support icon
English French German Italian Russian Spanish
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook


Porovnanie cien na Pricemania.sk
Partnerské weby:
TOPlist

Tuning show ''Playas De San Pedro'' 2004

Španielska tuning show ''Playas De San Pedro'' 2004

03.Aug.2004
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

Priebeh akcie: 31. júl až 01. august 2004
Miesto konania: Piesková pláž, Playas De San Pedro, Španielsko

No tento krát by sme vám chceli predstaviť a zdokumentovať v krátkosti jeden z španielskych tuningových zrazov, ktorý sa konal na prelome mesiacov júl a august tohto roku. Síce sme na tomto zraze neboli osobne (i keď by to bola zaiste fantastická dovolenka), ale jeden z našich klientov, teda dá sa povedať tunerov, dokonca tunerka !! – bola taká ochotná nám poskytnúť ňou nafotený materiál a krátky popis akcie.

preview
Takže meeting tuningových kár sa konal v meste San Pedro del Pinatar, bližšie v La Curva de lo Pagan (skoro som si dolámal jazyk keď som to chcel vysloviť :-)). Na samotný zraz prišlo asi 200 prihlásených áut (niektoré ale vyzerali byť tak upravené a prerobené, že sa to snáď ani autom označiť nedá). Okrem toho bol zorganizovaný nasledovný program (asi od 10:00 do 20:00 hod.): Na pódiu silná muzika a to stále, vystúpenia tanečných skupín (no určite nie Metallica a Co. :-)), umývanie áut peknými babami, zoskok padákov, striptíz (o 18:00! a zmiešaný) a samozrejme vyhlásenie výsledkov súťaží v „X“ kategóriách o „NAJ“ káru. Ľudí sa tam premlelo niekoľko tisíc. Obdivované boli absolútne dokonalé laky, u nás problematická to vec :-))). Neboli žiadne preteky, očividne bola celá akcia zameraná na vizuálnu show, čo sa aj podarilo. Asi by veľa našich tunerov ovplyvnených „D“ scénou väčšinu áut označila za „megastromčekovanie„ a reklamu na perleťové plasty „plastiky Nitra...“. Ľudia sa však bavili (99% boli skôr „laickí diváci“ alebo zatúlaný turisti) a kto by si nepozeral iba fotečky, ktoré sme vám dole priložili, ale bol by priamo na mieste akcie, tiež by mal oči vypleštené napriek prudkému slnku.

Mimochodom, v ten den sa konalo po Španielsku ďalších asi 8 zrazov. Každý víkend ich je niekoľko. To je asi tak všetko.

Obrázky z tejto akcie si môžete pozrieť tu:Bol niekto z vás náhodou na tomto španielskom zraze v ďalekých končinách? Ako bolo? Hlasujte, nech vieme vašu mienku:Viacej informácii k tejto akcii vám radi poskytneme.

Volaj, píš alebo skypuj.

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk
zdroj: archív COBRA TUNING.sk s.r.o.

Valid HTML 4.01! Valid CSS!Tento dokument bol prečítaný 4924x    hodnotenie: 2/5, 9 hodnotení


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt