support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

logo VW Phaeton ešte krajší od firmy JE Design logo

VW Phaeton ešte krajší od firmy JE Design

12.Apr.2005
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

JE Design – je odborníkom na tuning značiek ako sú VW, Audi a SEAT z Leingartenu v Nemecku. Novinkami v jeho ponuke sú „V-max“ prepínač obmedzovania rýchlosti počas jazdy a predná maska bez loga VW.

V-max obmedzovač rýchlosti sa nachádza v modeli Phaeton 4,2 l / V8 4-motion a v modeli 6.0 l/W12 4-motion. Štandardný V-max obmedzovač do 250km/h je zaistený programovateľným ECM systémom. Štandardný ECM s maximálnou diagnostickou schopnosťou ako je napr. dodržanie emisných noriem, vyhovuje bez akýchkoľvek obmedzení či porušení technických noriem, pokiaľ sa neobjavia na trhu nové ECM systémy.

Jediným preprogramovaním ECM systému môže dosiahnuť PHAETON rýchlosť až 276km/h. Myslíme si, že je zbytočné pripomínať, že V-max spĺňa všetky požiadavky TÜV.

Zopár obrázkov upraveného Phaetona od JE Design-u sme vám priložili sem:


JE Design ponúka tiež pútavú prednú mriežku masky pre všetky typy modelov Phaeton. Mriežka je k dispozícií bez loga VW, čím umocňuje elegantný vzhľad prednej časti auta. V tomto prípade sa upustilo od športového vzhľadu áut, ale stále je dodržaná prvotriedna kvalita a precízny dizajn. Vzhľadom k tomu, že na Phaetona neponúka takmer nikto nejaké modifikácie alebo iné doplnky, bola táto optická zmena vzhľadu auta najmä na nemeckom trhu veľmi priaznivo prijatá. Aj tento výrobok bol odsúhlasený TÜV.

Pre zníženie Phaetona s pneumatickým pružením vyvinuli v JE Design-e elektronický modul na úpravu svetlej výšky auta o cca. 35 mm. Pri kompletnej úprave nesmel samozrejme chýbať ani zásah do obutia auta. Tím sa rozhodol pre disky od nemeckého výrobcu AZEV, typ „PS“ v nasledovných rozmeroch: 8,5 x 20“, ET (zális) 30mm vpredu a vzadu 10 x 20“, ET 35mm . Firma odporúča pneumatiky značiek Dunlop / Continental / Good Year / Pirelli alebo Yokohama v patričnej veľkosti 255/35 R20 vpredu a vzadu 285/30 R20Y. Okrem tejto kombinácie má JE Design vo svojej ponuke diskov aj svoje vlastné modely Multispoke, Visage a Masterline vo veľkostiach 18 a 19 palcov.

V ponuke máme nasledovné diely:

Popis doplnkuMOC s DPH
- Modifikovaný V-max obmedzovač rýchlosti pre 4,2l / V8: 51.960,-Sk / ks
- Modifikovaný V-max obmedzovač rýchlosti pre 6,0l / W12: 61.960,-Sk / ks
- Predná maska bez loga: 19.960,-Sk / ks
- Elektronický modul na úpravu svetlej výšky auta o 35 mm: 55.680,-Sk / ks
- hliníkový disk AZEV "PS" 10 x 20“, ET 35, PCD 5x112: 33.560,-Sk / ks
- hliníkový disk AZEV "PS" 8,5 x 20“, ET 35, PCD 5x112: 32.360,-Sk / ks
- kompletná sada kolies AZEV "PS" a pneumatikami DUNLOP: 222.080,-Sk / sada (4 ks)


Dúfame, že sa tieto doplnky budú páčiť všetkým majiteľom tejto značky auta ale i ostatným entuziastom a fanúšikom tuningu. Dodacie lehoty na výrobky firmy JE Design sa pohybujú od 14 do 20 dní odo dňa objednávky, pokiaľ tieto nie sú na sklade alebo vyrobené. Pri špeciálnych objednávkach a výrobkoch na zákazku sa dodacie lehoty určujú osobitne. Na všetky tieto výrobky poskytujeme plnú záruku (24 mesiacov). Vzhľadom k tomu, že sa pri niektorých týchto doplnkoch jedná o náročnejšie montáže tak vám odporúčame zveriť montáž špecializovaným firmám, ktorých je na Slovensku zaiste dosť.


Aktuálny cenník spojlerov a diskov JE DESIGN si stiahnite tu:

preview
download
[ 352 KB ]
Chceli by sme vás ale upozorniť na jednu skutočnosť, že isté ceny v týchto cenníkoch už nemusia byť najaktuálnejšie. Niektoré sa pomenili smerom hore, zvyčajne ale dole. V prípade aktuálneho dopytu vás prosíme nás pre kontrolu kontaktovať.Všetko od firmy JE Design si môžete samozrejme pozrieť a nakúpiť aj na našom webe:

webshop

Ceny sa dajú zobrazovať v oboch menách, EUR a českých korunách s DPH. Kliknutím na SK alebo CZ vlajku vedľa ceny na danej položke si môžete vždy prepnúť zobrazenie meny. Aktuálny koeficient: 25. Pri jednorazových objednávkach nad 99,-€ s DPH Vám ponúkame DOPRAVU na území Slovenska ZDARMA! Odporúčame preto spojiť Vaše objednávky s priateľmi a známymi. (Nevzťahuje sa na akciový tovar alebo položky vo výpredaji ako aj zásielky kuriérskou službou, nadrozmerné tovary a položky s nadváhou)preview
Firma JE DESIGN sa zaoberá vývojom, výrobou a distribúciou tuningových doplnkov pre koncernové značky AUDI, SEAT a VW. Ťažisko je najmä v oblasti dizajnových aerodynamických exteriérových úprav vo forme rôznych spojlerov a plastov. Tieto firma vyrába buď z PU RIM (tvrdený polyuretán) alebo ABS-plastu (vákuovo vstrekované a lisované plasty). Všetky ich výrobky sú samozrejme certifikované a homologizované v EÚ a spĺňajú aj náročné kritéria a podmienky nemeckého TÜV (Technischer Überwachungs-Verein) a DEKRA (Deutscher Kraftfahrzeug-Überwachungsverein). Vzhľadom na vysokú kvalitu výroby a využitie CAD-CAM technológie výroby plastov, JE DESIGN začal prednedávnom vyvíjať aj aerodynamické produkty pre iných známych úpravcov na svetovom trhu.

Kráte videá k autám SEAT Ibiza a SEAT Leon Cupra R v úprave JE DESIGN (formát: „WMV“):

preview
download
[ 2809 KB ]

preview
download
[ 1346 KB ]

preview
Firma JE DESIGN bola založená v roku 1990 pánom Jochenom Eckeltom v nemeckom meste Heilbron. Do roku 1994 sa firma venovala výlučne značke VW. Od roku 1995 pribudla do sortimentu výroby aj značka AUDI a od roku 1996 sa k tomu pripojili aj autá SEAT. 1997 sa JE DESIGN presťahoval do susedného mesta Heilbronn-Horkheim, lebo dopyt neustále rástol a bolo potrebné vybudovať nové výrobné priestory. V roku 1998 prezentovala firma prvý krát na tuningovej výstave ESSEN Motor Show svoj prvý vlastne vyvinutý ľahko zliatinový dvojdielny disk pod menom „VISAGE“. Od začiatku nového milénia sa firma rozhodla zobrať do svojho repertoáru aj výrobu výfukov a jeho častí ako aj interiérových doplnkov a vývoj elektronických riadiacich jednotiek na zvyšovanie výkonu áut.

Tu ešte krátky výber z ich ostatného sortimentu spojlerov a „body kitov“:

Značka: AUDI / Model: A3 / Typ: 8P
Značka: AUDI / Model: A4 / Typ: 8E


Značka: AUDI / Model: A8 / Typ: 4E
Značka: SEAT / Model: Altea / Typ: 5P


Značka: SEAT / Model: Ibiza / Typ: 6L + Facelift
Značka: SEAT / Model: Leon / Typ: 1M


Značka: VW / Model: Lupo / Typ: 6X
Značka: VW / Model: Passat / Typ: 3B + 3BG


Značka: VW / Model: Polo / Typ: 6N + Facelift


...a množstvo ďalších doplnkov pre ostatné modely hore uvedených značiek áut.


Kompletná ponuka firmy JE Design je pochopiteľne ďaleko širšia než môžeme tu opísať alebo vystaviť na našom serveri. Preto sme pre Vás pripravili aj možnosť zakúpenia nového katalógu JE DESIGN 2004 / 2005. Tento katalóg na takmer 50 stranách môže byť Váš len za 99,-Sk. Objednajte si ho a radi Vám ho poštou zašleme.

Kúpiť si môžete katalóg rovno tu:

preview
katalog
Objednávka katalóguProdukty od firmy JE Design si môžete zakúpiť a nechať namontovať aj u takmer všetkých našich partnerov po celom území Slovenska:

ZOZNAM DÍLEROV


Čo hovoríte na túto novinku pre VW Phaeton od JE Design? Hlasujte, nech vieme aj vašu mienku:Ak vám cudzie jazyky nerobia veľké problémy, tak sa pozrite aj na stránky nášho partnera, kde nájdete ďalšie informácie:

JE DESIGN


Viac informácii k tejto novinke, aktuálnym cenám a ostatným produktom firmy JE Design vám radi poskytneme.

Volaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náś online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: archív COBRA TUNING.sk s.r.o.

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 9129x    hodnotenie: 5/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt