support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

logo vw Volkswagen Golf VII GTI - zvýšenie výkonu motora i vzhľadu decentným stylingom logo vw

Volkswagen Golf VII GTI - zvýšenie výkonu motora i vzhľadu decentným stylingom

06.Oct.2017
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

Nepochybne jeden z najdôležitejších modelov automobilky Volkswagen prešiel iba nedávno faceliftom, ktorý mu priniesol sviežejší vzhľad. Celkom prirodzene sa vizuálne zmeny nevyhli ani ostrej verzii s označením GTI. A práve tej sa povenoval dvorný úpravca koncernových modelov VW, spoločnosť ABT.

ABT pripravil pre najnovší VW Golf GTI decentný tuning paket


Nemecký úpravca ABT ponúka aktuálne svoj tuningový set pre väčšinu aktuálnych modelov značky Volkswagen. Vybrať si môžete z celého radu rôznych vizuálnych aj performance doplnkov. V portfóliu tohto úpravcu nemôžu chýbať ani doplnky pre najnovšiu verziu Golfu GTI. Ak ale čakáte extrémne pôsobiace úpravy, obrí spojler a masívne nárazníky, paket od ABT vás zrejme neuspokojí.

Nový tuning paket od ABT určený pre VW Golf VII GTI nepatrí rozhodne medzi tie najdrahšie. Za sumu pod hranicou 2000 eur získate atraktívny paket vizuálnych doplnkov, v rámci ktorého budete mať nový predný spojler, bočné prahy a upravený zadný nárazník s výraznejším difúzorom. Takto upravený Golf GTI pôsobí ešte agresívnejšie a na ceste mu rozhodne nebude chýbať rešpekt.

ABT samozrejme nezaháľalo ani čo sa týka výkonu. Ak by vám nestačili štandardné hodnoty variantu GTI, vybrať si môžete performance kit, ktorý výkon 2.0 l prepĺňaného motora posúva k hodnote 232 kW/315 koní. Týmto sa upravené GTI približuje už k v vrcholnej verzii Golf R. Dodajme, že výkonnostné úpravy sú dostupné aj pre dieselovú verziu GTD.

vw golf vii gti abt sportsline

vw golf vii gti abt sportsline

vw golf vii gti abt sportsline

vw golf vii gti abt sportsline

vw golf vii gti abt sportsline

Pokiaľ si chceš aj ty takto (alebo podobne) upraviť svoje auto, kontaktuj nás, radi ti pomôžeme:

cobra tuning kontakt


Všetky výrobky od firmy ABT Sportsline si môžete samozrejme pozrieť a nakúpiť aj na našom webe:

webshop

Ceny sa dajú zobrazovať v oboch menách, EUR a českých korunách s DPH. Kliknutím na SK alebo CZ vlajku vedľa ceny na danej položke si môžete vždy prepnúť zobrazenie meny. Aktuálny koeficient: 25. Pri jednorazových objednávkach nad 99,-€ s DPH Vám ponúkame DOPRAVU na území Slovenska ZDARMA! Odporúčame preto spojiť Vaše objednávky s priateľmi a známymi. (Nevzťahuje sa na akciový tovar alebo položky vo výpredaji ako aj zásielky kuriérskou službou, nadrozmerné tovary a položky s nadváhou)abt sportsline logo

ABT SPORTSLINE


Spoločnosť ABT Sportsline – „Budúcnosť s tradíciou“. Cez 40 rokov skúseností v motor-športe a tuningu ako aj v inovatívnych riešeniach a vývojoch zaraďuje ABT Sportsline medzi popredné spoločnosti na svete venujúce sa úprave áut značiek AUDI, VW, Škoda a SEAT. Motto celej spoločnosti znie: “Exkluzívne napriek konkurencii”. Každým rokom opúšťa stredisko Kempten zhruba 2000 upravených áut. Stredisko Kempten je aj domovom úspešného DTM tímu. ABT Sportline je stredobodom pozornosti kvôli technickej spôsobilosti a vyspelosti. “Časom sme sa rozvíjali až do pozície pravého výrobcu áut. V Kemptene máme vybavenie vyrábať autá.” - hovorí pán Hans-Jurgen z Abt.

Od počítačovej realizácie cez CAD systém, kde sa navrhujú rôzne súčiastky, sa celá výroba môže udiať priamo v spoločnosti ABT Sportsline. Vysoko-kvalifikovaní spolupracovníci, inžinieri a ostatní zamestnanci boli zvyknutí pracovať na náročných požiadavkám a tým rástla kvalita a produktivita, čo je dôležité pre každého zo zákazníkov. Ladenie motora zohráva veľkú úlohu a spoločnosť ABT Sportsline to dobre vie na základe skúseností počas rokov, čo je na trhu. Pre spoločnosť ABT Sportline je nesmierne dôležité podporovať motoršport v ladení motorov a tak dosahovať výborné výsledky. Príkladom sú aj úspechy ABT od r. 1999 v nemeckej súťaži DTM, v ktorej získali výborné hodnotenia. Najväčším úspechom je cena Laurenta Aielloha v DTM v sezóne 2002.

Tvoj pohľad na takto upravený Golf 7 GTI od tunerov z ABT Sportsline? Hlasuj tu:


Ak chcete ešte viac informácií k jednotlivým úpravám od firmy ABT Sportsline, tak navštívte našu podstránku:

ABT SPORTSLINE tuning


Viac informácií k možným úpravám áut značky Audi vám radi poskytneme. Zoznam článkov o autách tejto značky nájdete tu:

VOLKSWAGEN tuning


Volaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz, ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náš online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: archív CT

Autor textov: Matej Klamo
Obrázky: Slavomír Majerník
Finálna úprava a kontrola: Slavomír Majerník

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 3125x    hodnotenie: - nehodnotený -


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt