support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

Tuning & Custom Salon Brno 2009 - očami usporiadateľov a Cobra Tuning

Tuning & Custom Salon Brno 2009 - očami usporiadateľov a Cobra Tuning

30.Sep.2009
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

Poslednú septembrovú sobotu privítalo Brno najväčšiu tuningovú výstavu “pod strechou” v Českej republike. Druhý ročník Tuning & Custom Salone Brno ukázal tisíckam návštevníkov špičkové tuningové autá z Čiech, Slovenska i zo zahraničia, prezentáciu amerík, lowrider show, Showcars slávnych firiem, alebo veľa dievčenské krásy prostredníctvom finále iMiss Autofun. A to zďaleka nebolo všetko!

Hneď na začiatku je asi potrebné povedať, že hodnotenie výstavy necháme na iných. Nám ako usporiadateľom (pozn. red.: Tuning Cup CZ & Tuning Salon) neprináleží hovoriť, či bola akcia dobrá alebo nie. Mesiace príprav sme jednoducho pretavili v jeden výstavný deň, z ktorého podobou sme vo výsledku v podstate spokojní. Tuning & Custom Salon Brno 2009 totiž prilákal zahraničných hostí a vystavovateľov, ktorí sa len tak v našich končinách nevidí. Skvelé expozície maďarského tímu Carstyling.hu bola ozdobou novej haly P a to isté platí aj pre Showcar Carlsson Aigner CK65RS Blanchimont, Brabus E-Classe, Audi S5 Rieger alebo VW Scirocco Alpine. Na podobné autá sme sa vždy museli jazdiť pozerať do zahraničia a nás veľmi teší, že sa prostredníctvom brnenskej výstavy mohli prezentovať aj slovenskému publiku.

Ďalším lákadlom bola určite Lowrider Show za účasti rakúskeho tímu Low-Car-Scene. Veľmi nás mrzí skrátenie plánovaného programu z troch na dve vystúpenia. Na vine bol neskorý príchod spôsobený zlou dopravnou situáciou. A keďže sa VW Golf III musel na každé vystúpenie aj poriadne pripraviť a dobiť batérie, nedalo sa s časovým harmonogramom už moc kúzliť. I tak ale chlapci predviedli zábavnú show, ktorú vám opäť môže ponúknuť len brnenská výstava.

K pekným vozom patria aj krásne slečny, a z tohto dôvodu pokračovala aj tento rok spolupráca so súťažou iMiss Autofun. Finálové kolo sa konalo práve v Brne a návštevníci videli štyri odvážne módne prehliadky vrátane slávnostného vyhlásenia výsledkov. IMiss Autofun pre rok 2009 sa nakoniec stala 18-ročná Pavlína Marková, krásna blondínka z Trutnova. Návštevníci akcie vybrali priamo na výstavisku aj iMiss Autofun Sympatie, ktorou sa stala Iva Burgetová z Krnsko pri Mladej Boleslavy.

tuning salon brno 2009


Celkom atraktívnu prezentáciu amerických vozov prichystala redakcia časopisu Chrom & Plamene v spolupráci s Českou asociáciou Route 66. Nechýbalo ani niekoľko customových motoriek alebo jedinečná expozícia Boys in Toys.

Do finále sa dostala aj súťaž EMMA, ktorej súťažiaci si to v novom pavilóne P rozdali o tituly majstrov SR. Tradičné boje sa odohrali aj v súťaži Tuning Cup, ktorá odmeňovala finalistov za ich tvrdú prácu na tuningových vozoch. Uverejnené bolo aj desať najlepších tuningových áut roku 2009 z víťazstva sa radoval Pavel Medveď s BMW E30 318iS. Nádherné vozy boli k videniu aj na vonkajšom tuningovom zraze.

Zhrnuté podčiarknuté - výstavný priestor 15.000m2 bol do posledného miesta zaplnený a na akcii sa zúčastnili vystavovatelia z Českej republiky, Maďarska, Poľska, Rakúska, Slovenska a Slovinska. Záujem prevýšil naše očakávania a kapacita jednoducho nestačila. A to nepočítame vonkajšie parkovisko plné krásnych lešteniek.

tuning salon brno 2009


Veľké poďakovanie patrí všetkým partnerom, ktorí sa na realizácii Tuning & Custom Salóne Brno 2009 akokoľvek podieľali - bez nich by sme akciu v podobnom štýle nedokázali nikdy zorganizovať! Rovnako tak sú pre nás dôležití aj všetci návštevníci brnenskej výstavy. Dúfame, že sa akcia páčila a zachováte nám svoju priazeň aj do budúcnosti! PS: Ak máte k výstave akúkoľvek pripomienku, všetko prosím smerujte na info@tuningsalon.cz. Kladné aj negatívne názory nám môžu pomôcť ku skvalitneniu ďalšieho ročníka výstavy. Ak nevieme, čo robíme zle, nemôžeme to predsa zlepšiť ;-) Na všetky e-maily budeme priebežne odpovedať, tešíme sa na vaše pripomienky!

Aleš Darebník
Tuning Cup CZ & Tuningsalon CZ


tuning salon brno 2009


tuning salon brno 2009


tuning salon brno 2009


Fotogaléria TUNING & CUSTOM SALON 2009 BRNO :


Fotogaléria iMiss Autofun 2009 (foto Vít Hlaváček):


Na tejto výstave sme sa zúčastnili aj my Cobra Tuning Team a z redakcie Tuning.sk s našim prezentačným upraveným autom VW NEW BEETLE COBRA.

vw beetle cobra tuning girl


vw beetle cobra tuning girl


vw beetle cobra tuning girl


vw beetle cobra tuning girl


Volkswagen New Beetle ´COBRA´:


Boli ste sa aj Vy pozrieť na Tuning & custom Salon v Brne ? Ako bolo?Viac informácií k tejto akcii vám radi poskytneme. Zoznam našich reportážií zo zrazov nájdete tu:

AKCIE a ZRAZY


Volaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náś online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: www.tuningsalon.cz

Text: Aleš Darebník
Foto: www.tuningcup.cz a www.tuning.sk
Obrázky, kontrola: Slavomír Majerník
Finálna úprava: Slavomír Majerník

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 10695x    hodnotenie: 67/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt