support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

logo Nová vizáž pre VW Polo 9N od firmy Mattig logo

Nová vizáž pre VW Polo 9N od firmy Mattig

23.Nov.2005
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

Tradičný nemecký úpravca sa pustil do rozširovania ponuky dielov pre VW Polo radu 9N. Novinkou je absolútne hladký predný nárazník, nie nepodobný tým, ktoré vznikajú v rukách šikovných garážových tunerov vyhladením a predĺžením sériového dielu. Originálne proporcie a dizajn má predná maska. Nie je nám však jasné, prečo sa v rovnakej línii nenesie i zadný nárazník, má totiž úplne odlišný dizajn a navyše ňom, rovnako ako na bokoch karosérie, zostali pôvodné oterové lišty v čiernej farbe. Nové je mohutné krídlo nad zadným oknom, výrazne sa hlásiace k svojmu motoršportovému pôvodu. Je skvelé po všetkých tých lacných „emkových“ späťákoch vidieť opäť i tradične skvelé Mattig Cup, ktoré sa sem hodia ako... veď viete:)) Sadu dopĺňajú 18 palcové disky kolies a neodmysliteľný upgrade podvozka v podobe kitu KW varianta 2, rovnako ako nerezový tlmič výfuku. V tomto prípade by sa mali u Mattiga pri stavbe showcarov viac zamerať na vyváženie celku, nie iba montáž všetkého možného na jednu karosériu.

Prvé fotky úpravy Mattigáckeho Pola máme pre vás tu:Hlad po doplnkoch na toto populárne auto je však zrejme tak veľký, že trh i tento malý lapsus s prehľadom strávi. Dúfajme, že Mattig i našu skromnú kritiku príjme a vynaloží svoje sily na to aby doladil svoj bodykit z úplnej dokonalosti. Všetky ich výrobky sú certifikované a homologizované v EÚ a spĺňajú aj náročné kritéria a podmienky nemeckého TÜV (Technischer Überwachungs-Verein) a DEKRA (Deutscher Kraftfahrzeug-Überwachungsverein). Vzhľadom k tomu, že sa pri týchto výrobkoch jedná o náročnejšie montáže tak vám odporúčame zveriť montáž špecializovaným firmám, ktorých je ale na Slovensku zaiste dosť. Dodacie lehoty na tieto doplnky sa pohybujú od 14 do 20 dní odo dňa objednávky. Na všetky tieto výrobky poskytujeme plnú záruku (24 mesiacov).

V ponuke máme nasledovné doplnky:

Popis doplnkuMOC s DPH
- predný nárazník „Clean-Look“: 9.160,-Sk / ks
- predná maska bez loga: 3.199,-Sk / ks
- športové zrkadlá (7 verzií): od 1.190,-Sk / sada (2 ks)
- zadný nárazník: 7.864,-Sk / ks
- prahové nadstavce: 7.143,-Sk / sada (2 ks)
- zadné strešné krídlo „Xtreme“: 7.232,-Sk / ks
- zadné kryty svetiel: 1.532,-Sk / sada (2 ks)


Dúfame, že sa tieto doplnky budú páčiť všetkým majiteľom tejto značky auta ale i ostatným entuziastom a fanúšikom tuningu. Dodacie lehoty na výrobky firmy Mattig sa pohybujú od 14 do 20 dní odo dňa objednávky, pokiaľ tieto nie sú na sklade alebo vyrobené. Pri špeciálnych objednávkach a výrobkoch na zákazku sa dodacie lehoty určujú osobitne. Na všetky tieto výrobky poskytujeme plnú záruku (24 mesiacov). Vzhľadom k tomu, že sa pri niektorých týchto doplnkoch jedná o náročnejšie montáže tak vám odporúčame zveriť montáž špecializovaným firmám, ktorých je na Slovensku zaiste dosť.


Všetko od firmy Mattig si môžete samozrejme pozrieť a nakúpiť aj na našom webe:

webshop

Ceny sa dajú zobrazovať v oboch menách, EUR a českých korunách s DPH. Kliknutím na SK alebo CZ vlajku vedľa ceny na danej položke si môžete vždy prepnúť zobrazenie meny. Aktuálny koeficient: 25. Pri jednorazových objednávkach nad 99,-€ s DPH Vám ponúkame DOPRAVU na území Slovenska ZDARMA! Odporúčame preto spojiť Vaše objednávky s priateľmi a známymi. (Nevzťahuje sa na akciový tovar alebo položky vo výpredaji ako aj zásielky kuriérskou službou, nadrozmerné tovary a položky s nadváhou)


Aktuálny cenník výrokov od firmy MATTIG si stiahnite tu:

preview
download
[ 343 Kb ]

Chceli by sme vás ale upozorniť na jednu skutočnosť, že isté ceny v týchto cenníkoch už nemusia byť najaktuálnejšie. Niektoré sa pomenili smerom hore, zvyčajne ale dole. V prípade aktuálneho dopytu vás prosíme nás pre kontrolu kontaktovať.preview
Firma MATTIG bola založená v roku 1949, kedy začala s vývojom, výrobou a dizajnom veľmi kvalitných spojlerov a plastov pre najmä nemecké značky ako AUDI, BMW, OPEL a VW. Svojou takmer 60 ročnou históriou patrí definitívne medzi prvých pionierov nemeckej, ba dokonca európskej tuningovej scény a tým aj svojím menom samozrejme ručí za kvalitu svojich výrobkov. To činí a potvrdzuje aj vysokú kvalitu a nádherný dizajn týchto výrobkov. Dnes firma MATTIG vyrába spojlery pre takmer každé auto na európskom trhu.

Tu Vám prikladáme zopár fotografií priestorov firmy MATTIG:

preview
preview
preview


Firma sídli v mestečku Hauzenberg, východne od mesta Passau v nemeckom Bavorsku. Celkový počet zamestnancov činí 43 osôb, väčšina z nich sa venuje predaju, exportu a administratíve. MATTIG skladuje svoje výrobky všetky vo vlastných priestoroch, samotná výroba sa ale uskutočňuje v zahraničí. Preto sú všetky MATTIG výrobky cenovo dostupné aj pre širokú masu. Všetky ich výrobky sú certifikované a homologizované v EÚ a spĺňajú aj náročné kritéria a podmienky nemeckého TÜV (Technischer Überwachungs-Verein) a DEKRA (Deutscher Kraftfahrzeug-Überwachungsverein).

Tu ešte krátky výber z ich ostatného sortimentu spojlerov a „body kitov“:

Značka: AUDI / Model: A3
Značka: AUDI / Model: TT


Značka: BMW / Model: 3 E90
Značka: OPEL / Model: Vectra B


Značka: OPEL / Model: Astra H
Značka: RENAULT / Model: Megane II


Značka: SEAT / Model: Cordoba
Značka: VW / Model: Golf 5...a množstvo ďalších doplnkov pre ostatné modely hore uvedených značiek áut.

Čo ešte také firma Mattig svojimi produktami vytunila? Napr. toto:Kompletná ponuka firmy Mattig je pochopiteľne ďaleko širšia než môžeme tu opísať alebo vystaviť na našom serveri. Preto sme pre vás pripravili aj možnosť zakúpenia nového katalógu MATTIG 2005. Táto tuningová učebnica plná najrôznejších doplnkov na vyše 400 stranách môže byť Vaša len za 260,- Sk. Objednajte si ju a radi vám ju poštou zašleme.

Objednať si môžete katalóg rovno tu:

preview
katalog
Objednávka katalóguProdukty od firmy Mattig si môžete zakúpiť a nechať namontovať aj u takmer všetkých našich partnerov po celom území Slovenska:

ZOZNAM DÍLEROV


Ľúbi sa vám takto upravené Polo od Mattiga? Hlasujte, nech vieme vašu mienku:Ak vám Nemčina nerobí veľké problémy, tak sa pozrite aj na stránky nášho partnera, kde nájdete ďalšie informácie:

MATTIG


Viac informácií k tejto novinke, aktuálnym cenám a ostatným produktom firmy Mattig vám radi poskytneme.

Volaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náś online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: archív COBRA TUNING.sk s.r.o.

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 11338x    hodnotenie: 19/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt