support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

Tuning show ''Playas De San Pedro'' 2004

Španielska tuning show ''Playas De San Pedro'' 2004

03.Aug.2004
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

Priebeh akcie: 31. júl až 01. august 2004
Miesto konania: Piesková pláž, Playas De San Pedro, Španielsko

No tento krát by sme vám chceli predstaviť a zdokumentovať v krátkosti jeden z španielskych tuningových zrazov, ktorý sa konal na prelome mesiacov júl a august tohto roku. Síce sme na tomto zraze neboli osobne (i keď by to bola zaiste fantastická dovolenka), ale jeden z našich klientov, teda dá sa povedať tunerov, dokonca tunerka !! – bola taká ochotná nám poskytnúť ňou nafotený materiál a krátky popis akcie.

preview
Takže meeting tuningových kár sa konal v meste San Pedro del Pinatar, bližšie v La Curva de lo Pagan (skoro som si dolámal jazyk keď som to chcel vysloviť :-)). Na samotný zraz prišlo asi 200 prihlásených áut (niektoré ale vyzerali byť tak upravené a prerobené, že sa to snáď ani autom označiť nedá). Okrem toho bol zorganizovaný nasledovný program (asi od 10:00 do 20:00 hod.): Na pódiu silná muzika a to stále, vystúpenia tanečných skupín (no určite nie Metallica a Co. :-)), umývanie áut peknými babami, zoskok padákov, striptíz (o 18:00! a zmiešaný) a samozrejme vyhlásenie výsledkov súťaží v „X“ kategóriách o „NAJ“ káru. Ľudí sa tam premlelo niekoľko tisíc. Obdivované boli absolútne dokonalé laky, u nás problematická to vec :-))). Neboli žiadne preteky, očividne bola celá akcia zameraná na vizuálnu show, čo sa aj podarilo. Asi by veľa našich tunerov ovplyvnených „D“ scénou väčšinu áut označila za „megastromčekovanie„ a reklamu na perleťové plasty „plastiky Nitra...“. Ľudia sa však bavili (99% boli skôr „laickí diváci“ alebo zatúlaný turisti) a kto by si nepozeral iba fotečky, ktoré sme vám dole priložili, ale bol by priamo na mieste akcie, tiež by mal oči vypleštené napriek prudkému slnku.

Mimochodom, v ten den sa konalo po Španielsku ďalších asi 8 zrazov. Každý víkend ich je niekoľko. To je asi tak všetko.

Obrázky z tejto akcie si môžete pozrieť tu:Bol niekto z vás náhodou na tomto španielskom zraze v ďalekých končinách? Ako bolo? Hlasujte, nech vieme vašu mienku:Viacej informácii k tejto akcii vám radi poskytneme.

Volaj, píš alebo skypuj.

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk
zdroj: archív COBRA TUNING.sk s.r.o.

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 5020x    hodnotenie: 18/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt