support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

logo tlmice Športové tlmiče, pružiny - podvozky Weitec z Nemecka logo pruziny

Športové tlmiče, pružiny - podvozky Weitec z Nemecka

02.Apr.2010
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

Kvalitný podvozok je základom každého dobre fungujúceho auta a významným podielom prispieva ku komfortu jazdy, jej bezpečnosti a v neposlednom rade sa podieľa aj na tvorbe celkového vzhľadu auta. Je výhodnejšie investovať do kvalitných športových podvozkových komponentov, ako naplácať na auto kilogramy nezmyselných plastových doplnkov, množstvo nálepiek z čerpacích staníc a tváriť sa, že toto je tuning (keď už, tak je to styling). Dnes si preto predstavíme jedného z najväčších európskych výrobcov podvozkových komponentov, firmu Weitec.

WEITEC


Nemecká firma Weitec je od roku 1995, kedy aj vznikla, súčasťou skupiny KW automotive GmbH, spolu s firmou LSD-Doors, Belltech Sport Trucks a ST Suspensions. Pôsobenie firmy Weitec na celosvetovom trhu je veľmi rozšírené a jej podvozkové komponenty pozná celý svet. Veď nie bezdôvodne KW Suspension a Weitec podporujú najrôznejšie motoršportové podujatia, podieľajú sa na vývoji podvozkových dielov pre rôzne svetové automobilky, napríklad Mercedes-Benz a AMG. Na konte majú množstvo víťazstiev v rôznych pretekoch a množstvo ocenení.

Portfólio firmy Weitec je do dnešného dňa veľmi rozšírené a ponúka širokú škálu produktov: znížené pružiny, športové tlmiče pevné aj nastaviteľné, podvozkové kity a podložkové distančné kity.
weitec logo

sportove tlmice podvozky weitec

ŠPORTOVÉ PRUŽINY WEITEC


Pružiny Weitec sú vyrábané špeciálnym studeným procesom, čoho výsledkom je vysoká kvalita a dlhá trvácnosť. Weitec ponúka znížené pružiny v rozmedzí od 20mm do 50mm, pričom zníženie 40mm a viac je potrebné kombinovať so športovými skrátenými tlmičmi Weitec. Tento produkt je samozrejme opatrený certifikátom TUV a spĺňa ISO normu 9001. Weitec ponúka aj extrémne zníženie 80mm, avšak nedisponuje osvedčením pre jazdu v bežnej premávke a určené je len na závodnú dráhu a rôzne výstavy.

ŠPORTOVÉ PODVOZKY WEITEC


Podvozkové sety Weitec, pozostávajúce zo znížených pružín, športových tlmičov a dorazov, ponúkajú profesionálne vybavenie pre bežné autá. Weitec ponúka tieto sety: Ultra GT, Hicon GT, Hicon GTN a Hicon TX plus. Všetky prvky, to znamená tlmiče aj pružiny prinášajú maximálnu kvalitu pre dokonalý pôžitok z jazdy. Vyrábané sú s dôrazom na vysokú kvalitu, odolnosť a trvácnosť. Zároveň sú tieto diely ošetrené špeciálnymi postupmi, ktoré zabraňujú vzniku a rozširovaniu sa korózie.

Skvelou správou taktiež je, že firma Weitec má veľmi široký záber využitia svojho portfólia v automobilovom priemysle. Produkty Weitec sú pritom dostupné za veľmi rozumné ceny, takže kto túži po športovom podvozku, ktorý mu nielen do jazdy prinesie vyššiu formu bezpečnosti, ale taktiež výrazne prispeje ku premene vzhľadu svojho tátoša, siahnite po produktoch Weitec!

Firma Weitec vstúpila do sveta v novom roku 2010 pomerne zhurta a priniesla so sebou zopár noviniek. Mierne sa zmenili ceny niektorých dielov, z dôvodu, že firma Weitec niektoré diely zdražela a iné zasa zlacnela. Férová „výmena“ :-). Pribudli taktiež podvozkové komponenty, určené pre najnovšie modely áut, napríklad Seat Exeo, VW Sciorocco 08, BMW Z4 09, Ford Focus RS 09, Nissan 370Z atď. A veľmi podstatnou je novinka týkajúca sa vzhľadu dielov Weitec. Od roku 2010 sú najnovšie modely pružín žlté a nastavovacie podvozkové kity sú tak v príjemnej žlto-zelenej kombinácii.

športový tlmič weitec gt

športový tlmič weitec ultra gt

športový tlmič weitec hicon

športový tlmič weitec hicon tx

Športové podvozkové tlmiče, pružiny - podvozky WEITEC si môžete samozrejme pozrieť a nakúpiť aj na našom webe:

webshop

Ceny sa dajú zobrazovať v oboch menách, EUR a českých korunách s DPH. Kliknutím na SK alebo CZ vlajku vedľa ceny na danej položke si môžete vždy prepnúť zobrazenie meny. Aktuálny koeficient: 25. Pri jednorazových objednávkach nad 99,-€ s DPH Vám ponúkame DOPRAVU na území Slovenska ZDARMA! Odporúčame preto spojiť Vaše objednávky s priateľmi a známymi. (Nevzťahuje sa na akciový tovar alebo položky vo výpredaji ako aj zásielky kuriérskou službou, nadrozmerné tovary a položky s nadváhou)Aktuálny MO cenník výrobkov od firmy WEITEC z Nemecka.

preview
download
[ 289 KB ]

Chceli by sme vás upozorniť na skutočnosť, že isté ceny v tomto cenníku už nemusia byť aktuálne. Niektoré sa pomenili smerom hore, zvyčajne ale dole. V prípade aktuálneho dopytu vás prosíme nás pre kontrolu kontaktovať.Aktuálny katalóg výrobkov od firmy Weitec si stiahnite tu:

preview
download
[ 4,83 MB ]


Čo si myslíte o podvozkových kitoch od spoločnosti Weitec ? Nech sa páči, hlasujte:


Ak chcete ešte viac informácií o produktoch značky Weitec, tak navštívte našu podstránku:

WEITEC


Zoznam článkov o podvozkoch, tlmičoch a odpruženiach nájdete tu:

PRUŽINY, TLMIČE & PODVOZKOVÉ KITY


Volaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náś online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: archív CT

Text: Milan Dzadík
Obrázky, kontrola: Slavomír Majerník
Finálna úprava: Slavomír Majerník

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 14440x    hodnotenie: 21/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt