support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

Nové tuning doplnky z USA od firmy Tenzo R

Nové tuning doplnky z USA od firmy Tenzo R

06.Jun.2005
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

Ďalšími skvelými novinkami sú výrobky americkej značky Tenzo R. Jedná sa o špičkové športové doplnky do vášho auta, hlavne pre značku Honda (Integra, Civic, CRX). Tenzo R ponúka časť svojich výrobkov aj pre značky ako Mitsubishi, Toyota, Mazda, Ford, Accura. Okrem toho majú v ponuke radu univerzálnych výrobkov a skvelé zliatinové disky. O kvalitách týchto výrobkoch niet pochýb, pretože sú uznávané po celom svete, a radia sa skutočne medzi najkvalitnejšie doplnky v súčasnej dobe. Športoví fanúšikovia tuningu dobre vedia čo chcú, a Tenzo R im chce vyjsť v ústrety v tom najlepšom smere. Výsledkom sú do detailov spracované športové doplnky, o ktorých si niečo povieme bližšie v nasledujúcich riadkoch tohto článku.

preview
Tenzo R vyrába nielen kvalitné, ale aj dizajnovo-štýlovo spracované výrobky. Tak začneme napríklad športovými sedačkami, ktoré nielen ulahodia oku, ale sú výborne opracované a vyrobené z najlepších textilných materiálov. Sú v rôznych farebných prevedeniach ako je modrá, červená, šedá, alebo čierna farba, podobne ako ostatné výrobky od Tenzo R. Prajete si športový vzhľad pedálov? Nech sa páči, aj tieto sú v ponuke. To isté platí aj o „Short Shifter“ radiacich pákach. Ďalej farebne odlíšené sú aj kryty motorov, brzdové kotúče, vzduchové filtre, rozpery, rukoväte riadiacich pák, a pod. Nechýbajú ani celonerezové výfukové potrubia, a samotné výfuky, ktoré sú vyrobené z kvalitnej ocele. Niektoré časti sortimentu sú vyrobené dokonca z karbónu (uhlíkové vlákno) ako napríklad zadné veľké prítlačné krídla a časti tlmičov výfuku. No poďme sa pozrieť bližšie na jednotlivé produktové skupiny tohto amerického výrobcu:

Chcete si osadiť brzdový systém kvalitnými brzdovými kotúčmi? Je tu skvelá šanca získať kvalitu pre važu Hondu Civic, CRX alebo Integru. Tieto brzdové kotúče sú dvojité vŕtané a priečne drážkované s demontovateľným biletom (stredovým prstencom).

Pár obrázkov týchto športových, brzdových kotúčov prikladáme v tejto fotogalérii:
Popis doplnkuMOC s DPH
- športové brzdové kotúče Tenzo R pre rôzne značky áut:5.950,-Sk / sada 2 ks


Tieto kotúče si môžete kúpiť aj rovno v našom webshope:

webshop

Ceny sa dajú zobrazovať v oboch menách, EUR a českých korunách s DPH. Kliknutím na SK alebo CZ vlajku vedľa ceny na danej položke si môžete vždy prepnúť zobrazenie meny. Aktuálny koeficient: 25. Pri jednorazových objednávkach nad 99,-€ s DPH Vám ponúkame DOPRAVU na území Slovenska ZDARMA! Odporúčame preto spojiť Vaše objednávky s priateľmi a známymi. (Nevzťahuje sa na akciový tovar alebo položky vo výpredaji ako aj zásielky kuriérskou službou, nadrozmerné tovary a položky s nadváhou)K prilepšeniu spevnenia karosérie ponúka Tenzo R rozpery, ktoré sa montujú v motorovej časti auta, konkrétnejšie na hornú časť odpruženia prednej nápravy. Tieto rozperné tyče zabraňujú pri zaťažení auta vysokými rýchlosťami, hlavne prejazdmi zákrut, k mini-deformácii karosérie auta, čo môže vplývať aj na presnosť vedenia kolies. To sú spomínané predné rozpery, avšak v ponuke sú aj zadné rozpery, a zadné stabilizátory. Všetky výrobky sú určené pre vozidlá značky Honda Civic, CRX, Integra a Mitshubishi Eclipse.

Obrázky rozpier sme pripravili v tejto galérii:Popis doplnkuMOC s DPH
- stabilizačné rozpery Tenzo R pre rôzne značky áut:už od 2.270,-Sk / ks


TENZO R rozpery si môžete kúpiť na našom webe tu:

webshop

Ceny sa dajú zobrazovať v oboch menách, EUR a českých korunách s DPH. Kliknutím na SK alebo CZ vlajku vedľa ceny na danej položke si môžete vždy prepnúť zobrazenie meny. Aktuálny koeficient: 25. Pri jednorazových objednávkach nad 99,-€ s DPH Vám ponúkame DOPRAVU na území Slovenska ZDARMA! Odporúčame preto spojiť Vaše objednávky s priateľmi a známymi. (Nevzťahuje sa na akciový tovar alebo položky vo výpredaji ako aj zásielky kuriérskou službou, nadrozmerné tovary a položky s nadváhou)Na tom správnom dynamickom štýle v interiéri auta pridajú samozrejme športové sedačky. I keď sa to nezdá, ale sú veľmi dôležitým doplnkom nielen z hľadiska odľahčovania, ale i účelnosti a bezpečnosti. V pestrofarebných prevedeniach si príde na svoje takmer každý, ktorý si chce doplniť interiér o takéto vynikajúce sedačky.

Ilustračné snímky sedačiek Tenzo R nájdete tu:Popis doplnkuMOC s DPH
- univerzálne, nastaviteľné športové sedačky Tenzo R:od 19.490,-Sk / sada 2 ks


Sedadlá TENZO R si môžete pozrieť a kúpiť na našom webe tu:

webshop

Ceny sa dajú zobrazovať v oboch menách, EUR a českých korunách s DPH. Kliknutím na SK alebo CZ vlajku vedľa ceny na danej položke si môžete vždy prepnúť zobrazenie meny. Aktuálny koeficient: 25. Pri jednorazových objednávkach nad 99,-€ s DPH Vám ponúkame DOPRAVU na území Slovenska ZDARMA! Odporúčame preto spojiť Vaše objednávky s priateľmi a známymi. (Nevzťahuje sa na akciový tovar alebo položky vo výpredaji ako aj zásielky kuriérskou službou, nadrozmerné tovary a položky s nadváhou)Chcete byť „in“ a mať z auta štýl „STREET CAR“ alebo „FAST & FURIOUS“? Nie je problém, ak si osadíte kufor auta veľkým prítlačným krídlom. Tieto krídla Tenzo R dodáva v celohliníkovom, alebo hliníkovo-karbónovom prevedení. Ich celkový dizajn je čiste športového charakteru, o čom svedčia aj prederavené držiaky samotných krídel.

Nech sa páči do fotogalérie s prítlačnými krídlami od Tenzo R:Popis doplnkuMOC s DPH
- univerzálne, nastaviteľné hliníkové krídla Tenzo R:už od 7.560,-Sk / ks
- univerzálne, nastaviteľné karbónové krídla Tenzo R:od 17.960,-Sk / ks


Tenzo R, ako sme už spomínali na úvode tohto článku, vyrába aj sacie vzduchové filtre, ktoré majú nielen svoj konkrétny tvar na daný typ auta, ale vyzerajú elegantne a športovo. Sú farebne odlíšne, takže kto chce ladiť s farbou auta, (alebo aspoň približne) nie je problém. To platí aj pre kryty ventilových rozvodov motora a olejové veka, ktoré sú vyrobené zo zliatin, a sú takisto farebne odlíšené v červenej, modrej, žltej a silnošedej farby. V sortimente nesmú chýbať ani výfukové potrubia, ktoré tu nájdeme v celonerezovom leštenom prevedení. Pre lepšie radenie rýchlosti vyvinuli technici u Tenzo R aj takzvané „Short Shifters“. Jedná sa o skrátené páky radenia, niekedy až o 45 a viac percent. Týmto umožňujú oveľa rýchlejšie radenie, nakoľko sa týmto zmenšením dĺžky páky a zmeny celkového otočného mechanizmu skráti cesta potrebná na zaradenie alebo preradenie rýchlosti. Okrem týchto produktov majú v ponuke aj rôzne ďalšie interiérové doplnky ako pedále, volanty, ručné brzdy a chrániče ramien na pásy a iné.

Ostatné výrobky Tenzo R si môžete pozrieť na týchto obrázkoch, ktoré sme pripravili pre vás tu:Popis doplnkuMOC s DPH
- veka ventilových rozvodov motora Tenzo R pre autá Honda:už od 4.930,-Sk / ks
- „Short Shifter“ radenia Tenzo R pre autá Honda:už od 1.549,-Sk / ks
- univerzálne ručné brzdy Tenzo R:už od 1.299,-Sk / ks
- univerzálne športové pedále Tenzo R:už od 1.035,-Sk / sada


Veľkú časť týchto ďalších TENZO R produktov si môžete pozrieť a kúpiť na našom webe tu:

webshop

Ceny sa dajú zobrazovať v oboch menách, EUR a českých korunách s DPH. Kliknutím na SK alebo CZ vlajku vedľa ceny na danej položke si môžete vždy prepnúť zobrazenie meny. Aktuálny koeficient: 25. Pri jednorazových objednávkach nad 99,-€ s DPH Vám ponúkame DOPRAVU na území Slovenska ZDARMA! Odporúčame preto spojiť Vaše objednávky s priateľmi a známymi. (Nevzťahuje sa na akciový tovar alebo položky vo výpredaji ako aj zásielky kuriérskou službou, nadrozmerné tovary a položky s nadváhou)Pevne veríme, že sa tieto doplnky z USA budú páčiť všetkým entuziastom a fanúšikom tuningu. Dodacie lehoty na TENZO R doplnky sa pohybujú od 14 do 30 dní odo dňa objednávky, pokiaľ tieto nie sú na sklade. Na takmer všetky tieto výrobky poskytujeme plnú záruku (24 mesiacov). Vzhľadom k tomu, že sa pri niektorých týchto výrobkoch jedná o náročnejšie montáže tak vám odporúčame zveriť montáž špecializovaným firmám, ktorých je na Slovensku zaiste dosť.

Aktuálny kompletný cenník výrobkov od firmy TENZO R si stiahnite tu:

preview
download
[ 337 Kb ]

Chceli by sme vás ale upozorniť na jednu skutočnosť, že isté ceny v týchto cenníkoch už nemusia byť najaktuálnejšie. Niektoré sa pomenili smerom hore, zvyčajne ale dole. V prípade aktuálneho dopytu vás prosíme nás pre kontrolu kontaktovať.


Katalógy doplnkov a diskov od firmy TENZO R si môžete stiahnuť rovno tu (PDF dokumenty):

preview
download
[ 7,2 MB ]
preview
download
[ 7,2 MB ]

Tu sme pripravili ešte fotogalériu dravých Tenzo R „Show Cars“, ktoré sú vybavené produktmi tohto výrobcu:Ku každému peknému autu sa hodí aj pekná baba, a to vie aj Tenzo R. Ich modelky sprevádzajú a skrášlujú tunované autá na každom významnom podujatí po celom svete. Zopár momentiek sme vám priniesli aj z minuloročných výstav SEMA z Las Vegas, kde sme mali možnosť ohodnotiť vkus Američanov čo sa týka žien.........krátkymi slovami: „NESKLAMALI NÁS !!!“ :-D

Ste už zvedaví na tie ich modelky? Tak neváhajte, a mrknite na obrázky:Čo hovoríte vy na tieto americké výrobky TENZO R? Hlasujte, nech vieme aj vašu mienkuAk chcete ešte viac informácií k jednotlivým produktom od firmy TENZO R, tak navštívte našu podstránku:

TENZO R


Viac informácií k tejto novinke, aktuálnym cenám a parametrom výrobkov od firmy Tenzo R vám radi poskytneme.

Volaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náś online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: archív COBRA TUNING.sk s.r.o.

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 24117x    hodnotenie: 61/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt