support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

logo volkswagen Volkswagen Touareg GT360 – športovo-extravagantná úprava od Hofele Design logo volkswagen

Volkswagen Touareg GT360 – športovo-extravagantná úprava od Hofele Design

20.Aug.2013
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

Prvá generácia SUV od Volkswagenu môže po rokoch pôsobiť už opozerane. Dizajn prvého Touaregu už nie je práve najčerstvejší a pribúdajúce roky sú na ňom rozhodne vidieť. Vo firme Hofele Design však na prvú generáciu úspešného SUV od VW nezabudli a pre jeho majiteľov poskytujú možnosť, ako svoje auto pretvoriť. Prichádzajú s celkom extravagantnými úpravami, vďaka ktorým tento model spoľahlivo upúta pozornosť.

VW Touareg GT360 je komplexným tuningovým programom od Hofele Design, ktorý umožní majiteľom vylepšenie ich SUV po každej stránke. Pozornosť však nebola venovaná iba úpravám techniky ale aj vzhľadu a v tomto prípade sa stretávame s trochu odvážnejšími krivkami. Autori tohto tuningu zjavne popustili uzdu svojej fantázii a rozhodli sa šokovať. Pre VW Touareg pripravili sadu nekonvenčných doplnkov, ktoré by sme pokojne mohli označiť aj za veľmi extravagantné. Či budete považovať najnovší počin tejto spoločnosti za vkusnú úpravu necháme na vašom posúdení. V každom prípade je to ale pre majiteľov tohto vozidla zaujímavá možnosť ako sa odlíšiť a dodať svojmu autu naozaj originálny vzhľad. Veľa ich totiž takto upravených jazdiť nebude. Čo presne si teda v Hofele Design pre Touareg pripravili?

Volkswagen Touareg GT360 od Hofele Design s novým bodykitom a doplnkami


Nový bodykit je pripravený pre všetky model Touareg s rokom výroby od 2002 až 2007, k dispozícii je pre všetky verzie výbav, teda aj modely s ostrekovaním predných svetlometov a modely s prednými senzormi. Set od Hofele Design sa vyznačuje výraznou prednou častou, ktorá kompletne mení vzhľad predného nárazníka a masky. Po úpravách pôsobí VW Touareg mohutnejšie, na vážnosti mu majú pridávať aj integrované denné svietenie a hmlovky v prednom nárazníku. Kozmetickou zmenou prešla tiež kapota a spredu zmizol aj znak automobilky. Po stranách pribudli chrómové doplnky, pozitívny dojem na nás robí aj uhladenejšia zadná časť s prepracovanými koncovkami výfuku. Modernejšie má pôsobiť aj optika zadných svetiel, ktorá sa viac podobá na originálne združené svetlá z neskorších modelov. Súčasťou optického tuningu je aj horný spojler. Pre tento model majú v Hofele Design pripravených niekoľko rôznych zliatinových diskov s priemerom 2022-palcov.

Ak sa svojim Touaregom chcete viac pohybovať po nespevnených cestách a v teréne, určite vášmu autu padne vhod sada chrómových ochranných doplnkov, ktoré sa dajú dokúpiť samostatne. K dispozícii je chrómový predný rám, bočná ochrana a taktiež chrómový rám pre zadnú časť. Praktické sú aj ďalšie ochranné prvky podvozkovej časti.

volkswagen touareg gt 360 bodykit nastaviteľný podvozok tuning hofele design

V Hofele Design sa v prípade VW Touareg venovali aj úpravám techniky


Celá pozornosť tímu Hofele Design sa ale neobmedzila iba na optické úpravy. Pre VW Touareg 1. generácie sú k dispozícii športové pružiny, ktoré dokážu svetlú výšku tohto SUV znížiť až o 45 mm. Pripravený majú pre tento model aj elektronický systém znižovania podvozku. Pre každý agregát je k dispozícii aj optimalizácia riadiacej jednotky, ktorá každému motoru zvyšuje výkon v priemere o 20 kW.

Sada úprav je pripravená aj pre interiér. K dispozícii je športový volant, sedadlá s luxusným čalúnením a exkluzívne ozdobné prvky v rôznych farebných kombináciách.

Každý prvok z tuningového projektu VW Touareg GT360 sa dá zakúpiť aj samostatne, takže jednotlivé úpravy si môžete vyskladať presne podľa svojho vkusu a požiadaviek. Ako zaujímavosť uveďme, že na celú sadu extravagantných úprav zovňajšku si treba pripraviť 5 000 eur.

volkswagen touareg gt 360 bodykit nastaviteľný podvozok tuning hofele design

volkswagen touareg gt 360 bodykit nastaviteľný podvozok tuning hofele design

volkswagen touareg gt 360 bodykit nastaviteľný podvozok tuning hofele design

volkswagen touareg gt 360 bodykit nastaviteľný podvozok tuning hofele design

Aktuálny cenník spojlerov a doplnkov úpravcu HOFELE DESIGN si stiahnite tu:

preview
download
[ 389 KB ]

Chceli by sme vás ale upozorniť na jednu skutočnosť, že isté ceny v týchto cenníkoch už nemusia byť najaktuálnejšie. Niektoré sa pomenili smerom hore, zvyčajne ale dole. V prípade aktuálneho dopytu vás prosíme nás pre kontrolu kontaktovať.

hofele design logo

Ako sa vám pozdáva celková úprava pre Volkswagen Touareg GT 360 od firmy Hofele Design ? Nech sa páči, hlasujte tu:


Ak sa chcete dozvedieť o ďalších úpravách od firmy HOFELE DESIGN, tak sa mrknite aj na naše podstránky:

HOFELE DESIGN tuning


Viac informácií k možným úpravám áut značky Volkswagen vám radi poskytneme. Zoznam článkov o autách tejto značky nájdete tu:

VOLKSWAGEN tuning


Volaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz, ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náš online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: archív COBRA TUNING.sk s.r.o.

Autor textov: Matej Klamo
Obrázky: Erik Dobos
Finálna úprava a kontrola: Slavomír Majerník

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 5724x    hodnotenie: 10/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt