support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

Disky 2005 – značky ''Team Dynamics'' a ''100+''

Disky 2005 – značky ''Team Dynamics'' a ''100+''

24.Mar.2005
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

Máme pre Vás ďalšiu novinku, tento krát sa jedná o novinky z produkcie firmy Rimstock Plc Light Alloy z Anglicka. Firma Rimstock je vo svete tuningu známa ako výrobca exkluzívnych liatych diskov značky Team Dynamics a 100+. Všetky výrobky firmy sa vyrábajú priamo v Anglicku v stredo-západných panstvách rovno v priemyslovom srdci Veľkej Británie. Firma je vyhlásená vysokou kvalitou svojich výrobkov. Firma Rimstock je tiež schváleným výrobcom pre prvovýrobu týchto značiek: Aston Martin, Lexus, Subaru, Daimler-Chrysler, Lotus, Suzuki, Daihatsu, Mazda, Toyota, Ford, Mitsubishi, Triumph, General Motors, Renault, TVR, MG, VW, Audi, Saab, Kia a Hyundai.

preview
Firma Rimstock Plc má skoro 20 rokov skúseností v dizajne, vývoji a výrobe zákazkových diskov. Ich cieľom bola a je minimalizácia hmotnosti svojich výrobkov spojená so súčasným spevnením a odolnosťou. Každý ešte zo základov fyziky vie, že čím väčšia je rotujúca masa, tým väčší odpor kladie protisilám, či už potrebných na jej roztočenie alebo ubrzdenie. Nič iné neplatí aj pri aute, kde znížená rotačná hmotnosť kolies zvyšuje enormne potenciál každého vozidla.

S diskmi Team Dynamics Racing kovaných z hliníkových zliatin je možné ušetriť až 30% hmotnosti oproti iným kvalitným diskom podobného dizajnu a rozmeru. Proces kovania zabezpečí rovnomerné rozloženie molekulárnej štruktúry s jednotnou orientáciou. Táto zmena v zložení materiálu drasticky zvýši jeho pevnosť a životnosť bez nútených kompromisov ako je vyššia hmotnosť alebo nepekný dizajn. Surové odliatky diskov Team Dynamics Racing sú kované 8.000 tonovým lisom. Následne sa opracovávajú a frézujú na najmodernejších CAD/CAM CNC frézach.

preview
Team Dynamics sa preslávil svojou revolučnou technológiou výroby vysokokvalitných kovaných ľahkozliatinových diskov pre závodné účely, ktoré spĺňajú aj tie najnáročnejšie požiadavky. V motoršporte sa Team Dynamics angažuje úspešne už niekoľko desiatok rokov, zároveň sponzoruje niekoľko pretekárskych tímov. Potvrdili to aj výsledky v britskom šampionáte rally v roku 2002 a 2003, kde Johnny Milner na svojom SUBARU Impreza tieto majstrovstvá vyhral dvakrát za sebou, obúval pritom, samozrejme, disky Team Dynamics.

Ilustračné obrázky sponzorovaných pretekárskych tímov Team Dynamics:

preview
preview
previewpreview
V šampionáte cestovných áut vo Veľkej Británii sa disky Team Dynamics exkluzívne montujú na všetky pretekárske autá a to už od sezóny 2003. Práve kvôli ich kvalite boli zmluvy predĺžené minimálne až po sezónu 2006. Ale aj vo Francúzsku a ostatných Európskych krajinách sa Team Dynamics úspešne uplatnil v domácich okruhových šampionátoch. Team Dynamics je aj jediným dodávateľom diskov pre Peugeot RC Cup. Množstvo ďalších tímov a jazdcov na celom svete zvolilo disky tejto značky a sú s nimi nad mieru spokojný.

Prvé fotografie nových diskov 2005 od Team Dynamics hľadajte tu:Celý sortiment diskov Team Dynamics si môžete nakúpiť aj na našom webe:

webshop

Ceny sa dajú zobrazovať v oboch menách, EUR a českých korunách s DPH. Kliknutím na SK alebo CZ vlajku vedľa ceny na danej položke si môžete vždy prepnúť zobrazenie meny. Aktuálny koeficient: 25. Pri jednorazových objednávkach nad 99,-€ s DPH Vám ponúkame DOPRAVU na území Slovenska ZDARMA! Odporúčame preto spojiť Vaše objednávky s priateľmi a známymi. (Nevzťahuje sa na akciový tovar alebo položky vo výpredaji ako aj zásielky kuriérskou službou, nadrozmerné tovary a položky s nadváhou)preview
Firma Rimstock Plc má v ponuke aj lacné, kvalitné disky pod značkou 100+. Pre rok 2005 vyrobili zopár nových modelov, ktorých prvé obrázky Vám dnes prinášame v našej fotogalérii.

Tu máme pre Vás aj prvé obrázky aktuálnych noviniek 2005 diskov 100+:Celý sortiment diskov 100+ si môžete samozrejme zakúpiť aj priamo na našom webe:

webshop

Ceny sa dajú zobrazovať v oboch menách, EUR a českých korunách s DPH. Kliknutím na SK alebo CZ vlajku vedľa ceny na danej položke si môžete vždy prepnúť zobrazenie meny. Aktuálny koeficient: 25. Pri jednorazových objednávkach nad 99,-€ s DPH Vám ponúkame DOPRAVU na území Slovenska ZDARMA! Odporúčame preto spojiť Vaše objednávky s priateľmi a známymi. (Nevzťahuje sa na akciový tovar alebo položky vo výpredaji ako aj zásielky kuriérskou službou, nadrozmerné tovary a položky s nadváhou)Dúfame, že sa tieto zliatinové disky budú páčiť všetkým entuziastom a fanúšikom optického tuningu. Dodacie lehoty na tieto disky sa pohybujú okolo 20 až 30 dní odo dňa objednávky, pokiaľ tieto nie sú na sklade alebo vyrobené. Pri špeciálnych objednávkach a výrobkoch na zákazku sa dodacie lehoty určujú osobitne. Na všetky tieto výrobky poskytujeme plnú záruku (24 mesiacov). I keď sa pri diskoch všeobecne jedná o relatívne jednoduchú aplikáciu tak vám odporúčame zveriť montáž špecializovaným a skúseným firmám, ktorých je na Slovensku zaiste dosť.

Kompletnú ponuku firmy Team Dynamics a 100+ si môžete pozrieť aj pri zakúpení ich aktuálneho katalógu a aplikačného zoznamu TEAM DYNAMICS 2004. Táto „diskografia“ na takmer 100 stranách môže byť váš len za 99,- Sk. Objednajte si tento katalóg a radi vám ho poštou zašleme.

preview
katalog
Objednávka katalóguVšetky disky Team Dynamics a 100+ si môžete zakúpiť a nechať namontovať aj u takmer všetkých našich partnerov po celom území Slovenska:

ZOZNAM DÍLEROV


Aký je váš názor na tieto super disky? Hlasujte, nech vieme vašu mienku:Ak máte na Angličtinu tak sa mrknite aj na stránky nášho partnera:

TEAM DYNAMICS


Viac informácii k tejto novinke, aktuálnym cenám, akciám a ostatným výrobkom Team Dynamics a 100+ vám radi poskytneme.

Volaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náś online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: archív COBRA TUNING.sk s.r.o.

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 9816x    hodnotenie: 7/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt