support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

logo vw cobra technology & lifestyle logo vw

Volkswagen Touareg Cobra Technology & Lifestyle – istota v každej situácii

06.Dec.2010
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

Nemecká firma Cobra Technology & Lifestyle má za sebou už množstvo projektov zameraných na zvyšovanie bezpečnosti pri jazde autom a ochranu samotného auta. Ich portfólio je prevažne vyplnené vozidlami SUV, ktorých rady doplnil najnovší Volkswagen Touareg.

Miluje každú cestu: suverénny v teréne, temperamentný na asfalte, rafinovane komfortný. Nový Touareg zvládne každý terén, nezáleží na tom, či je to terénny automobil, športové vozidlo alebo limuzína najvyššej triedy. Takto je prezentovaný nový Touareg automobilkou Volkswagen. Skrýva v sebe všetko, čo bežný, ale aj náročný človek potrebuje – agilita, bezpečnosť, dizjan a kvalita. Nový Touareg je už iná liga.

Motoricky je nový VW Touareg taktiež o krok vpred. Ponúka niekoľko typov motorov, medzi ktorými si určite každy nájde ten svoj. Silu benzínu demonštruje trojlitrový šesťvalec do V s podporou turba a výkonom 333 konských síl (245 kW) a 440 Nm. Navyše, tento motor V6 TSI je hybridný použitím dvojice výkonných a trvácnych batérií. Naftovú skupinu zastupuje TDI motor V8 s objemom 4,2 litra, ktorý produkuje 340 koní a až 800 Nm. Pri zrýchľovaní z pokoja (na stovku len za 5,8 sekundy) si je naozaj nutné držať klobúky.

Cobra Technology & Lifestyle pripravila pre nový Volkswagen Touareg dvojicu zaujímavých ochranných dopnkov. Ochranu predného nárazníka zabezpečuje pod nárazníkom umiestnený ochranný rám City Guard tvorený trubicou z 60 mm hrubej nerezovej ocele. Nastupovanie a vystupovanie uľahčuje taktiež nerezová trubica s priemerom 80 mm.

Čerešničkou na torte sú strieborné 20-palcové disky Cobra Sahara, ktoré vyčaria úsmev na tvári nejednému obdivovateľovi.

vw touareg tuning cobra technology & lifestyle

vw touareg tuning cobra technology & lifestyle

vw touareg tuning cobra technology & lifestyle

vw touareg tuning cobra technology & lifestyle

V roku 1982 začala firma Cobra Technologie & Lifestyle s výrobou príslušenstva pre terénne vozidlá. Vďaka permanentnému vývoju je dnes táto firma jedným z najväčších dodávateľov príslušenstva pre autá „Off road“ a „SUV“ na svete. Spolupráca s 30 výrobcami vozidiel a 36 medzinárodnými partnermi ukazuje, že rozvoj firmy šiel správnou cestou.

Od založenia podniku sa firma zamerala na produkciu vysoko kvalitného príslušenstva. To podniku rýchlo prinieslo status špecialistu. Produkcia rozširovala svoj sortiment, mohla dodávať príslušenstvo pre mnoho typov áut. Preto má taktiež firma neustále na zreteli aktuálny vývoj a trendy. Z klasickej ponuky bočných schodov cez ochranné rámy, disky z ľahkých zliatin, až k systému spracovania plastov - to všetko je zahrnuté v súčasnej ponuke. Výroba vysoko kvalitného príslušenstva je samozrejme prevádzaná prostredníctvom najmodernejších strojov, lebo vyžaduje najvyššiu presnosť. Laserové 3D stroje, riadené počítačmi a špeciálne vyškolený personál garantujú presné a kvalitné vyhotovenie.

Zopár ďalších úprav áut od firmy Cobra Technologie & Lifestyle nájdete v tejto galérii:logo cobra technology & lifestyle


Cobra Technologie & Lifestyle vyrástla z remeselného k industriálnemu podniku, čo znamená stály rozvoj vo výrobe.

Jeden z najdôležitejších základných bodov je zaručenie stáleho presadzovania inovačných myšlienok, rozvoj a produkcia nových výrobkov. A to všetko na vyše 18.000 štvorcových metrov krytých hál naplnených “High-Tech“ vybavením, prístrojmi a materiálmi. Produkciu zaisťuje moderná technika a prístroje pre zváranie a ohýbanie. Cez 110 špeciálne vyškolených zamestnancov, je nedeliteľnou súčasťou výroby a produkcie doplnkov.


Aktuálny cenník výrobkov od firmy Cobra Technology & Lifestyle si stiahnite tu:

preview
download
[ 3,77 Mb ]

Chceli by sme vás ale upozorniť na jednu skutočnosť, že isté ceny v týchto cenníkoch už nemusia byť najaktuálnejšie. Niektoré sa pomenili smerom hore, zvyčajne ale dole. V prípade aktuálneho dopytu vás prosíme nás pre kontrolu kontaktovať.


Váš názor na úpravu Volkswagen Touareg od Cobra Technology & Lifestyle ? Nech sa páči, hlasujte:


Ak chcete ešte viac informácií k jednotlivým úpravám od firmy COBRA TECHNOLOGIE & LIFESTYLE, tak navštívte našu podstránku:

COBRA TECHNOLOGIE & LIFESTYLE


Viac informácií k možným úpravám áut značky Volkswagen vám radi poskytneme. Zoznam článkov o autách tejto značky nájdete tu:

VOLKSWAGEN tuning


Volaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náś online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: archív CT

Autor: Milan Dzadík
Obrázky, kontrola: Slavomír Majerník
Finálna úprava: Slavomír Majerník

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 7388x    hodnotenie: 12/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt