support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

logo elektronika Univerzálny monitorovací systém tlaku v pneumatikách (TPMS) od Autostyle – kontrola nahustenia logo pneu

Univerzálny monitorovací systém tlaku v pneumatikách (TPMS) od Autostyle – kontrola nahustenia

20.Jan.2014
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

Správne nahustenie pneumatík rozhodne netreba podceňovať. Tlak v pneumatikách sa odporúča kontrolovať aspoň raz do mesiaca, prípadne vždy pred dlhou trasou. Vo výbave každého auta by teda mal byť aj tlakomer, následne si treba nájsť čas a tlak v pneumatikách skontrolovať. Dá sa to však aj jednoduchšie! Predstavíme vám univerzálny systém sledovania tlaku v pneumatikách, ktorý je vhodný aj pre vaše auto. Budete mať stále istotu, že jazdíte so správne nahustenými pneumatikami.

Kontrola tlaku pneumatík nemusí byť záťažou


Systém kontroly tlaku v pneumatikách označovaná aj ako TPMS, je už dnes pomerne časťou súčasťou výbav nových automobilov. Nejde pritom o veľmi zložitý systém a dopriať ho môžete aj svojmu autu. Spoločnosť Autostyle prichádza s novinkou, ktorá je vhodná prakticky pre všetky vozidlá a jej výhody môžete využiť aj vy. Nebudete už musieť prácne kontrolovať tlak v pneumatikách, čím si ušetríte nielen námahu, ale aj čas. Zároveň budete v prípade poklesu tlaku v pneumatike včas upozornený. Zabezpečíte si tak zároveň bezpečnú a hospodárnu jazdu, keďže správny tlak v pneumatikách má nemalý vplyv aj na spotrebu.

TPMS systém kontroly tlaku pneumatík pre každé auto


Množstvo šoférov pravidelné kontroly tlaku v pneumatikách zanedbáva. Zle nahustené pneumatiky zhoršujú priľnavosť pneumatiky, jazdné vlastnosti, ovplyvňujú spotrebu a zároveň aj životnosť obutia. Inštaláciou monitorovacieho systému dosiahnete to, že informácie o tlaku v pneumatikách budete mať stále k dispozícii.

V ponuke Autostyle nájdete dva systémy TPMS – s externými senzormi a s vnútornými senzormi. V prípade externých senzorov sa nahrádzajú ventily pneumatík a takáto inštalácia je veľmi jednoduchá (plug and play). Následne podľa týchto ventilov systém vyhodnocuje jednotlivé parametre. V prípade vnútorných senzorov je inštalácia trošku zložitejšia, keďže snímače sa umiestňujú na koleso pod plášť pneumatiky. Je už len na vás, ktorý spôsob uprednostníte, obe riešenia sú vhodné pre všetky motorové vozidlá.

Systém sledovania tlaku pneumatík od Autostyle funguje bezdrôtovo. V interiéri si do zásuvky zapaľovača umiestnite zariadenie s LCD displejom, na ktorom budete vidieť tlak jednotlivých pneumatík a ich teplotu. Systém vás zároveň dokáže upozorniť na rýchly únik tlaku z pneumatiky. Ideálny systém pre každého, komu záleží na dlhšej životnosti pneumatík, priaznivej spotrebe a bezpečnej jazde.

Hlavné výhody systému sledovania tlaku v pneumatikách (TPMS):
- jednoduchá inštalácia typu plug and play
- nemusíte myslieť na meranie tlaku pneumatík
- budete mať tlak pneumatík stále pod kontrolou
- prehľadné zobrazenie údajov
- moderná bezdrôtová technológia
- správne nahustenie prispieva k nižšej spotrebe
- pomôže predĺžiť životnosť pneumatík


Univerzálny monitorovací systém tlaku v pneumatikách s externými senzormi


univerzálny monitorovací systém tlaku v pneumatikách externé senzory snímače správne nahustenie pneu elektronika autostyle

Univerzálny monitorovací systém tlaku v pneumatikách (TPMS) s externými senzormi si môžete objednať tu:

katalog
Bezdrôtový monitorovací systém tlaku v pneumatikách (TPMS) s externými senzormi od Autostyle za 119,-€ / sadaBezdrôtový monitorovací systém tlaku v pneumatikách (TPMS) s externými senzormi:Univerzálny monitorovací systém tlaku v pneumatikách s vnútornými senzormi


univerzálny monitorovací systém tlaku v pneumatikách vnútorné interné senzory snímače správne nahustenie pneu elektronika autostyle

Univerzálny monitorovací systém tlaku v pneumatikách (TPMS) s vnútornými senzormi si môžete objednať tu:

katalog
Bezdrôtový monitorovací systém tlaku v pneumatikách (TPMS) s vnútornými senzormi od Autostyle za 159,-€ / sadaVáš názor na UNI bezdrôtový systém pre kontrolu tlaku v pneumatikách (TPMS) aj počas jazdy od Autostyle ? Hlasujte tu:


V našej ponuke si môžete pozrieť aj iné bezpečnostné prvky pre auto na našej podstránke tu:

AUTOELEKTRONIKA A ZABEZPEČENIE


Viac informácií aj k iným doplnkom pre ochranu vášho auta vám radi poskytneme. Zoznam článkov o týchto autodoplnkoch nájdete tu:

OCHRANA AUTA


Ak chcete ešte viac informácií k jednotlivým výrobkom od firmy AUTOSTYLE, tak navštívte našu podstránku:

AUTOSTYLEVolaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz, ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náš online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: archív COBRA TUNING.sk s.r.o.

Text: Matej Klamo
Obrázky: Erik Dobos
Finálna úprava a kontrola: Slavomír Majerník

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 12451x    hodnotenie: 18/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt