support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

Disky pre fajnšmekrov - Toora, model T550 a R100

Disky pre fajnšmekrov - Toora, model T550 a R100

31.Oct.2005
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

preview
Firma Toora začala písať svoju históriu v roku 1993, ako časť koncernu, ktorý je známy už približne 20 rokov a poznáme ho hlavne vďaka výrobe hliníkových odliatkov. Firma Toora sľubuje pri svojich výrobkoch hlavne kvalitu a spoľahlivosť. Zamestnanci pracujú na ploche s rozlohou 80 000 m2, z ktorej je 40 000 m2 zastavanej plochy. Závod, v ktorom sa všetky „kúzla“ dejú, sa nachádza v San Paole. Tu prebiehajú všetky časti výroby. Od výroby odliatkov, tepelného spracovania, povrchových úprav, mechanického spracovania až po zavŕšenie v podobe lakovania.

O kvalitu sa stará kontrola oddelení A.P.Q.P (Advanced Production Quality Planning) a Q.O.S (Quality Operating System). Systém výroby podlieha normám UNI EN ISO 9001. Disky sú certifikované a homologované v EU a spĺňajú náročné kritéria a podmienky nemeckého TŰV (Technischer Űberwachungs-Verein). Kontaktnou firmou pre Slovenskú republiku je naša spoločnosť. Takže sa na nás obracajte s otázkami, objednávkami, atď. , radi pomôžeme.

TOORA - Model "T550"

Jedná sa o päťlúčové jednoliate disky. Ako si môžete všimnúť na priložených fotografiách, disky s označením T550, sú dvojfarebné. Ráf je v lakovaný do strieborna a „lúče“ sú v tmavošedom prevedení. V stredovej časti sa nachádza znak firmy TOORA, ktoré lemuje päť krytiek na šrouby. Tieto disky sú dodávané s rozmermi:
  • 17 x 7,5 // 17 x 8 // 18 x 7,5 // 18 x 8 // 18 x 9 // 19 x 8

Tu si môžete pozrieť obrázky na ktorých je disk TOORA model T550:

preview
previewTOORA - Model "R100"

Tento trojdielny disk, s pätnástimi „lúčmi“, v chrómovom prevedení, z označením R100, je vykovaný z ušľachtilej zliatiny hliníka a na ňom naskrutkovaný lem, vykovaný z rovnakého materiálu. Disky sú dodávané v rôznych veľkostiach (18, 19, 20, 21 a 22 palcové).

Tu si môžete pozrieť obrázky, na ktorých je disk TOORA model R100 s ilustračným obrázkom Porsche GT2:

preview
previewDúfame, že sa tieto zliatinové disky budú páčiť všetkým entuziastom a fanúšikom optického tuningu. Dodacie lehoty na tieto disky sa pohybujú okolo 10 dní odo dňa objednávky, pokiaľ tieto nie sú na sklade alebo vyrobené. Pri špeciálnych objednávkach a výrobkoch na zákazku sa dodacie lehoty určujú osobitne. Na všetky tieto výrobky poskytujeme plnú záruku (24 mesiacov). I keď sa pri diskoch všeobecne jedná o relatívne jednoduchú aplikáciu tak vám odporúčame zveriť montáž špecializovaným a skúseným firmám, ktorých je na Slovensku zaiste dosť.

Všetky alu disky značky TOORA si môžete samozrejme zakúpiť na našom webe:

webshop

Ceny sa dajú zobrazovať v oboch menách, EUR a českých korunách s DPH. Kliknutím na SK alebo CZ vlajku vedľa ceny na danej položke si môžete vždy prepnúť zobrazenie meny. Aktuálny koeficient: 25. Pri jednorazových objednávkach nad 99,-€ s DPH Vám ponúkame DOPRAVU na území Slovenska ZDARMA! Odporúčame preto spojiť Vaše objednávky s priateľmi a známymi. (Nevzťahuje sa na akciový tovar alebo položky vo výpredaji ako aj zásielky kuriérskou službou, nadrozmerné tovary a položky s nadváhou)Kompletný cenník diskov TOORA si môžete stiahnuť rovno tu:

preview
download
[ 1,1 MB ]

Chceli by sme vás ale upozorniť na jednu skutočnosť, že isté ceny v týchto cenníkoch už nemusia byť najaktuálnejšie. Niektoré sa pomenili smerom hore, zvyčajne ale dole. V prípade aktuálneho dopytu vás prosíme nás pre kontrolu kontaktovať.


V tejto galérii si môžete pozrieť ostatné disky značky TOORA:Všetky modely TOORA diskov si môžete zakúpiť a nechať namontovať aj u takmer všetkých našich partnerov po celom území Slovenska:

ZOZNAM DÍLEROV


Kompletná ponuka diskov TOORA je pochopiteľne ďaleko širšia než môžeme tu opísať alebo vystaviť na našom serveri. Preto sme pre Vás pripravili aj možnosť zakúpenia nového katalógu TOORA 2005. Tento katalóg na takmer 120 stranách môže byť Váš len za 99,-Sk. Objednajte si ho a radi Vám ho poštou zašleme.

Kúpiť si môžete katalóg rovno tu:

preview
katalog
Objednávka katalóguAké máte skúsenosti s diskami značky TOORA? Hlasujte, nech vieme vašu mienku:Wallpaper "Porsche GT2 verzus TOORA R100" (pozadie pre plochu vášho monitora) si môžete stiahnuť tu v troch rozlíšeniach:

preview

800x600
1024x768
1600x1200


Pripravili sme pre vás aj kompletné webové stránky IBA o diskoch TOORA. Pevne veríme, že sa tieto internetové stránky budú páčiť všetkým entuziastom a fanúšikom tuningu.


TooraViac informácii k tejto novinke, aktuálnym cenám, akciám a ostatným výrobkom od firmy TOORA vám radi poskytneme.

Volaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náś online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: archív COBRA TUNING.sk s.r.o.

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 15761x    hodnotenie: 57/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt