support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

Slnečná párty - tuning zraz Hubice 2006 !

Slnečná párty - tuning zraz Hubice 2006 !

24.Jul.2006
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

Priebeh akcie: 7. až 9. júl 2006
Miesto akcie: Hubice, futbalové ihrisko a priľahlá cesta

Tuning zraz Hubice=
Počasie tento rok je nesmierne horúce. Nebolo tomu inak ani na zraze v Hubiciach, kde sa zišlo možno nie príliš veľké množstvo priaznivcov tuningu, ale zato oveľa disciplinovanejších a ohľaduplnejších. Celý zraz bolo možné vnímať ako skromný a pokojný.

Začalo to zábavou od piatku, ktorá pokračovala do skorých ranných sobotňajších hodín. Ale isteže, nebudeme tu písať o zábave iného žánru, ale poďme si priblížiť, čo bolo príčinou tohto zrazu. No jednoznačne to boli autá :-).

Zaujímavosťou pre staršie narodených bola určite Škoda, model Favorit pick-up v oranžovej farbe, ďalej biela Škoda Rapid, žltá 105-ka, staré „eMkové“ BMW cupé v čiernej farbe (inak veľmi vzácny kus), Opel Kadett E, nebeský modrý Volkswagen Golf radu II, zelený Volkswagen Beetle (chrobák), veľmi známa Škoda 110 v oranžovej farbe, ktorá je komplet upravená, a mnoho ďalších fajn kúskov, ktoré nám pripomínajú časy minulé. Vylepšenými úpravami však ich majitelia opäť skrášlili a „omladili“ :–).


Z nových ročníkov tu snáď môžme spomenúť Seat Ibiza Cupra s vylepšenou chladiacou sústavou (ktorá je pre „VT-čkárov“ už chronicky známa), ďalej BMW radu 5, Opel Vectra B, Peugeot 206 CC, Väčšina áut sa zatiaľ, a ako to už aj na slovenských zrazoch býva, v znamení decent a jemnej úpravy. Bohužiaľ, aj na tomto zraze „nechýbali“ autá s tzv. začínajúcim tuningom, lepšie povedané takmer žiadnym, ale našťastie ich tu nebolo veľa. Medzi extrémnejšie a veľmi vydarené kúsky tu patrila napríklad aj červená Honda Civic s ečv. NINJA, ktorá mala upravené v decentnosti hádam všetko, na čo si tuner zmyslí, ale hlavne však bola zameraná na kvalitnú úpravu audio aparatúry (auto hi-fi), a interiér v červenom čalúnení. Okrem značky Focal, Alpine, JL, iPod, Sony, v tomto aute nájdete aj 9“ leštený monitor Evervox. No a celej aparatúre dáva šťavu rádio Pioneer DEX P9R. Ďalším pekným upraveným autom tu nechýbala už „tradičná“ Škoda Octavia v dvoch odtieňoch a to oranžovej a čiernej, VW Polo v extrémnej úprave od našich západných susedov. Nechýbal tu ani Nissan 350Z s reklamnými nálepkami a veľmi zaujímavej tmavo-fialovej farby.

Medzi skutočne pekný decent tuning tu patrili autá ako nová Škoda Octavia II RS, staršie VW Corrado, Volkswagen Golf 5, Fiat Punto, Felicia v oranžovej farbe, Volkswagen Golf 4, skrátka bolo ich skutočne dosť. Tvorili v podstate väčšinu časť vystavovaných kusov, ale to tak už na našich zrazoch býva. Nie každý sa odváži do extrému, pretože extrém tuning vyžaduje nielen veľké úsilie na prácu, ale aj finančné zaťaženie samotných majiteľov áut.

Súčasť samotného zrazu tvorili aj šprinty, ktoré sa konali okolo obedu. Ako sme už na začiatku spomenuli, toto leto bolo, a ešte aj je veľmi horúce, a zraz v Hubiciach sa tomu nevyhol. Toto letné teplo moc človeku na pohode nepridá, ale zato atmosféra na tomto zraze bola veľmi dobrá, a spomienky na tento zraz sa nesú v pozitívnom svetle.

Fotogalériu z tejto akcie v Hubiciach nájdete tu:

Aj vy ste boli na tomto zraze? Ako bolo? Hlasujte, nech vieme vašu mienku:Viac informácií k tejto akcii vám radi poskytneme.

Volaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náś online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: archív COBRA TUNING.sk s.r.o.

Finálna úprava: Slavomír Majerník

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 23480x    hodnotenie: 106/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt