support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

Tuning, Rally a Motoršport – ISA-RACING 2005

Tuning, Rally a Motoršport – ISA-RACING 2005

10.Jan.2005
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

Máme pre Vás ďalšiu novinku v našej ponuke, tentoraz opäť z nemeckej produkcie. Konečne sme sa dopracovali aj k novému katalógu ISA-RACING 2005. Aj v tomto najnovšom vydaní nájdete samozrejme celý sortiment, ktorý ponúka táto známa nemecká firma. Nesmelo chýbať ani veľké množstvo aktuálnych noviniek zo sveta tuningu, rally a motošportu. Tento katalóg je skôr zameraný na tunerov špecializujúcich sa viac na výkon a jazdné vlastnosti svojho miláčika. Z tohto dôvodu budete v tomto katalógu ťažko hľadať rôzne dizajnérske skvosty na úpravu zovňajšku auta, ale na druhej strane je tu všetko čo sa týka zvyšovania výkonu, jazdných a brzdných vlastnosti auta. Máte sa teda čo tešiť do nového roku 2005. Tu sme pre vás pripravili krátky výber svetových renomovaných výrobcov ktorých výrobky firma ISA-RACING distribuuje:

AP Racing
 1. AP-RACING
  (brzdové komponenty a spojky)


ATL
 1. ATL
  (bezpečnostné a závodné nádrže)


ATS
 1. ATS
  (ľahko-zliatinové závodné disky)


Bailey
 1. BAILEY MOTORSPORT
  (turbo ventily a komponenty)


Bell
 1. BELL
  (helmy a príslušenstvo)


Camloc
 1. CAMLOC
  (zamykacie systémy a komponenty)


Champion
 1. CHAMPION
  (vysokovýkonné zapaľovacie sviečky)


Compomotive
 1. COMPOMOTIVE
  (ľahko-zliatinové závodné disky)


Cool
 1. COOL IT
  (termické ochrany turba a výfukových častí)


Corbeau
 1. CORBEAU
  (športové a závodné sedadlá)


Drexler
 1. DREXLER
  (závodné diferenciály)


Earls
 1. EARLS
  (hadice a iný spojovací materiál)


Ferodo
 1. FERODO
  (brzdové komponenty)


Fidanza
 1. FIDANZA
  (závodné odľahčené spojkové zotrvačníky)


Goodridge
 1. GOODRIDGE
  (brzdové komponenty, spojovací materiál)


Hewland
 1. HEWLAND
  (prevodovky a komponenty)


HJS
 1. HJS
  (výfukové systémy, katalyzátory a komponenty)


ITG
 1. ITG
  (filtre a sacie systémy)


KN
 1. K&N
  (filtre a sacie systémy)


Longacre
 1. LONGACRE
  (elektrické panely, spínače, váhy a iné)


Makroraceline
 1. MAKRORACELINE
  (Makrolon závodné sklá, kryty svetiel iné)


Mocal
 1. MOCAL
  (olejové chladiče a komponenty)


OMP
 1. OMP
  (spojky, profesionálne oblečenie, klietky, volanty a iné)


Peltor
 1. PELTOR
  (helmy a príslušenstvo)


Pagid
 1. PAGID
  (brzdové komponenty)


PFB
 1. PFB
  (brzdové komponenty)


Powerflex
 1. POWERFLEX
  (lôžka, silentbloky a iné)


Puma
 1. PUMA
  (oblečenie a profesionálna obuv)


Recaro
 1. RECARO
  (športové a závodné sedadlá)


Sabelt
 1. SABELT
  (športové a závodné pásy)


Sachs
 1. SACHS
  (spojkové systémy a komponenty)


Samco
 1. SAMCO
  (silikónové kity a hadice)


Schroth
 1. SCHROTH
  (športové a závodné pásy)


Setrab
 1. SETRAB
  (olejové chladiče a komponenty)


Spa-design
 1. SPA-DESIGN
  (hasiace systémy a komponenty)


Sparco
 1. SPARCO
  (profesionálne oblečenie, klietky, volanty a iné)


Stack
 1. STACK
  (profesionálne manometre a iné meracie prístroje)


TAS
 1. TAS
  (turbo ventily a komponenty)


Terratrip
 1. TERRATRIP
  (profesionálne meracie prístroje a počítače)


Tilton
 1. TILTON
  (pedálové sústavy a komponenty)


Willans
 1. WILLANS
  (športové a závodné pásy)...a množstvo ďalších renomovaných výrobcov z celého sveta.

Ako vidno, firma ISA-RACING je špecialistom skôr na výrobky a doplnky pre motošportové a závodné účely, ale aj tuningový entuziasti nájdu tu to čo potrebujú pre svojho miláčika.

Nuž, dosť bolo slov, pozrite si, čo konkrétne nájdete v našej ponuke. Tu na našom webe sme vám pripravili kompletný katalóg 2004 k nahliadnutiu. Stačí si vybrať danú rubriku a dostanete sa priamo k patričným výrobkom do našej galérie:

HADICOVÉ SYSTÉMY + PRÍSLUŠENSTVO olejové a palivové hadice, hliníkové spojky a prípojky, olejové a benzínové filtre, brzdové a spojkové vedenia, adaptéry, rýchlo-spojky, tesnenia a iné. GOODRIDGE / EARLS a iné firmy.

center


view/hide ZOBRAZIŤ/SKRYŤ CELÚ GALÉRIU

BRZDY, SPOJKY + PRÍSLUŠENSTVO strmene, kotúče, kompletné brzdové systémy, obloženia, posilňovače, brzdové kvapaliny a nádoby, vzdušňovacie hadice, merače a čidlá teploty, pedálové systémy, spojky, mekána a iné. AP RACING / MQ / BREMBO / GOODRIDGE / FERODO / PFB / PAGID / OMP / TILTON / SACHS a iné firmy.

center


view/hide ZOBRAZIŤ/SKRYŤ CELÚ GALÉRIU

BEZPEČNOSTNÁ VÝBAVA, SEDADLÁ, KLIETKY, VOLANTY bezpečnostné pásy, okenné sieťky, športové a závodné sedačky, adaptéry a montážne koľajnice, volanty, montážne náboje, pedále, hasiace systémy, ochranné oblúky, rámy a klietky a iné. WILLANS / SABELT / OMP / RECARO / SCHROTH / CORBEAU / SPARCO / FIREFIGHTER SYSTEMS a iné firmy.

center


view/hide ZOBRAZIŤ/SKRYŤ CELÚ GALÉRIU

MANOMETRE, MERACIE PRÍSTROJE + PRÍSLUŠENSTVO otáčkomery, prídavné manometre a meracie prístroje, obmedzovače, dátové záznamové systémy a počítače, displeje, video a monitorovacie systémy, komunikačné zariadenia, intercom, batérie, elektronické príslušenstvo, alternátory a iné. TERRATRIP / OMP / PELTOR / OMEX / SMITHS / STACK / DMS / LONGACRE / BRISE a iné firmy.

center


view/hide ZOBRAZIŤ/SKRYŤ CELÚ GALÉRIU

CHLADIČE, ČERPADLÁ, NÁDRŽE, TURBO VENTILY palivové a olejové čerpadlá, regulačné ventily, tankovacie systémy, olejové chladiče a systémy, intercoolery a vodové chladiče, silikónové spojky a kity, turbo ventily, výkonné ventilátory a iné. FSE / ATL / SETRAB / MOCAL / TAS / BAILEY / SAMCO / SPAL a iné firmy.

center


view/hide ZOBRAZIŤ/SKRYŤ CELÚ GALÉRIU

VYBAVENIA PRETEKÁRSKYCH BOXOV, ČASOMERAČE zdviháky, pneumatické náradie, pozemné platne, oznamovacie pretekárske tabuľky, lepiace pásky, stopky a iné časomerače, stany, zameriavacie systémy, nápravové váhy, štartovacie očíslovanie, vozíky náradia a iné. DINO PAOLI / LONGACRE / PROFI-BOX / EXPO TRADE a iné firmy.

center


view/hide ZOBRAZIŤ/SKRYŤ CELÚ GALÉRIU

TECHNICKÉ VYBAVENIA + PRÍSLUŠENSTVO materiály na termickú ochranu, ohrievače pneumatík, pretekárske zrkadlá, radiace kĺby, upevňovacie diely, uzávery, zámky na kapotu, špeciálne a atypické skrutky, kĺby, riadenia, disky, pružiny, výfukové systémy a komponenty, pneumatické zdviháky, olejové a vzduchové filtre, makrolónové diely, sacie systémy, odťahovacie oká, guferá a lôžka a iné. COOL IT / CAMLOC / PRO-BOLT / AP RACING / EIBACH / COMPOMOTIVE / ATS / POWERFLEX / MAKRORACELINE / GKN / ITG / K&N / OMP a iné firmy.

center


view/hide ZOBRAZIŤ/SKRYŤ CELÚ GALÉRIU

VÝBAVY PRE VODIČOV, OBLEČENIE oblečenie a obuv pre mechanikov, špeciálne pracovné rukavice, helmy, prepravné tašky, kombinézy, pretekárske rukavice a obuv, ohňovzdorné šatstvo, bezpečnostné príslušenstvo a iné. OMP / SPARCO / RINGERS GLOVES / MQ / BELL / PELTOR / UVEX / ALPINESTARS / PUMA a iné firmy.

center


view/hide ZOBRAZIŤ/SKRYŤ CELÚ GALÉRIU

VÝBAVY PRE MOTOKÁRY, OBLEČENIE motokárové kombinézy, rukavice, krčné podpierky a goliere, ochrany rebier, sedačky, meracie zariadenia, vybavenia pretekárskych motokárových boxov, volanty, brzdové obloženia, zapaľovacie sviečky a iné. OMP / CHAMPION / FERODO a iné firmy.

center
PREVODOVKY + PRÍSLUŠENSTVO, SVIEČKY prevodovky, rôzne kity prevodov, náhradné diely do prevodových skríň, špeciálne zapaľovacie sviečky a iné. HEWLAND / CHAMPION a iné firmy.

center


view/hide ZOBRAZIŤ/SKRYŤ CELÚ GALÉRIU

UNIKÁTNE TUNINGOVÉ DARČEKY kľúčenky, náramkové hodinky, popolníky, podložky na stôl, stenové hodiny, karburátorové poháre, dáždniky, odkladacie nádobky, vizitkáre, držiaky telefónu, poznámkové bloky a iné. AUTOART.

center

Dodacie lehoty väčšiny doplnkov sa pohybujú okolo 20-tich dní odo dňa objednávky. Pri zákazkovej výrobe sa termíny dodania určujú individuálne. Na takmer všetky výrobky poskytujeme plnú záruku (24 mesiacov).


preview
Firma ISA-RACING sídli v meste Bochum v severozápadnej časti Nemecka. Bola založená v roku 1983 a od samého počiatku sa venuje klientele, ktorá sa amatérsky alebo dokonca profesionálne venuje rally alebo motošportu.S týmito bohatými skúsenosťami a širokou ponukou špeciálnych výrobkov a doplnkov dokáže splniť a pokryť takmer každé technické požiadavky. Celkový počet zamestnancov dnes činí 39, väčšina z nich sa venuje poradenstvu predaju.


Tu Vám prikladáme zopár fotografií priestorov firmy:

preview
previewKompletný sortiment výrobkov od firmy ISA-RACING si budete môcť pozrieť a zakúpiť onedlho aj online na našom webe. Prosíme vás tu preto ešte o chvíľku strpenia. Aktuálny cenník výrobkov od firmy ISA-RACING si môžete zatiaľ stiahnuť

preview
download
[ 487 KB ]


Kompletná ponuka firmy ISA-RACING je pochopiteľne ďaleko širšia než môžeme tu opísať alebo vystaviť na našom serveri. Preto sme pre vás pripravili aj možnosť zakúpenia nového katalógu ISA-RACING 2004 resp. ISA-RACING 2005. Tento katalóg, plný najrôznejších profesionálnych a špeciálnych doplnkov na vyše 280 stranách môže byť Váš len za 199,-Sk. Radi Vám ho poštou zašleme.:

Katalóg ISA RACING 2004
Katalóg ISA RACING 2005
preview
preview
katalog
Objednávka katalógu
katalog
Objednávka katalógu


Aký je váš názor na výrobky od firmy ISA RACING? Hlasujte, nech vieme vašu mienku:Všetky doplnky firmy ISA-RACING si môžete zakúpiť a nechať namontovať aj u všetkých našich partnerov po celom území Slovenska:

ZOZNAM DÍLEROV

Ak vám Nemčina nerobí veľké problémy tak sa pozrite aj na stránky nášho partnera:

ISA-RACING


Viac informácií k tejto novinke, aktuálnym cenám, akciám a ostatným výrobkom od firmy ISA-RACING vám radi poskytneme.

Volaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náś online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: archív COBRA TUNING.sk s.r.o.

Autor textov: Milan Dzadík
Obrázky, kontrola: Slavomír Majerník
Finálna úprava: Martin Vyšný

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 19212x    hodnotenie: 18/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt