support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

logo volkswagen Kerscher Volkswagen Golf VI – príjemné na pohladenie oka logo volkswagen

Kerscher Volkswagen Golf VI – príjemné na pohladenie oka

03.Nov.2010
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

Upravených Golfov vo svete je ako maku. Rozdiel je len v tom, ako ktorý vyzerá a to je to najdôležitejšie pri rozlišovaní upravených „fauvéčok“. Po príchode zatiaľ poslednej generácie s označením VI, uplynulo takmer nula času a už boli na svete prvé tuningové a stylingové balíčky. Ľudia sa do úpravy šestkového Golfa pustili zhurta a s úsmevom a postupne začali vznikať najrôznejšie dizajnové a performance variácie. Do dizajnového vreca prispel aj nemecký tuner Kerscher, ktorý najnovšiemu Golfu priniesol stylingový bodykit.

Volkswagen Golf VI bol najočakávanejšou automobilovou novinkou roku 2008, právom. Asi neexistuje človek, ktorý by nebol zvedavý na to, ako bude vyzerať pokračovateľ tak úspešného nemeckého rodu so všadeznámym menom Golf. Na túto legendu si brúsilo zuby už mnoho ľudí, no nikto si netrúfal odhadnúť, čo ponúkne šestková generácia. Nový VW Golf VI je konečne odhalený a v tomto momente sa nielen priaznivci vozidiel Golf rozdelili na dve skupiny, ako to býva častým zvykom pri odhaľovaní dlho očakávaných noviniek. Jedni sú z dizajnu nového Golfa unesení a tí druhí, naopak, zhrození. Ono je ťažké polemizovať o tom, aký nový Golf je, pretože jeho dizajn je tak veľmi „iný“, že názor naňho si musí urobiť každý sám.

Pod kapotou najsilnejšej verzie je uložený dvojlitrový preplňovaný motor o výkone slušných 210 konských síl čo je o 10 koní viac oproti päťkovému GTI (154 kW) a 280 Nm. Tento motor je možné skombinovať s dvojspojkovou poloautomatickou DSG prevodovkou, vďaka ktorej auto z pokoja na stovku zrýchli za necelých 7,2 sekundy. Ručička tachometra sa zastaví až na hodnote 235 km/h.

vw golf 6 kerscher bodykit tuning

Pre tých, ktorí firmu Kerscher až tak dobre neregistrujú, jedná sa o nemeckú tuningovú firmu pre vozidlá Audi, BMW, Ford, Honda, Mercedes-Benz, Opel, Porsche a Volkswagen. V portfóliu nájdeme rôzne designy bodykitov, diskov, interiérových doplnkov, ale taktiež aj niečo mechanické – podvozky, výfuky atď. Kerscher obliekol nový Golf do nového „obleku“, ktorého nutnou súčasťou je nový, skvelo vyzerajúci predný nárazník so zaujímavým riešením napodobenia otvorov s integrovanými hmlovkami. Jeho línie sa napájajú na prídavné prahové nástavce a nový zadný nárazník. Jeho najväčšími prednosťami je difúzor, ktorý hostí dva páry okrúhlych koncoviek a dizajnovo veľmi zaujímavé odvetrávacie otvory. Auto je okrem toho postavené na čiernych viaclúčových diskoch s lešteným límcom R.S Exclusiv, ktoré sú dostupné vo veľkostiach 19, 20 a 22 palcov.

vw golf 6 kerscher bodykit tuning

vw golf 6 kerscher bodykit tuning

vw golf 6 kerscher bodykit tuning

Katalóg KERSCHER na stiahnutie:

preview
download
[ 35,5 MB ]


Čo poviete na bodykit od firmy Kerscher pre Volkswagen Golf VI? Nech sa páči, hlasujte:Ak chcete ešte viac informácií k jednotlivým úpravám od firmy Kerscher, tak navštívte našu podstránku:

KERSCHER tuning


Viac informácií k možným úpravám áut značky Volkswagen vám radi poskytneme. Zoznam článkov o autách tejto značky nájdete tu:

VOLKSWAGEN tuning


Volaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náś online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: archív COBRA TUNING.sk s.r.o.

Autor textov: Milan Dzadík
Obrázky, kontrola: Slavomír Majerník
Finálna úprava: Vladimír Kobolka

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 12067x    hodnotenie: 13/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt