support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

vw logo Transportér VW T5 od MR Car Design – aj dodávky sa chcú páčiť vw logo

Transportér VW T5 od MR Car Design – aj dodávky sa chcú páčiť

11.Jul.2011
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

Tuning nie je výsadou len osobných vozidiel, ale čoraz viac sa úpravcovia zameriavajú aj na iné modely automobilov, konkrétne na dodávky, transportéri či inak povedané minibusy. Možnosti individualizácie transportérov sú v poslednom čase čoraz viac rozšírené a výsledky týchto pokusov sú v konečnom dôsledku veľmi príjemné na pohľad. Najnovšie to dokázal aj nemecký úpravca MR Car Design, ktorý pre nás pripravil tuningový paket pre populárny Volkswagen Transporter.

Prvá generácia Volkswagenu T5 je na svete už od roku 2003 a za šesť rokov svojej pôsobnosti si ju obľúbilo veľké množstvo ľudí. Výhodou T5-ky sú možnosti jej využitia, pretože modelovo sa VW T5 vyrába vo viacerých variantoch – na prepravu ľudí, nákladu – od čoho sú odvíjané jednotlivé karosárske verzie. Tak či onak, VW T5 je plnohodnotný prepravný nástroj, ktorý svojich majiteľov poteší nielen obrovskou skladnou plochou, ale taktiež komfortným a príjemným interiérom a samozrejme dizajnom, ktorý má pomerne jasný predpoklad na určitý druh stylingu.

Prvá generácia, teda predfacliftový model VW T5 obsahoval na výber dohromady 6 motorických jednotiek, z ktorých bola najživšia benzínová 3,2 litrová V6-tka dosahujúca maximálny výkon 235 koní (173 kW) a 315 Nm.

Možno by ani nikto nepovedal, že dodávkové vozidlo sa dá tak pekne upraviť. Možno to bude znieť absurdne, no tento Transporter od automobilky Volkswagen má pomerne veľké predpoklady stať sa centrom záujmu na tuningových zrazoch, či len tak na ulici. Majstri z MR Car Design sa do tejto prerábky pustili s veľkým odhodlaním, pričom využili ponuku firmy ABT Sportsline. Z ich portfólia teda na auto putoval predný spojler s trojicou podlhovastých otvorov, ako aj hmlovkové vložky a športová maska chladiča.

Nové sú aj predné svetlomety s tmavým podkladom a integrovaným denným svietením. Úprava ďalej pokračuje prahovými nástavcami a zadným podnárazníkom, z ktorého vytŕčajú dva páry okrúhlych koncoviek športového výfuku.

Spojenie s vozovkou zabezpečujú nádherné 22 palcové disky Tomason TN4 10x22 s pneumatikami 265/30-22, ktoré sú k auto „pripojené“ prostredníctvom vzduchového podvozku so znížením v rozmedzí až 100 mm! Toto má štýl ako sa patrí!

transporter vw t5 tuning mrcardesign

transporter vw t5 tuning mrcardesign

transporter vw t5 tuning mrcardesign

transporter vw t5 tuning mrcardesign

transporter vw t5 tuning mrcardesign

transporter vw t5 tuning mrcardesign

transporter vw t5 tuning mrcardesign

Volkswagen Transportér T5 v úprave od MR CAR DESIGN:Váš názor na upravený transportér Volkswagen T5 od MrCarDesign ?Ak chcete ešte viac informácií k jednotlivým úpravám od firmy MrCarDesign, tak navštívte našu podstránku:

MR CAR DESIGN tuning


Viac informácií o značke Volkswgen nájdete na našej podstránke:

VOLSKWAGEN tuning


Volaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náś online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: archív CT

Text: Milan Dzadík
Obrázky, kontrola: Slavomír Majerník
Finálna úprava: Slavomír Majerník

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 19029x    hodnotenie: 10/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt