support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

logo vw Volkswagen Touareg R-Line od JE Design - nemecký styling pre SUV logo vw

Volkswagen Touareg R-Line od JE Design - nemecký styling pre SUV

11.Aug.2015
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

Tradičným zástupcom automobilky Volkswagen v triede SUV je model Touareg, ktorý si aj u nás našiel veľmi slušný počet zákazníkov. Jeho aktuálna generácia sa môže taktiež tešiť dobrým predajným číslam. Reagujú na to aj tuningové spoločnosti, ktoré pre tento model postupne uvádzajú svoje sady vylepšenia.

Spoločnosť JE Design pripravila pre aktuálnu generáciu VW Touareg set vizuálneho vylepšenia, ktorý tomuto modelu dodáva ešte dynamickejší charakter. Ak by vám na tomto modeli prekážal jeho ťažkopádny vzhľad, tieto doplnky mu určite pomôžu. Upravený Touareg od JE Design spoznáte už na prvý pohľad podľa nového bodykitu pozostávajúceho z predného nárazníka, upravenej masky a jej novej výplne. Dostupné sú aj "mračítka" predných svetiel, vďaka ktorým pôsobí nový Touareg ešte agresívnejšie.

VW Touareg od JE Design zaujme aj výkonom


Športový charakter tohto SUV podčiarkujú aj rozširujúce kryty blatníkov. Aby pod nimi disky vyzerali ešte lepšie, boli použité rozširujúce podložky pod disky. Predná náprava je tak širšia o 60 mm a zadná o 80 mm. JE Design ponúka k tomuto modelu aj viacero typov diskov, konkrétne v tomto prípade sú použité disky "SUV Select" s priemerom 22 palcov. Zadná časť upraveného VW Touareg sa nesie v decentnejšom duchu. Nájdeme tu upravený zadný nárazník, nové koncovky výfukovej sústavy a zadný spojler.

Zámerom úpravcov však nebol iba vizuálny tuning. Pre verziu V8 TDI je pripravená aj sada na zvýšenie výkonu zo sériových 340 na 410 koní. Maximálny krútiaci moment sa po úpravách vyšplhal až na 930 Nm. Uvedené zmeny má na svedomí nový elektronický modul špeciálne pripravený pre tento model. Dodajme, že po tomto tuningu zvládne Touareg vystreliť z 0 na 100 km/h už za 5,4 sekundy.

Svoju stopu zanechala spoločnosť JE Design aj v interiéri tohto SUV. Po otvorení dverí určite neprehliadnete ozdobné prahy z brúsenej ocele, ktoré sú opatrené podsvieteným logom úpravcu.

Všetky exteriérové tuning diely sú štandardne dodávané ako nelakované, pričom na každý doplnok ponúka úpravca 2-ročnú záruku. Podľa aktuálnych informácií sa pripravuje výkonnostné vylepšenie aj pre verzie s ostatnými motormi.

vw touareg 7p rline je design

vw touareg 7p rline je design

vw touareg 7p rline je design

vw touareg 7p rline je design

vw touareg 7p rline je design

Dúfame, že sa tieto doplnky budú páčiť všetkým majiteľom tejto značky auta ale i ostatným entuziastom a fanúšikom tuningu. Dodacie lehoty na výrobky firmy JE Design sa pohybujú od 14 do 20 dní odo dňa objednávky, pokiaľ tieto nie sú na sklade alebo vyrobené. Pri špeciálnych objednávkach a výrobkoch na zákazku sa dodacie lehoty určujú osobitne. Na všetky tieto výrobky poskytujeme plnú záruku (24 mesiacov). Vzhľadom k tomu, že sa pri niektorých týchto doplnkoch jedná o náročnejšie montáže tak vám odporúčame zveriť montáž špecializovaným firmám, ktorých je na Slovensku zaiste dosť.

Aktuálny cenník spojlerov a diskov JE DESIGN si stiahnite tu:

preview
download
[ 352 KB ]
Chceli by sme vás ale upozorniť na jednu skutočnosť, že isté ceny v týchto cenníkoch už nemusia byť najaktuálnejšie. Niektoré sa pomenili smerom hore, zvyčajne ale dole. V prípade aktuálneho dopytu vás prosíme nás pre kontrolu kontaktovať.


Všetko od firmy JE Design si môžete samozrejme pozrieť a nakúpiť aj na našom webe:

webshop

Ceny sa dajú zobrazovať v oboch menách, EUR a českých korunách s DPH. Kliknutím na SK alebo CZ vlajku vedľa ceny na danej položke si môžete vždy prepnúť zobrazenie meny. Aktuálny koeficient: 25. Pri jednorazových objednávkach nad 99,-€ s DPH Vám ponúkame DOPRAVU na území Slovenska ZDARMA! Odporúčame preto spojiť Vaše objednávky s priateľmi a známymi. (Nevzťahuje sa na akciový tovar alebo položky vo výpredaji ako aj zásielky kuriérskou službou, nadrozmerné tovary a položky s nadváhou)


preview
Firma JE DESIGN sa zaoberá vývojom, výrobou a distribúciou tuningových doplnkov pre koncernové značky AUDI, SEAT a VW. Ťažisko je najmä v oblasti dizajnových aerodynamických exteriérových úprav vo forme rôznych spojlerov a plastov. Tieto firma vyrába buď z PU RIM (tvrdený polyuretán) alebo ABS-plastu (vákuovo vstrekované a lisované plasty). Všetky ich výrobky sú samozrejme certifikované a homologizované v EÚ a spĺňajú aj náročné kritéria a podmienky nemeckého TÜV (Technischer Überwachungs-Verein) a DEKRA (Deutscher Kraftfahrzeug-Überwachungsverein). Vzhľadom na vysokú kvalitu výroby a využitie CAD-CAM technológie výroby plastov, JE DESIGN začal prednedávnom vyvíjať aj aerodynamické produkty pre iných známych úpravcov na svetovom trhu.

Krátke videá k autám SEAT Ibiza a SEAT Leon Cupra R v úprave JE DESIGN (formát: „WMV“):

preview
download
[ 2809 KB ]

preview
download
[ 1346 KB ]

preview
Firma JE DESIGN bola založená v roku 1990 pánom Jochenom Eckeltom v nemeckom meste Heilbron. Do roku 1994 sa firma venovala výlučne značke VW. Od roku 1995 pribudla do sortimentu výroby aj značka AUDI a od roku 1996 sa k tomu pripojili aj autá SEAT. 1997 sa JE DESIGN presťahoval do susedného mesta Heilbronn-Horkheim, lebo dopyt neustále rástol a bolo potrebné vybudovať nové výrobné priestory. V roku 1998 prezentovala firma prvý krát na tuningovej výstave ESSEN Motor Show svoj prvý vlastne vyvinutý ľahko zliatinový dvojdielny disk pod menom „VISAGE“. Od začiatku nového milénia sa firma rozhodla zobrať do svojho repertoáru aj výrobu výfukov a jeho častí ako aj interiérových doplnkov a vývoj elektronických riadiacich jednotiek na zvyšovanie výkonu áut.

Tu ešte krátky výber z ich ostatného sortimentu spojlerov a bodykitov:

Značka: AUDI / Model: A3 / Typ: 8P
Značka: AUDI / Model: A4 / Typ: 8E
Značka: AUDI / Model: A8 / Typ: 4E
Značka: SEAT / Model: Altea / Typ: 5P
Značka: SEAT / Model: Ibiza / Typ: 6L + Facelift
Značka: VW / Model: Polo / Typ: 6N + Facelift
Značka: SEAT / Model: Alhambra
Značka: Škoda / Model: Octavia II / Typ: Combi

Značka: VW / Model: Lupo / Typ: 6X
Značka: VW / Model: Passat / Typ: 3B + 3BG

...a množstvo ďalších doplnkov pre ostatné modely hore uvedených značiek áut.


Produktový katalóg JE DESIGN na stiahnutie:
(PDF dokument)
preview
download
[ 6,3 Mb ]


Váš názor na úpravu auta VW TOUAREG v optickom tuningu R-Line od Je Design ? Nech sa páči, hlasujte:


Ak chcete ešte viac informácií k jednotlivým úpravám od firmy JE-Design, tak navštívte našu podstránku:

JE-DESIGN tuning


Viac informácií k možným úpravám áut značky Volkswagen vám radi poskytneme. Zoznam článkov o autách tejto značky nájdete tu:

VOLKSWAGEN tuning


Volaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náś online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: archív CT

Text: Matej Klamo
Obrázky, kontrola: Erik Dobos
Finálna úprava: Slavomír Majerník

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 3553x    hodnotenie: 4/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt