support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

2. jarné medzinárodné stretnutie vozidiel VW New Beetle Czech Tour 2010 (ČR)

2. jarné medzinárodné stretnutie vozidiel VW New Beetle Czech Tour 2010 (ČR)

02.Jul.2010
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

Vrátime sa retrospektívne na Volkswagen New Beetle Czech Tour, a prinášame vám pocity a dojmy z tohto zaujímavého zrazu.

22.mája sa konal II.medzinárodný jarný zraz automobilov Volkswagen New Beetle na Južnej Morave. Prvý ročník tohto zrazu bol v 2009 v Habrovanoch, a to súčasne so zrazom veteránov.

I keď počasie v predchádzajúcich týždňoch nebolo práve najkrajšie, organizátori sa nedali odradiť a pilne pracovali na prípravách zrazu. Miestom stretnutia bolo parkovisko u Macochy. Behom dopoludnia sa tu zhromaždilo krásnych 27 chrobákov. Na zraze sa okrem už známych a vylepšených automobilov súčasných členov objavili i niektoré krásne, nové. Napríklad žlto-čierny tuningový chrobák (Tuning.sk), zelený a červený kabriolet a čierne športové Turbo S (ktoré v súčasnosti vlastní prezident klubu).

Niektorí návštevníci sa povozili na lodičkách v Punkevnej jaskyni. Odtiaľ sa vydali na spanilú jazdu Drahanskou vrchovinou až do hotelu Allvet, kde mali pripravený veľmi dobrý obed. V popoludní nasledovala cesta do mesta Slavkov pri Brne. I napriek občasnému dažďu sa podarilo zachytiť pár vydarených záberov New Beetlov, ktoré sa behom cesty do Slavkova zoradili podľa farieb. Behom fotenia automobilov na námestí pred zámkom v Slávkove si niektorí účastníci zrazu pozreli zámocké záhrady a niektorí počúvali priebeh dôležitého semifinálového zápasu českých hokejistov.

Večer sa kolóna premiestila naspäť do hotela, kde bol prichystaný bohatý raut. Nasledovala členská schôdza, odovzdanie pohárov za najkrajší interiér, exteriér a za najdlhšiu cestu na zraz.

Poháre si zaslúžili zahraniční účastníci zo Slovenska a Poľska. Za najkrajší interiér bolo zvolené slovenské tuningové vozidlo VW New Beetle Cobra Tuning.sk, najkrajší exteriér vyhral Andrzej z Poľska a najdlhšiu cestu absolvoval Peter, z východného Slovenska, ktorého cesta bola dlhá okolo 650km. Do neskorej noci mali všetci voľnú zábavu. Živo sa diskutovalo samozrejme hlavne o autách. Po rannom budíčku sa poslední zostávajúci účastníci zrazu pomaly vydali na cestu domov. Medzitým však mali možnosť zúčastniť sa poslednej súťaže, a to umývanie automobilov na čas. Výhercom sa stal René, ktorý získal víťazný pohár.

I keď nebolo zrovna najlepšie počasie všetci sa určite radi stretli so svojimi kamarátmi, ktorých poznajú len z diskusií na klubových stránkach. Do budúcnosti NewBeetleClub.CZ a NewBeetleClub.SK plánuje spolupráci s poľskými členmi klubu, ktorých pozvali českí členovia na svoj nasledujúci zraz.

new beetle club czech tour 2010

new beetle club czech tour 2010

new beetle club czech tour 2010

new beetle club czech tour 2010

new beetle club czech tour 2010

new beetle club czech tour 2010

new beetle club czech tour 2010

new beetle club czech tour 2010

VW New Beetle Czech Tour 2010 - fotogaléria č.1:VW New Beetle Czech Tour 2010 - fotogaléria č.2:Viac informácií k tejto akcii vám radi poskytneme. Zoznam našich reportážií zo zrazov nájdete tu:

AKCIE a ZRAZY


Volaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náś online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: www.newbeetleclub.sk

Finálna úprava: Slavomír Majerník

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 8109x    hodnotenie: 10/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt