support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

logo interier Voňavky - osviežovače do auta - príjemné vône do interiéru od Yankee Candle s dlhou výdržou logo autokozmetika

Voňavky - osviežovače do auta - príjemné vône do interiéru od Yankee Candle s dlhou výdržou

29.Mar.2015
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

V interiéri auta to nemusí byť vždy z pohľadu vône práve ideálne. Nepomôžu niekedy ani tie najbežnejšie prostriedky a tak sa určite oplatí investovať do kvalitnej vône. Myslieť pritom treba nielen na samotnú arómu, ale aj jej výdrž a zdravotnú nezávadnosť. Práve preto sme sa rozhodli predstaviť vám vône od firmy Yankee Candle, ktorej osviežovače a vonné sviečky sú známe po celkom svete!

Aj keby sa to mohlo na prvý pohľad zdať, vybrať si tú správnu vôňu do auta nemusí byť celkom jednoduché. Aróma by nemala byť príliš silná, ale ani príliš slabá a zároveň by mala dostatočne dlho vydržať. Kupovať vône, ktoré vyprchajú už po týždni alebo vám svojou arómou znepríjemňujú trávenie času v aute sa neoplatí. Vône do auta od Yankee Candle sú ale iné. Oceníte na nich nielen trvácnosť ale aj sviežu arómu, ktorá je výsledkom použitia prírodných prvkov. Táto spoločnosť sa po svete preslávila predovšetkým kvalitnými vonnými sviečkami. Pohodlie vyplývajúce z príjemnej arómy si môžete teraz užívať už aj vo svojom aute.

Vône do auta Yankee Candle sú rozdelené do troch kategórií podľa výdrže a balenia. Každý si tak môže vybrať nielen typ vône, ale aj jej balenie.

Vôňa do auta Yankee Candle Car Jar


Základným typom vône do auta Yankee Candle je Car Jar, ktoré si môžete zavesiť na vhodné miesto v interiéri auta. Výrobca sľubuje výdrž sviežej vône vyše 2 týždňov. Aktuálne je dostupných až 18 rôznych vôní, takže si vyberie skutočne každý.

Dostupné vône do auta Yankee Candle Car Jar: pižmová Midsummer Night, citrónovo-levanduľová, jablčná Macintosh, čerešňová Black Cherry, kokosová Coconut Bay, kvetová Garden Sweet Spa, vanilkovo-levanduľová, jazmínová Midnight Jasmine, Ocean Blossom, citrusová Sun and Sand, škoricová Sparkling Cinnamon, vôňa čistej bielizne Clean Cotton, vanilkovo-limetková, krémová vanilková (Cupcake), šalviovo-citrusová, vôňa kože, jahodová a kvetinovo-vanilková Pink Sands.

Vôňa do auta Yankee Candle Car Jar Ultimate


Jedným z troch typov vône do auta od Yankee Candle je Car Jar Ultimate, ktorý je dostupný v 12 rôznych arómach. Tie spravia z interiéru vášho auta krásne prevoňané miesto, v ktorom sa budete cítiť naozaj príjemne. Samotná aróma vydrží až 4 týždne. Vôňa je balená v praktickej plastovej nádobke, ktorá spoľahlivo chráni gélovú vonnú hmotu.

Ako sme už spomenuli, v prípade Car Jar Ultimate je k dispozícii 12 rôznych vôní - pižmová Midsummer Night, citrónovo-levanduľová, jablčná Macintosh, čerešňová Black Cherry, kokosová Coconut Bay, kvetová Garden Sweet Spa, vanilkovo-levanduľová, jazmínová Midnight Jasmine, Ocean Blossom, citrusová Sun and Sand, škoricová Sparkling Cinnamon a vôňa čistej bielizne Clean Cotton.

Vôňa do auta Yankee Candle Vent Stick


Ďalším typom vône do auta sú tyčinky Vent Stick, ktoré sú balené po 4 kusoch. Inštalácia takejto vône je veľmi jednoduchá, stačí tyčinku iba vložiť do mriežky ventilácie. Výrobca sľubuje nepretržitú vôňu po dobu 2 týždňov.

Vône Yankee Candle Vent Stick sú k dispozícii so šiestimi rôznymi arómami: čerešňová Black Cherry, pižmová Midsummer Night, kokosová Coconut Bay, kvetová Garden Sweet Pea, vanilková, citrusová Sun and Sand a vôňa čistej bielizne Clean Cotton.

Hlavné výhody vôní do auta Yankee Candle:
- Bezkonkurenčná ponuka rôznych vôní
- Vhodné pre dámy aj pánov
- Príjemná vôňa do interiéru vášho auta
- Vhodné aj ako darček
- Použitie prírodných prvkov
- Zdravotne nezávadné
- Rôzne balenia


vona vone do auta interier autokozmetika osviezovace vzduchu vonne tycinky
yankee candle vone do auta

cenník yankee candle

Príjemné osviežovače vzduchu do interiéru auta si môžete objednať tu.

Do poznámky v objednávke prosíme uviesť názov vône tu z tabuľky o ktorú máte záujem a počet kusov.

katalog
Dlhotrvajúca vôňa do auta od Yankee Candle
Cena s DPH: 6,-€ / ksVáš názor na používanie osviežovačov vzduchu v interiéri auta ? Nech sa páči hlasujte tu:


Ostatné články zamerané na osviežovače vzduchu a autokozmetiku nájdete v zozname našich článkov tu:

OSVIEŽOVAČE VZDUCHU & AUTOKOZMETIKA


Viac informácií všeobecne ku interiérovým doplnkom do auta vám radi poskytneme. Zoznam článkov o interiérových doplnkoch nájdete tu:

DOPLNKY DO INTERIÉRU


Volaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz, ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náš online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: archív COBRA TUNING.sk s.r.o.

Text: Matej Klamo
Obrázky: Erik Dobos
a Slavomír Majerník
Finálna úprava a kontrola: Slavomír Majerník

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 6988x    hodnotenie: 11/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt