support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

logo vw cobra technology & lifestyle logo vw

VW Multivan T5 Cobra Technology & Lifestyle – štýlová bezpečnosť

16.Dec.2009
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

Úpravy sa dnes netýkajú výsostne len „nízkych“ áut, športiakov, limuzín, či sedanov, ale hrdo zasahujú aj väčšie autá typu bus, transportér, resp. Multivan. Jedným takým je aj nový model nemeckého Volkswagen - Multivan, na ktorý sa bližšie pozrel špecialista na štýlovú bezpečnosť, firma Cobra Technologie & Lifestyle.

Nový Volkswagen Multivan (T5) je vozidlo všestranného zamerania – hodí sa na obchodné cesty, rodinné výlety, či akékoľvek iné výjazdy, kde sa žiada viac priestoru. Nový VW Multivan je dizajnovo príťažlivý, priestranný a jeho najsilnejší agregát v kombinácii s pohonom 4x4 ponúka dosť výkonu na to, aby ste sa mohli v pokoji odviazať. Teda maximum, čo z nového Multivanu môžete vyťažiť, je vďaka dvojlitrovému dízlovému agregátu s dvoma turbami (BiTDI ), ktorý vie vyvinúť maximálny výkon 180 konských síl (132 kW) s krútiacim momentom až 400 Nm.

Firma Cobra Technology & Lifestyle je špecialistom na bezpečnostné prvky, ktoré navyše dobre vyzerajú. Balík bezpečnostných doplnkov si úpravca pripravil aj pre tento nový Multivan. Pozostáva z predného ochranného rámu v dvoch verziách, bočných nášľapoch a zadného ochranného rámu. Predná časť vozidla môže byť vybavená klasickým tvarovaným rámom Cobra Technology & Lifestyle, aké poznáme z rôznych terénnych áut navyše s dvoma prídavnými svetlometmi alebo mierne lomenou hliníkovou tyčou so zabudovanými LED dennými svetlami.

Predný ochranný rám od Cobra Technology & Lifestyle môže byť v prípade záujmu kombinovaný s hliníkovou maskou chladiča.

Zadná časť auta Multivanu je rovnako ako predná, vybavená ochrannou tyčou z leštenej ocele. Zadok bol ešte obdarený ochrannou lištou, ktorá zabraňuje poškriabaniu pri nakladaní a vykladaní vecí z kufra a na želanie zákazníka je možné namontovať strešné športové krídlo.

vw t5 bus multivan volkswagen cobra technology


vw t5 bus multivan volkswagen cobra technology


vw t5 bus multivan volkswagen cobra technology


vw t5 bus multivan volkswagen cobra technology


VW Multivan Volkswagen T5 BUS v úprave od Cobra Technology & Lifestyle:logo cobra technology & lifestyle


V roku 1982 začala firma Cobra Technologie & Lifestyle s výrobou príslušenstva pre terénne vozidlá. Vďaka permanentnému vývoju je dnes táto firma jedným z najväčších dodávateľov príslušenstva pre autá „Off road“ a „SUV“ na svete. Spolupráca s 30 výrobcami vozidiel a 36 medzinárodnými partnermi ukazuje, že rozvoj firmy šiel správnou cestou.

Od založenia podniku sa firma zamerala na produkciu vysoko kvalitného príslušenstva. To podniku rýchlo prinieslo status špecialistu. Produkcia rozširovala svoj sortiment, mohla dodávať príslušenstvo pre mnoho typov áut. Preto má taktiež firma neustále na zreteli aktuálny vývoj a trendy. Z klasickej ponuky bočných schodov cez ochranné rámy, disky z ľahkých zliatin, až k systému spracovania plastov - to všetko je zahrnuté v súčasnej ponuke. Výroba vysoko kvalitného príslušenstva je samozrejme prevádzaná prostredníctvom najmodernejších strojov, lebo vyžaduje najvyššiu presnosť. Laserové 3D stroje, riadené počítačmi a špeciálne vyškolený personál garantujú presné a kvalitné vyhotovenie.

Zopár ďalších úprav áut od firmy Cobra Technologie & Lifestyle nájdete v tejto galérii:Cobra Technologie & Lifestyle vyrástla z remeselného k industriálnemu podniku, čo znamená stály rozvoj vo výrobe.

Jeden z najdôležitejších základných bodov je zaručenie stáleho presadzovania inovačných myšlienok, rozvoj a produkcia nových výrobkov. A to všetko na vyše 18.000 štvorcových metrov krytých hál naplnených “High-Tech“ vybavením, prístrojmi a materiálmi. Produkciu zaisťuje moderná technika a prístroje pre zváranie a ohýbanie. Cez 110 špeciálne vyškolených zamestnancov, je nedeliteľnou súčasťou výroby a produkcie doplnkov.


Aktuálny cenník výrobkov od firmy Cobra Technology & Lifestyle si stiahnite tu:

preview
download
[ 3,77 Mb ]

Chceli by sme vás ale upozorniť na jednu skutočnosť, že isté ceny v týchto cenníkoch už nemusia byť najaktuálnejšie. Niektoré sa pomenili smerom hore, zvyčajne ale dole. V prípade aktuálneho dopytu vás prosíme nás pre kontrolu kontaktovať.


Váš názor na úpravu VW Multivan od Cobra Technology & Lifestyle ? Nech sa páči, hlasujte:


Ak chcete ešte viac informácií k jednotlivým úpravám od firmy COBRA TECHNOLOGIE & LIFESTYLE, tak navštívte našu podstránku:

COBRA TECHNOLOGIE & LIFESTYLE


Viac informácií k možným úpravám áut značky Volkswagen vám radi poskytneme. Zoznam článkov o autách tejto značky nájdete tu:

Volkswagen tuning


Volaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náś online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: archív CT

Autor: Milan Dzadík
Obrázky, kontrola: Slavomír Majerník
Finálna úprava: Slavomír Majerník

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 11141x    hodnotenie: 31/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt