support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

logo Volkswagen Passat Combi od firmy Lester - vhodný nielen pre rodiny logo

Volkswagen Passat Combi od firmy Lester - vhodný nielen pre rodiny

01.Jun.2005
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

Niečo o „sériovke“:

VW Passat už mal svetovú premiéru od roku 1998, a s jeho modernizácia prešla v roku 2000. Základnými rozmermi toto auto patrí na rozhraní strednej a vyššej strednej triedy. Prestíž tejto značky je úspešný nielen po celom svete, ale hlavne v Európe a Slovensko nie je žiadnou výnimkou. Je to po „škodovke„ druhá najrozšírenejšia značka u nás. Motor, ktorý je uložený pozdĺžne vpredu je v ponuke ako benzínový - 1,6 l (75 kW/102 k), 1,8T (110 kW/150 k), 2,0 l (85 kW/115 k), 2,3 20V (125 kW/170 k), 2,8 V6 (142 kW/193 k) a 4,0 W8 (202 kW/276 k). Ďalej Volkswagen ponúka aj tri naftové a to 1,9 TDI (74 kW/101 k), 1,9 TDI (96 kW/130 k) a 2,5 TDI (110 kW/150 k). K dispozícii sú verzie s predným pohonom ale aj "štvorkolky" označované 4-Motion. Passat vyznieva masívnejšie ako väčšina jeho priamych konkurentov. Rovnako dominuje aj príkladným aerodynamickým riešením, čo potvrdzuje vynikajúci súčiniteľ aerodynamického odporu karosérie (0,27). Nielen na predných, ale aj na zadných sedadlách má posádka dostatok pohodlia. Navyše, strecha kombi prekrýva hlavy cestujúcich na zadných sedadlách s ešte väčšou rezervou ako v prípade sedanu. Batožinový priestor solídneho objemu (495 l) zakrýva praktická samonavíjacia roleta. Po sklopení zadných sedadiel jeho prepravná kapacita vzrastie na 1600 l.

Lesterova tuning paráda Passata:

Najviac do očí bije predný ospojlerovaný nárazník (vyrobený inak zo sklolaminátu), ktorý sa vyznačuje hlbokými výrezmi otvorov, ktoré sú kryté čiernou “neviditeľnou” mriežkou. Predná časť auta pôsobí teda dosť brutálne, i keď decentne, pretože spojler nepreniká hlboko dopredu. Práveže naopak, je stiahnutý bližšie ku kolesám, a to znamená, že Passat si takto zanecháva svoju typickosť. Lester to spravil teda prefíkane, pretože vie, že takéto typy áut sú skôr pre rodiny, ako pre športových maniakov.

Spätné zrkadlá su ďalším doplnkom, ktoré sa môžu pýšiť pekným a vkusným vzhľadom. Sú riešené šikmo hore, a zvýrazňujú tým elegantnosť a športový charakter. Ešte sa vráťme na kapotu. Masívna plochá „prikrývka„ vyrobená z ťažkého polyuretánu na kapote slúži nielen na pomocný prísun vzduchu do sania, ale slúži aj na odvetrávanie. Z tohto istého materiálu je vyrobený zadný nárazník a zadné piate dvere, ktoré tak nadväzujú na brutálne masívny zadný nárazník. Všetko je pekne a čisto upravené. Po bokoch na zadnom nárazníku môžeme vidieť výrezy podobne, ako žraločie žiabre. Koncovky výfukov su obkĺúčené čiernou mriežkou, ktorá vlastne vypňuje otvory na odvod vzduchu za autom. Bočné prahy nie sú ultra bombastické, ale i tak spĺňajú svoj charakter, a sú dobrým doplnkom celého kitu. Vrchná časť karosérie, čiže strecha, je doplnená o malé krídlo, ktoré opticky preĺžuje dĺžku strechy. Auto je obuté do pneumatík značky Pirelli P Zero 235/35/ZR19. Disky ASA alebo BBS sú samozrejme tiež 19” v šírke 8,5”.

Ste zvedaví, ako si Lester poradil s úpravou Passata? Obrázky máme tu:V ponuke máme nasledovné diely:

Popis doplnkuMOC s DPH
- predný nárazník: 21.320,-Sk / ks
- zadný nárazník:21.320,-Sk / sada (2 ks)
- predná maska bez loga z polyuretánu, s mriežkou: 5.140,-Sk
- predné mračítka na svtelá: 1.905,-Sk / sada (2 ks)
- bočné prahové nadstavce z polyuretánu: 10.850,-Sk / sada (2 ks)
- nasávač vzduchu na prednú kapotu: 4.665,-Sk / ks
- športové zrkadlá (7 verzií):od 990,-Sk / sada (2ks)
- zadné prítlačné krídlo na strechu z polyuretánu: 6.190,-Sk / ks
- zadný prídavný spojler na hranu kufru auta:4.665,-Sk / ks

Dodacie lehoty na tieto doplnky sa pohybujú od 14 do 20 dní odo dňa objednávky, pokiaľ tieto nie sú na sklade. Na všetky tieto výrobky poskytujeme plnú záruku (24 mesiacov). Vzhľadom k tomu, že sa pri týchto výrobkoch jedná o náročnejšie montáže tak vám odporúčame zveriť montáž špecializovaným firmám, ktorých je na Slovensku zaiste dosť.

Aktuálny cenník výrobkov od firmy LESTER si stiahnite tu:

preview
download
[ 396 kB ]

Chceli by sme vás ale upozorniť na jednu skutočnosť, že isté ceny v týchto cenníkoch už nemusia byť najaktuálnejšie. Niektoré sa pomenili smerom hore, zvyčajne ale dole. V prípade aktuálneho dopytu vás prosíme nás pre kontrolu kontaktovať.


Všetko od firmy LESTER si môžete samozrejme pozrieť a nakúpiť aj na našom webe:

webshop

Ceny sa dajú zobrazovať v oboch menách, EUR a českých korunách s DPH. Kliknutím na SK alebo CZ vlajku vedľa ceny na danej položke si môžete vždy prepnúť zobrazenie meny. Aktuálny koeficient: 25. Pri jednorazových objednávkach nad 99,-€ s DPH Vám ponúkame DOPRAVU na území Slovenska ZDARMA! Odporúčame preto spojiť Vaše objednávky s priateľmi a známymi. (Nevzťahuje sa na akciový tovar alebo položky vo výpredaji ako aj zásielky kuriérskou službou, nadrozmerné tovary a položky s nadváhou)Kompletná ponuka firmy Lester je pochopiteľne ďaleko širšia než môžeme tu opísať alebo vystaviť na našom serveri. Preto sme pre vás pripravili aj možnosť zakúpenia nového katalógu LESTER 2004 / 2005. Tento katalóg na takmer 270 stranách môže byť váš len za 325,- Sk.

Kúpiť si môžete katalóg rovno tu

preview
katalog
Objednávka katalóguDoplnky od firmy LESTER si môžete zakúpiť a nechať namontovať aj u takmer všetkých našich partnerov po celom území Slovenska.

ZOZNAM DÍLEROV


Čo hovoríte na kombi Passat od Lestera? Hlasujte, nech vieme aj vašu mienku:Ak chcete ešte viac informácií k jednotlivým úpravám od firmy Lester, tak navštívte našu podstránku:

LESTER tuning


Viac informácií k možným úpravám áut značky VW vám radi poskytneme. Zoznam článkov o autách tejto značky nájdete tu:

VW tuning


Volaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náś online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: archív COBRA TUNING.sk s.r.o.

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 14579x    hodnotenie: 34/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt