support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

Matador Miss Tuning Slovensko 2006 – 7. Autotuning Matador zraz Trenčín a AutoBild liga II. kolo!

Matador Miss Tuning Slovensko 2006 – 7. Autotuning Matador zraz Trenčín a AutoBild liga II. kolo!

02.Jun.2006
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

AutoBild liga II. kolo


Autotuning
Náš mediálny partner časopis AutoBild organizoval 21.5.2006 II.kolo akcie pod názvom AutoBild liga, ktorá sa tento krát konala v Pezinku v kameňolome.

Časopis akciu pripravil pre nielen pre svojich čitateľov ale aj pre všetkých návštevníkov. Všetci účastníci mali možnosť vyskúšať si svoju jazdeckú zručnosť nielen na štvorkolkách, ale aj na slalomovej dráhe na autách Jaguár. No a keďže naša agentúra je partnerom tejto akcie, nechýbali na nej aj naše finalistky Matador Miss Tuning 2006. Dievčatá tam boli takmer všetky okrem Mirky, ktorá sa pripravovala na maturity a Mišky (č.7), ktorú čakajú tento týždeň náročné skúšky. No čo už, keď chce byť doktorka. No a ten zbytok – teda 8 finalistiek si vyskúšalo prácu hostesiek počas celej akcie, rozdávanie časopisov, registračka a štartovanie áut. To sa už pripravovali na Trenčín.

Mimochodom, išlo im to celkom fajn, až tak, že to zaujalo jedného kameramana a natočil si to viackrát ..., vraj to bude v „telke“. Takže Lučenec pozor, bola to Anička, tak sa kukajte. No a ľudí bolo na akcii, ako povedal môj známy, na 3 p...., priame prenosy.

Bonbónik akcie prišiel okolo 13,00 a to v podobe príchodu našich mediálne známych Vyvolených a to nielen z jednotky ale aj z dvojky. Chudáci tí vypadnutí prišli pekne pešo medzi návštevníkmi a tí, čo ešte hrajú, doviezla kolóna áut, samozrejme aj s so všetkou parádou okolo toho. Samozrejme tých si držali ochrankári mimo divákov, dostali sa k nim len vyvolení návštevníci. Tých z domu čakalo búrlivé privítanie zo strany divákov no a potom sa aj oni predviedli v jazde zručnosti.

O vyvolených z jednotky ale aj z dvojky bol medzi ľuďmi veľký záujem, hlavne u detičiek bodovali, autogramy fičali jedna radosť až do ukončenia akcie, no a samozrejme fotenie. Čo potešilo aj nás, pretože ako jediný sme si mohli urobiť spoločné foto, teda naše finalistky. Všetky fotky z tejto akcie nájdete v novej fotogalérii už čoskoro. To, že naše dievčatá nemali núdzu o fotenie s Vyvolenými, svedči množstvo nafotených záberov. No a kto ich má najviac? Predsa Darinka, myslím si, že aj niektorému pomotala hlavu, ale to bude už iný článok. Ešte jedna perlička. Michaelu Štroffekovú asi premenujeme. Motal sa okolo nej Marek z dvojky celý deň, alebo žeby ona okolo neho? Ja už sa v tých babách nevyznám.

Fotogaléria missiek z akcie AutoBild liga, II.kolo:


7. Autotuning Matador zraz Trenčín


Autotuning
Ako som sa mal na zraze a naša agentúra? Ako som čakal, stále v strese, vyfajčil som milión cigariet a modlil som sa, aby všetko dobre dopadlo. Okrem klasických zabezpečovačiek, ako sú hostesky, program a podobné veci, sme pripravili pre všetkých návštevníkov prezentáciu finalistiek Matador Miss Tuning 2006. Na nácvik choreografie sme si vyčlenili pár hodín v sobotu, čiže nemali sme na to veľa času. Ešte, že sú dievčatá šikovné a zvládli to. Večer nás čakalo prvé vystúpenie a prvá prezentácia v plávkach, na čo sa asi veľa ľudí tešilo. No veď mali aj načo. Sám som bol prekvapený, ako v nich super vyzerali ááááá, veruže im to aj pristalo. Len škoda, že bola večer „kosa“ a baby si prvú prezentáciu riadne vytrpeli.

V sobotu to bolo lepšie, teda s tými teplotami a dievčatá sa predstavili pri dvoch promenádach a na vyhlasovaní výsledkov. Uvítal by som aj nejaké hodnotenie z Vašej strany, ktoré môžete zasielať na náš agentúrny mail, dúfam, že aj s podpisom.

Je to stále lepšie ako vypisovať primitívne pripomienky k fotkám do jednotlivých fotogalérií, tým som myslel pár jedincov, pre ktorých je to obľúbená disciplína za počítačom, kde ich nikto nevidí a správca to potom musí neustále kontrolovať.

Ale bohužiaľ, majú smolu, máme šikovného technika, ktorý presne vie, odkiaľ kto píše ... . Ak má niekto akékoľvek pripomienky, skúste to povedať priamo na akciách niekomu od nás, je to stále serióznejšie nielen voči nám, ale hlavne voči dievčatám. Osobne si myslím, že svoju úlohu zvládli super a som na ne hrdý. A čo vy?

Aby som nezabudol, veľmi milú spoločnosť tohtoročným finalistkám nielen na pódiu robili minuloročná Miss Tuning 2005 - Andrea Starinská, ktorá dievčatám pripravila choreografiu a hudbu a takisto minuloročná finalistka Martina Blechová, ktorá prišla dievčatá nielen morálne podporiť. Obom za všetko ďakujem.

Fotogaléria missiek zo 7.Autotuning Matador zrazu z Trenčína:


Missky zapózovali aj v predajnom stánku Cobra Tuning:


Miss Tuning v areáli Matadoru:Aký je váš názor na tieto akcie Miss Tuning 2006? Hlasujte, nech vieme aj vašu mienku:


Viac informácií k tejto akcii vám radi poskytneme. Zoznam našich reportážií zo zrazov nájdete tu:

AKCIE a ZRAZY


Volaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náś online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: www.misstuning.sk

Autor textov: Jozef Rakovan
Fotografie: Catrin Agency
Obrázky, kontrola: Slavomír Majerník
Finálna úprava: Martin Vyšný

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 31592x    hodnotenie: 134/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt