support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

TEAM TUNING.sk

07.Dec.2005
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber
preview


Slavomír Majerník alias „Pixelko“

Ročník: 1981
Funkcia: Šéfredaktor a grafické spracovanie
E-mail: slavo@tuning.sk

Má na starosti textové a grafické spracovanie samotných NEWS, od sprievodných obrázkov cez fotogalérie až po finálne úpravy textov od redaktorov. Keď je potrebné, robí pozadia (wallpapers), prípadne grafiku spojenú s našim webom (reklamné akcie, animované gif, a rôznu pomocnú grafiku). Aj on občas píše texty do noviniek. Má však ako šéfredaktor na starosti najmä všetkých redaktorov nášho portálu.


Patrik Cabánik alias „Patrix“

Ročník: 1986
Funkcia: Redaktor
E-mail: patrix@tuning.sk

Zaujíma sa o novinky zo sveta, píše o novinkách našich partnerov, má na starosti aj info zo zrazov. Píše technické info, a porovnáva sériové vozidlá s vytunovanými, pripravuje ich do grafickej a tabuľkovej formy. Keď je potrebné, ide na zraz, či akciu spojenú s tuningom, aby mohol priniesť čerstvé informácie.


Milan Dzadík alias „mInO“

Ročník: 1987
Funkcia: Redaktor
E-mail: mino@tuning.sk

Tak, ako aj Patrik, aj Milan sa zaujíma o novinky zo sveta, píše o novinkách našich partnerov, má na starosti aj info zo zrazov. Aj on sa vyberie na akciu či tuning zraz, hlavne v oblasti východného Slovenska.


Jakub Drgoň alias „Drgi“

Ročník: 1985
Funkcia: Redaktor
E-mail: kubo@tuning.sk

Kubo sa zaujíma o tuning odvtedy, čo uzrel svetlo života...to teda aspoň tvrdí...mama má asi iný názor k veci :-D. Jeho kamoš si kedysi upravil svojho starého chrobáka a v hlave mu to spravilo klik. Svoje terajšie auto “tuní” už cez rok a stále žiaden koniec na obzore...alebo pokrok? :-D Na tuning zrazy a akcie už chodí ako do krčmy na pivo, takže je tomu oddaný až po uši.


Patrik Sabo alias „Paťo“

Ročník: 1987
Funkcia: Redaktor
E-mail: pato@tuning.sk

Paťo je najmladšim aj "najčerstvejším" členom teamu. Keďže sa venuje fanatickému písaniu NEWS-ov tak mu mnoho voľného času nezostalo. Z toho si musí nájsť čas na štúdium. Rád investuje všetko svoje vreckové do tuningu. Jeho obľúbená značka áut je mazda a obľúbené auto Mazda RX-8. Neznáša svoj starý počítač.


Ján Kaduk alias „Rapgowe“

Ročník: 1985
Funkcia: Redaktor
E-mail: rapgowe@tuning.sk

Aj on patrí medzi redaktorov, ktorí pripravujú novinky zo sveta tuningu, prípadne prinesie čerstvé informácie z tuning zrazov, hlavne z východného Slovenska. Lásku k autám si už pestuje od narodenia, ale najlepší vzťah má k americkým úpravám štýlu hot rod. Jeho najobľúbenejšie auto je Ford Speedstar z 30.rokov, ale keďže nie je práve najreálnejšie pre neho vlastniť takýto skvost (nie je sám :-D), má ako druhé v poradí v obľube nemeckého „bavoráka“ E46 M3. Rapgowe sa zaujíma aj o virtuálny tuning, ktorému sa venuje od polovice 90. rokov.


preview


Róbert Emila alias „Remo“

Ročník: 1979
Funkcia: Marketingové vedenie
E-mail: emila@tuning.sk

Má na starosti najmä reklamné a marketingové činnosti portálu TUNING.sk. Vybavuje kampane a reklamy na webe a zabezpečuje podobné akcie na spriatelených externých portáloch. Taktiež dodáva a vyberá pre iné weby a printmédia články pre ďalšie použitie/zverejnenie.


preview


Peter Kuttner alias „Cobra“

Ročník: 1975
Funkcia: Kotrola, finálna úprava článkov
E-mail: kuttner@tuning.sk

Je posledným článkom v reťazci, keď sa jedná o upload článkov, news, akcií a iných obsahov na portál TUNING.sk. Robí posledné úpravy a kontroly pred zverejnením. Okrem toho programuje aj samotné články v CMS (Content Management System).


preview

Alexander Hulman alias „Masta“

Ročník: 1980
Funkcia: Webmaster
E-mail: webmaster@tuning.sk

Je webmaster portálu TUNING.sk. To je osoba, ktorá koordinuje a zodpovedá za všetky náležitosti webu. Má pod palcom niekoľko externých pracovníkov, ktorí aktívne tvoria a pracujú na našom portáli. Zabezpečuje bezproblémový chod internetových stránok ako aj vývoj nových aplikácii a modulov.


preview

Martin Vyšný alias „Vyšňo“

Ročník: 1980
Funkcia: Webadmin
E-mail: webadmin@tuning.sk

Je webadminom portálu TUNING.sk. To znamená, že pracuje v pozadí nášho portálu na rôznych, už aktívnych moduloch webu, ale i na dolaďovaní ešte nesprístupnených častí (napr. nová sekcia AUTÁ TUNEROV, NAŠE PRÁCE a iné). Spolupracuje aj pri technickej tvorbe a uverejňovaní článkov a iných noviniek. Popritom dodatočne aktualizuje archív webu recenziami, článkami a novinkami z minulosti za pomoci CMS systému.


Napíšte nám
NAPÍŠTE NÁM


Tento dokument bol prečítaný 98949x

Home | Download | Tuning Shop | Kontakt