support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

Kvalitné, štýlové, vysokovýkonné žiarovky Philips

Kvalitné, štýlové, vysokovýkonné žiarovky Philips

08.Jan.2006
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

V dnešnej novinke by sme si chceli na vás kvalitne posvietiť. Značka Philips je už veľmi dlho na trhu a je v popredí v oblasti osvetlenia (a nielen tu). Popri známych OE (Original Equipment, preklad: originálne vybavenie od prvovýroby) Philips žiaroviek do auta, táto firma momentálne prináša na trh dve tuningové svetelné variácie „Power2Night“ a „SilverVision“. Tieto výkonné a štýlové žiarovky nedisponujú iba kvalitou, ale aj zlepšia vzhľad vášho auta, ale čo je veľmi dôležité, tieto žiarovky vám pomôžu lepšie osvetliť cestu v tme. Všetky žiarovky spĺňajú najprísnejšie požiadavky dnešného trhu vďaka aj technológii UV kremíkového skla s dlhou životnosťou a vysokým svetelným výkonom.

PHILIPS „SilverVision“


preview
Predné svetlá sa na tuningovej scéne stávajú veľmi dôležitými. Zásadne menia dizajn a výraz auta. Philips predstavuje novú tuningovanú radu SilverVision, ktorá je jedinečná svojim extrémnym dizajnom a svietivosťou. Keď sú svetlá vypnuté, môžete ich vidieť v čírych svetlometoch 100%-nou štýlovou striebornou žiarovkou a pri zapnutých svetlometoch, si môžete byť istí vysokou kvalitou a svetelným výkonom všetkých Philips žiaroviek.

Zopár ilustračných obrázkov “SilverVision” žiaroviek nájdete tu:


V ponuke máme nasledovné typy žiaroviek:

Popis doplnkuMOC s DPH
- PHILIPS žiarovka H4 12V 60/55W model SILVER VISION: 19,90 € / sada (2 ks)
- PHILIPS žiarovka H7 12V 55W model SILVER VISION: 29,90 € / sada (2 ks)


PHILIPS „Power2Night“


preview
Absolútna novinka, super výkonné žiarovky špeciálne vyvinuté pre tuningový trh. Verzie GT 130 a GT 150 zaisťujú maximálny výkon a dizajn svetlometu i svetelného lúča. Power2Night žiarovky sú opatrené tienitkom z UV kremíkového skla, ktoré zlepšuje a zvyšuje vzhľad vašich predných svetlometov. Tieto bombastické žiarovky zaručujú o 60% vyššiu svietivosť a dopĺňajú štýl vášho automobilu. Samozrejmosťou je pri týchto vysokovýkonných žiarovkách aj extrémne dlhá životnosť, ktorá je u značky Philips už legendárnym štandardom.

“Power2Night” žiarovky vyzerajú takto:


V ponuke máme nasledovné typy žiaroviek:

Popis doplnkuMOC s DPH
- PHILIPS žiarovka H4 12V 60/55W model POWER2NIGT: 19,90 € / sada (2 ks)
- PHILIPS žiarovka H7 12V 55W model POWER2NIGT: 29,90 € / sada (2 ks)


PHILIPS „SilverVision - CornerLights“


preview
Týmito štýlovými smerovkovými žiarovkami so strieborným nádychom odstránite nežiadúci oranžový efekt, ako to bolo doteraz so žiarovkami oranžovej farby. SilverVision žiarovky majú kvalitný dizajn, ktorý sa hodí nielen pre tunované autá. Aj týmito nenápadnými žiarovkami skrášlite svetlá (predné alebo zadné) na svojom aute a prispejete k väčšej elegancii vášho auta. Spĺňajú všetky technické normy, a technológiou od Philips zaručujú kvalitu a spoľahlivosť v každej situácii na cestách. Mimochodom sú tieto chrómové žiarovky do smeroviek jediné na trhu, ktoré sú povolené a máju oficiálne schválenie TÜV (Technischer Überwachungs-Verein).

Chrómové žiarovky Philips SilverVision do smeroviek nájdete tu:V ponuke máme nasledovné typy žiaroviek:

Popis doplnkuMOC s DPH
- PHILIPS žiarovka 12V 21W do smeroviek (svieti oranžovo): 13,50 € / sada (2 ks)


Philips žiarovky máme na sklade k okamžitému odberu. Na všetky tieto výrobky poskytujeme plnú záruku. Vzhľadom k tomu, že sa pri niektorých autách môže jednať o náročnejšie montáže (problematická dostupnosť k svetlometom a smerovkám) tak vám odporúčame zveriť montáž špecializovaným firmám, ktorých je na Slovensku zaiste dosť.

Všetky PHILIPS žiarovky si môžete samozrejme pozrieť a nakúpiť aj na našom webe:

webshop

Ceny sa dajú zobrazovať v oboch menách, EUR a českých korunách s DPH. Kliknutím na SK alebo CZ vlajku vedľa ceny na danej položke si môžete vždy prepnúť zobrazenie meny. Aktuálny koeficient: 25. Pri jednorazových objednávkach nad 99,-€ s DPH Vám ponúkame DOPRAVU na území Slovenska ZDARMA! Odporúčame preto spojiť Vaše objednávky s priateľmi a známymi. (Nevzťahuje sa na akciový tovar alebo položky vo výpredaji ako aj zásielky kuriérskou službou, nadrozmerné tovary a položky s nadváhou)O firme PHILIPS


preview
Holandská spoločnosť Royal Philips Electronics je jedným z najväčších výrobcov elektroniky na svete a najväčším v Európe. Je v popredí v oblasti výroby farebných televízorov, osvetlenia, elektrických holiacich strojčekov, zdravotníckych prístrojov,... Má cez 160 000 zamestnancov vo viac než šesťdesiatich krajinách. Spoločnosť Royal Philips Electronics je desiata vo svetovom rebríčku korporácií v oblasti elektroniky. Philips je svetovým lídrom v oblasti digitálnych technológií pre televízory a obrazovky, bezdrôtovú komunikáciu, rozoznávanie reči, kompresiu videa, uchovávanie dát a optické produkty, ako aj v oblasti polovodičovej technológie, ktorá je potrebná k zvýšeniu pokrokov v tejto oblasti vývoja.

Philips disponuje zlepšenými riešeniami v oblasti osvetľovacej techniky, zdravotníckych systémov, osobných a domácich spotrebičov, pre ktoré sú základom úspechu vlastné firemné investície do dizajnu a nových materiálov, teda investície do rozvoja technológie. V reči čísel ročne Philips vyrobí viac než 2,4 miliardy žiaroviek a okolo 30 miliónov obrazoviek. S použitím technológie od Philips-u sa denne vykoná približne 2,5 milióna röntgenových vyšetrení srdca. Osvetlenie od spoločnosti Philips Lighting používa 30% kancelárií na svete, okrem toho osvetľuje 65% najvýznamnejších letísk, viac než polovicu hlavných futbalových štadiónov a tretinu nemocníc z celého sveta.


Žiarovky PHILIPS si môžete zakúpiť a nechať namontovať aj u takmer všetkých našich partnerov po celom území Slovenska:

ZOZNAM DÍLEROV


Máte skúsenosti so žiarovkami PHILIPS? Aké sú? Hlasujte, nech vieme aj vašu mienku::


Ak máte záujem o viac informácií o výrobcovi a jeho ostatných produktoch, tak pozrite sem:

PHILIPS


Viac informácií k tejto novinke, akciám a ostatným produktom od firmy Philips vám radi poskytneme.

Volaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náś online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: archív COBRA TUNING.sk s.r.o.

Autor textov: Slavomír Majerník
Obrázky, kontrola: Slavomír Majerník
Finálna úprava: Peter Kuttner

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 36606x    hodnotenie: 115/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt