support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

logo Vajíčko Peugeot 206 od Merkur tuning logo

Vajíčko Peugeot 206 od Merkur tuning

26.Apr.2005
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

Peugeot 206. Tento Francúz sa vyrába v troj- a päťdverovej verzii. Patria k nemu skvelé jazdné vlastnosti s dostatočnou výbavou a priestranným interiérom, avšak vonkajšie rozmery karosérie radia tento model medzi malé automobily. Toto auto nie je veľmi rýchle, ale malými rozmermi auta môžete kompenzovať mohutnosť veľkých limuzín. Je výbornou alternatívou pre obe pohlavia, a môže teda byť aj „autíčkom“ mladých. ;-) Tuningové firmy si vzali 206-tku práve kvôli mladosti vodičov tohto „vajíčka“ na paškál. Tí sú totiž percentuálne najväčšími fanúšikmi tuningu. Neuplynie snáď mesiac, v ktorom sa na trhu neobjaví z rúk jedného z renomovaných európskych úpravcov nejaká nová dizajnérska kreácia na toto auto.

Nemecká firma Merkur Tuning, známa donedávna najmä úpravami automobilov značky Fiat, zaradila prednedávnom do svojho portfólia i značku Peugeot, konkrétne zatiaľ niekoľko zaujímavých dielov pre obľúbený model 206. Napriek pomerne bohatej ponuke rôznych tuningových doplnkov pre tohto drobca sa v Merkure podarilo dosiahnuť originálny dizajn, ktorý sa neponáša na konkurenčné výrobky. Obzvlášť kombinácia s čiernymi diskami kolies sa nám veľmi páči. Ponuka zahŕňa dva rôzne predné nárazníky, jeden sa nápadne podobá na originál diel z P206 WRC, druhý svojou hranatou štruktúrou nadeľuje guľatej dvestošetske poriadnu porciu agresivity. V ponuke sú i prahové nadstavce, zadný podnárazník a strieška nad zadné okno.

Pár obrázkov Merkuráckej dvestošestky sme vám pripravili tu:V ponuke máme nasledovné doplnky:

Popis doplnkuMOC s DPH
- predný nárazník / (všetky verzie): 17.354,-Sk / ks
- predná maska "MERKUR" / (všetky verzie): 6.327,-Sk / ks
- predĺženie kapoty / (všetky verzie): 2.322,-Sk / ks
- mračítka na svetlá / (všetky verzie): 4.005,-Sk / sada (2 ks)
- predný spojler pre nárazník s veľkými výdychmi: 11.550,-Sk / ks
- prahové nástavce / (všetky verzie): 14.452-Sk / sada (2 ks)
- KW podvozok nastaviteľný: 40.570-Sk / sada
- hliníkové disky TSW Reflex 7 / 0x17 a 205/40/17: 22.578-Sk / sada
- krídlo verzie RC pre 3 a 5-dv. Limousine: 11.550,-Sk / ks
- prídavné krídlo iba pre RC / pravý karbón: 10.390,-Sk / ks
- zadný nárazník pre 3 a 5-dv. Lim. bez výrezu pre výfuk: 17.354,-Sk / ks
- prídavné krídlo iba pre RC / pravý karbón: 10.390,-Sk / ks
- výfukový systém-koncový tlmič a 2 guľaté koncovky 90mm: 31.864,-Sk / sada


Dúfame, že sa tieto doplnky budú páčiť všetkým majiteľom tejto značky auta ale i ostatným entuziastom a fanúšikom tuningu. Dodacie lehoty na výrobky firmy Merkur Tuning sa pohybujú od 14 do 20 dní odo dňa objednávky, pokiaľ tieto nie sú na sklade alebo vyrobené. Pri špeciálnych objednávkach a výrobkoch na zákazku sa dodacie lehoty určujú osobitne. Na všetky tieto výrobky poskytujeme plnú záruku (24 mesiacov). Vzhľadom k tomu, že sa pri niektorých týchto doplnkoch jedná o náročnejšie montáže tak vám odporúčame zveriť montáž špecializovaným firmám, ktorých je na Slovensku zaiste dosť.

Aktuálny cenník spojlerov od MERKUR TUNING si stiahnite tu :

preview
download
[ 343 Kb ]

Chceli by sme vás ale upozorniť na jednu skutočnosť, že isté ceny v týchto cenníkoch už nemusia byť najaktuálnejšie. Niektoré sa pomenili smerom hore, zvyčajne ale dole. V prípade aktuálneho dopytu vás prosíme nás pre kontrolu kontaktovať.Kompletný Merkur Tuning sortiment FIAT a PEUGEOT spojlerov máme pre vás pripravený na webe. Nakupovať môžete tu:

webshop

Ceny sa dajú zobrazovať v oboch menách, EUR a českých korunách s DPH. Kliknutím na SK alebo CZ vlajku vedľa ceny na danej položke si môžete vždy prepnúť zobrazenie meny. Aktuálny koeficient: 25. Pri jednorazových objednávkach nad 99,-€ s DPH Vám ponúkame DOPRAVU na území Slovenska ZDARMA! Odporúčame preto spojiť Vaše objednávky s priateľmi a známymi. (Nevzťahuje sa na akciový tovar alebo položky vo výpredaji ako aj zásielky kuriérskou službou, nadrozmerné tovary a položky s nadváhou)preview
Firma Merkur Tuning sídli od počiatku svojho vzniku v nemeckom mestečku Lichtenfels, severne od mesta Norimberg, neďaleko nemecko-českých hraníc. Bola založená v roku 1993, kedy začala s vývojom, výrobou a dizajnom veľmi kvalitných spojlerov a doplnkov výhradne pre taliansku značku Fiat. Po troch rokoch existencie sa pustili práve kvôli značnému dopytu o úpravy áut Peugeot aj do tohto Francúza. Najprv pripravili kompletný paket pre väčšieho bračeka 307, neskoršie do programu pribudla aj krpatá dvestošetka. Všetky ich výrobky sú samozrejme certifikované a homologizované v EÚ a spĺňajú aj náročné kritéria a podmienky nemeckého TÜV (Technischer Überwachungs-Verein) a DEKRA (Deutscher Kraftfahrzeug-Überwachungsverein). Dôležitým krédom firmy nie je produkovať veľké masy spojlerov a doplnkov, ale sústrediť svoje schopnosti a možnosti na malosériovú a kusovú výrobu, ale to v najvyššej možnej kvalite. Dlhodobým cieľom Merkura bolo, je a bude dosiahnuť svojimi produktami popredné miesta v dizajne a kvalitných tuningových doplnkov, a to tak, aby kvalita zodpovedala nadpriemerne trhovým požiadavkám a zároveň aj konkurenčným cenám.

Tu ešte krátky výber z ich ostatného sortimentu spojlerov a „body kitov“:

Značka: FIAT / Model: Punto 2
Značka: FIAT / Model: Punto 3Značka: FIAT / Model: Seicento
Značka: FIAT / Model: Stilo


Značka: FIAT / Model: Punto 1
Značka: PEUGEOT / Model: 206cc
preview
preview
preview


preview
preview
preview...a množstvo ďalších doplnkov pre ostatné modely hore uvedených značiek áut.


Veci od Merkur Design-u si môžete zakúpiť a nechať namontovať aj u takmer všetkých našich partnerov po celom území Slovenska:

ZOZNAM DÍLEROV


Ako sa vám ľúbi dvestošestka od Merkura? Môže byť? Hlasujte, nech vieme vašu mienku:Ak vám nemčina alebo angličtina nerobia veľké problémy tak sa pozrite aj na stránky nášho partnera, kde nájdete ďalšie informácie:

MERKUR TUNING


Viac informácii k tejto novinke, aktuálnym cenám a akciám na produkty firmy Merkur Tuning vám radi poskytneme.

Volaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náś online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: archív COBRA TUNING.sk s.r.o.

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 21503x    hodnotenie: 17/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt