support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

logo infiniti Tuning pre luxusné SUV Infiniti FX 30dS – lahôdka v podaní Lorinser logo infiniti

Tuning pre luxusné SUV Infiniti FX 30dS – lahôdka v podaní Lorinser

18.Dec.2011
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

Vozy Infiniti sú výnimočné nielen vďaka svojej mimoriadne kvalitnej technike a dlhoročnej prestíži, ale najmä vďaka unikátnemu mohutnému dizajnu. Tieto autá vyzerajú úžasne a jazdia skvelo, no aj napriek tomu sa nájde niekto, kto chce ich level posunúť ešte o čosi vyššie. Nemecký úpravca Lorinser si najnovšie povedal, že zo sériového Infiniti FX urobí niečo iné, niečo nevídané.

Infiniti FX je zhmotnením inovatívnej techniky zaobalenej do podmanivého dizajnu, ktorých výsledkom je unikátny SUV crossover, ktorý sa nestratí ani na nespevnenej ceste. Hlavnými prednosťami tohto modelu je luxusný interiér skombinovaný s unikátnym exteriérovým dizajnom, ktorý je navyše podporený kvalitnou japonskou technikou. Vozidlá Infiniti boli vždy symbolom unikátnosti a jedinečnosti, veď koniec koncov, načo si kupovať BMW 5, 6, či 7, stačí sa zastaviť v showroome Inifiniti a vybrať si model, za ktorým sa otočí každý jeden okoloidúci.

LORINSER SUV INFINITI FX


Pohľady okoloidúcich si toto auto získa nielen svojim unikátnym vzhľadom, ale taktiež zvukovým prejavom vychádzajúcim spod prednej kapoty od najsilnejšieho ponúkaného agregátu. Je ním päťlitrová V8-čka s výkonom 390 koní (287 kW) a 500 Nm, ktorá svoju silu prenáša na vozovku prostredníctvom všetkých štyroch kolies. Jej zvuk je v skutku geniálny!

infiniti fx suv tuning lorinser

Pôvodne bol tento projekt vyvinutý pre ruský trh, no úpravca ho plánuje distribuovať aj do ostatných kútov sveta. Podstatou tohto projektu je Inifiniti FX obohatené o dodatočný bodykit z dielne Lorinser. Predná časť vozidla získala výrazne odlišný look vďaka kompletne novému prednému nárazníku s výrazným otvormi a osadeným LED denným svietením.

infiniti fx suv tuning lorinser

Úprava sa ďalej preniesla prostredníctvom prahových nástavcov a zadnému nárazníku s novou spodnou časťou. Tá v sebe ukrýva dva páry koncoviek športového výfuku. Nový je aj mohutný strešný spojler, ktorý autu dodáva výrazný agresívny vzhľad. Celok ešte dotvárajú 22-palcové kolesá s piatimi zdvojenými lúčmi obuté do pneumatík s rozmermi 285/35R22.

infiniti fx suv tuning lorinser

infiniti fx suv tuning lorinser

infiniti fx suv tuning lorinser

LORINSER


lorinser logo

Firma, ktorá sa zaoberá úpravou výhradne vyšších modelov automobilky Mercedes, pôsobí na trhu už viac ako 29 rokov. Za tú dobu nahromadila dostatok skúseností, aby si vytvorila prvenstvo medzi svetovými tunermi. Svedčí o tom aj zastúpenie Lorinser vo vyše 45 krajinách sveta.

Hlavnou náplňou práce Lorinser je úprava Merecedesov zvonku, zvnútra a takisto aj po motorovej stránke. Čiže Lorinser ponúka kompletnú úpravu vášho tátoša s hviezdou v znaku. Avšak nečakajte nič extrémne, skôr naopak. Hlavným heslom tejto firmy je elegancia. Svoje autá upravujú so zmyslom pre krásu elegancie, no neholdujú extrémnym výzvam. Štýl, jemnosť a športovosť zároveň. To je Sport-Service Lorinser.
Radi by sme vám ukázali a zároveň vás oboznámili s výsledkami ich práce, pričom by sme sa zamerali na najnovšie projekty.

Váš názor na tento stylingový kit pre Infiniti FX od úpravcu Lorinser?


Ak chcete ešte viac informácií k jednotlivým úpravám od firmy LORINSER, tak navštívte našu podstránku:

LORINSER tuning


Viac informácií k možným úpravám áut značky Infiniti vám radi poskytneme. Zoznam článkov o autách tejto značky nájdete tu:

INFINITI tuning


Volaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náś online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: archív COBRA TUNING.sk s.r.o.

Text: Milan Dzadík
Obrázky, kontrola: Slavomír Majerník
Finálna úprava: Slavomír Majerník

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 5931x    hodnotenie: 13/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt