Pri jednorazových objednávkach nad 99,-€ s DPH Vám ponúkame DOPRAVU na území Slovenska ZDARMA! Odporúčame preto spojiť Vaše objednávky s priateľmi a známymi. (Nevzťahuje sa na akciový tovar alebo položky vo výpredaji ako aj zásielky kuriérskou službou, nadrozmerné tovary a položky s nadváhou)preview
Spoločnosť Abt Sportsline – „Budúcnosť s tradíciou“. Cez 40 rokov skúseností v motor-športe a tuningu ako aj v inovatívnych riešeniach a vývojoch vytvára Abt Sportsline poprednú spoločnosť na svete pre autá značky AUDI, VW, Škoda a SEAT. Motto celej spoločnosti znie: “Exkluzívne napriek konkurencii”. Každým rokom opúšťa stredisko Kempten zhruba 2000 upravených áut. Stredisko Kempten je aj domov úspešného DTM tímu. Abt Sportline je stredobodom pozornosti kôli technickej spôsobilosti a vyspelosti. “Časom sme sa rozvíjali k pravému vyrobcovi áut. V Kemptene máme vybavenie vyrábať autá”. hovorí pán Hans-Jurgen Abt.

Od počítačovej realizácií cez CAD systém, kde sa navrhujú rôzne súčiastky sa celá výroba môže udiať v spoločnosti Abt Sportsline. Vysoko-kvalifikovaní spolupracovníci, inžinieri a ostatní zamestnanci boli zvyknutí pracovať náročným požiadavkám a tým rástla kvalita a produktivita, čím bolo dôležité pre každého zo zákazníkov. Ladenie motora zohráva veľkú úlohu a spoločnosť Abt to dobre vie na základe skúseností počas rokov, čo je na trhu. Pre spoločnosť Abt Sportline je nesmierne dôležité podporovať motoršport v ladení motorov a tak dosahovať výborné výsledky. Čo sú príkladom aj úspechy ABT od r. 1999 v nemeckej súťaži DTM v ktorých získali hodnotenia. Najväčším úspechom je cena Laurenta Aielloha v DTM v sezóne 2002.

Tu ešte krátky výber z ostatného sortimentu úprav firmy Abt:

Značka: AUDI / Model: RS4 „AS400“
Značka: AUDI / Model: A3 „AS3“


Značka: AUDI / Model: A6 „AS6“
Značka: SEAT / Model: Altea


Značka: SEAT / Model: Leon
Značka: VWČo poviete na úpravu Volkswagen Multivan T5 od ABT Sportsline ? Nech sa páči, hlasujte:Ak chcete ešte viac informácií k jednotlivým úpravám od firmy ABT, tak navštívte našu podstránku:

ABT tuning


Viac informácií k možným úpravám áut značky Volkswagen vám radi poskytneme. Zoznam článkov o autách tejto značky nájdete tu:

Volkswagen tuning


Volaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náś online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: archív CT

Autor textov: Milan Dzadík
Obrázky, kontrola: Slavomír Majerník
Finálna úprava: Slavomír Majerník

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 10069x    hodnotenie: 14/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt