support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

Nové a prehľadnejšie TUNING FÓRUM na našom webe

Nové a prehľadnejšie TUNING FÓRUM na našom webe

27.Oct.2005
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

Zase má váš kamarát Fero vypnutý mobil a vy neviete, čo robiť s vašim novo-kúpeným autom a ako ho „vytunovať“? Pokazil sa vám alarm na aute, alebo máte problém s elektroinštaláciou a neviete si rady? Zdá sa vám forma klasickej pošty zdĺhavá? Chcete predať vášho starého „bavoráčika“? Všetky najnovšie časopisy o autách máte prečítané a vy stále máte nápady, resp. slová, ktoré vám hýria po rozume a nemáte ich kam uložiť? Kladiete si niekedy aj vy takéto otázky? Už nemusíte. My sme pre vás našli riešenie.

Naša web-stránka pre vás pripravila TUNING FÓRUM, kde sa môžete zapájať ako do diskusií, tak aj do rád, či pomôcok. Pre tých, ktorí skúsenosti s fórami na webe nemajú, stačí si pozorne prečítať tento „návod“ :o). Použitie a obsluha je jednoduchá, a časom si ju osvojíte.

Pre lepšie orientovanie v našom fóre sme pre vás pripravili malého navigátora. Stačí si vybrať oblasť o ktorú máte záujem o všetko ostatné sa vám postará vyhľadávač. Už nemusíte vysedávať v krčme pri „dvoch pivkách“ a čakať, kedy sa dostanete k slovu, keď máte nejaký problém, či opačne, keď sa chcete niečim pochváliť. Chcete sa porozprávať o vzhľade stránky a nemáte s kým? Prípadne sa vám nepáči grafika? Alebo máte nejaký nápad na zlepšenie?

Všeobecná diskusia

Na diskusiu, ktorá sa týka priamo aj nepriamo tuningu a portálu www.tuning.sk máme pre vás pripravenú túto sekciu. Stačí kliknúť a kecať. Keďže sa tu nachádzajú ľudia z rôznych miest, máte šancu spoznať spriaznenú dušu v oblasti tuningu a hlavne je tu výhoda, že sa dozviete veľa nového. Viac ľudí, viac skúseností.

VŠEOBECNÁ DISKUSIA


Motorové úpravy

Ak radi auto upravujete a zvyšujete „koníky“, máme tu pre vás túto sekciu. Tu sa s nami môžete podeliť o rady a návody, ktoré nám všetkým pomôžu pri úprave motorov. Teda je určená pre úpravcov motorov, alebo aj pre tých, ktorí sa chcú priučiť a venovať svoju pozornosť úpravám motorov. Keďže k motoru neodmysliteľne patrí aj výfukový systém, aj o ňom môžete podiskutovať v tejto rubrike.

MOTOROVÉ ÚPRAVY


PODVOZKOVÉ ČASTI AUTA

V tejto časti môžete diskutovať o všetkom, čo sa týka podvozkov, brzdových systémov, tlmičov, pružín, spevňovacích ramien a iné, proste všetko čo nájdete v blatníkoch svojej mašiny :-D Podvozky patria medzi najdôležitejšie súčasti tuningovaných áut, a tak vaša pozornosť v tejto sekcii by mala pútať aj sem ;-)

PODVOZKOVÉ ČASTI AUTA


EXTERIÉR - PLASTY / KAROSÉRIA

V prípade, že hľadáte niečo, čo sa týka úpravy plastov, karosérií, pripravili sme pre vás túto sekciu. Môžete tu samozrejme písať témy ohľadom klampiarstva a lakovníctva. Podeliť sa s ostatnými o skúsenosti s nalepovaním nálepiek, ďalej airbrushom a iným decentným farbením karosérie. Isteže, nesmieme zabudnúť ani na spojlery, prahy, prítlačné krídla, rôzne plasty a kryty pre otvory na aute.

EXTERIÉR - PLASTY / KAROSÉRIA


KOLESÁ / PNEUMATIKY / OSTATNÝ EXTERIÉR

Máte problém s pneumatikami? Hľadáte vhodné spätné zrkadlo? Máte nové kolesá a odporúčate ich všetkým tuningovým entuziastom? Potom je táto sekcia tá správna pre vás. V tejto sekcii platí aj o exteriéri ostatnom, a to sú napríklad mriežky otvorov, prídavné svetlá, ochranné rámy a pod.

KOLESÁ / PNEUMATIKY / OSTATNÝ EXTERIÉR


AUDIO / VIDEO / MULTIMÉDIA

Všetko o mobilnej zábave a všetko, čo sa hudby a zvuku týka. Môžete písať, kto z vás ma najvýkonnejšiu zostavu, poradiť druhým, ako ste to dokázali, prípadne, čo za to ste dali, a komu svojou audio zostavou robíte diskotéky a pod. Máte v aute kino, resp. chceli by ste ho mať? Stačí napísať, prípadne poradiť s ostatnými. To všetko nájdete v tejto rubrike.

AUDIO / VIDEO / MULTIMÉDIA


ZRAZY / AKCIE / PARTY / INÁ ZÁBAVA

Blíži sa tuningový zraz a chcete, aby o ňom ostatní vedeli, a podeliť sa s nimi o stretnutia? Máte nápady na zorganizovanie párty, či akcie ? šup sem do tejto sekcie – tu môžete písať všetky informácie o pripravovaných akciách rôzneho druhu. V tejto sekcii sa môžete s kamarátmi dohodnúť nielen na stretnutí, ale aj na organizovanej kolóne vašich tunovaných áut, ktorými dorazíte až na miesto zrazu alebo akcie.

ZRAZY / AKCIE / PARTY / INÁ ZÁBAVA


FOTKY / LINKY

Do tejto sekcie môžete pridávať zaujímavé linky, a tiež iné linky s fotkami rôznych zaujímavostí z oblasti tuningu, virtuálneho tuningu, tuning-girls, car-wash a rôzne fotky podobné a blízke. Isteže, že tu môžete pridávať aj linky rôznych tuning videí, a podeliť sa tak s ostatnými o zážitky. Ak máte svoju web stránku, a chcete ju ukázať aj ostatným, nie je lepšie miesto pre web-link ako v tejto sekcii.

FOTKY / LINKY


KÚPIM / PREDÁM

Vo fóre sú pripravené aj tieto dve sekcie inzerátov. Tieto témy sú snáď každému už známe. Či už sa jedná o predaj/kúpu audio-aparatúry, rôznych súčiastok, diskov kolies, pneumatík, rámov, častí karosérií, výfukov, ale aj samotných áut, ktoré k tuningu majú relatívne blízko a máte ich chuť predať/kúpiť.

KÚPIM – tu sme pre vás pripravili miesto pre vaše inzeráty na kúpu

PREDÁM – tu sme pre vás pripravili miesto pre vaše inzeráty na predaj


Keďže sme fórum rozdelili do viacerých sekcií, s veľkou pravdepodobnosťou by sa nemalo stať, že sa „zamotáte“. „Zamotajú“ sa len tí, ktorí fóra príliš často nepoužívajú a nevyužívajú (a možno ani nechcú), avšak šancu sa naučiť ako ho vedieť využívať, majú aj oni. Ak vás teda napadne niečo, čo chcete aby vedeli aj ostatní, s niečim sa pochváliť, prípadne niekoho potešiť, pomôcť ohľadom tunovaných áut, môžete sa smelo zapojiť do príslušných diskusií v našom TUNING FÓRE.

Na týchto obrázkoch si môžete pozrieť približný postup orientácie, a pridania príspevkov v našom Tuning Fóre:

Vstup do Tuning Fóra
Hlavná stránka Fóra
Možnosť výberu témy
Možnosť vyhľadávania
Možnosť zoraďovania
Možnosť zobrazovania
preview

preview

preview

preview

preview

preview

Možnosť pridania témy
Možnosť zadávania správ
preview

preview

Čo hovoríte na naše vylepšené Tuning Fórum? Hlasujte, nech vieme vašu mienku:Viac informácií k tejto novinke ako aj funkcii nášho fóra vám radi poskytneme.

Volaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náś online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: archív COBRA TUNING.sk s.r.o.

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 8930x    hodnotenie: 21/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt