support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

logo drziaky Kvalitné držiaky do auta pre tablety, MP3, MP5 prehrávače a FM transmitter od NGS-Technology logo hands-free

Kvalitné držiaky do auta pre tablety, MP3, MP5 prehrávače a FM transmitter od NGS-Technology

31.Dec.2012
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

Tablety sa vo svete ale aj u nás stali už bežnou výbavou moderného človeka. Nech ste kdekoľvek, tablet ako ľahké prenosné zariadenie vám skvele poslúži na prezeranie webu, sledovanie filmov, alebo čítanie elektronických kníh. Tablety s pripojiteľnou klávesnicou vám dokážu poslúžiť aj na jednoduchšiu prácu. Praktické dotykové ovládanie a tenké rozmery umožňujú používať tablet prakticky kdekoľvek a svoje uplatnenie si nájdu aj v autách. Ukážeme vám ako.

Univerzálne držiaky tabletov do auta určite oceníte


Tablet sa dá používať doma, vonku, pri cestách, skrátka takmer kdekoľvek. Medzi nesporné výhody tabletov patrí nízka hmotnosť, jednoduché a intuitívne ovládanie a ich multifunkčnosť. Zamerajme sa však na to, čo dokážu tablety a ich používanie priniesť motoristom. Nie je to len navigácia, ktorá je bežnou súčasťou trochu drahších zariadení, ale aj ostatné funkcie, ktoré ocení aj vaša posádka. Tablet ako taký si teda svoje využitie nájde aj v aute a to najmä ako multimediálne zariadenie. Podľa toho ako chcete tablet v aute používať, je potrebné zvoliť aj vhodný držiak do auta. My vám dnes predstavíme držiaky tabletov do auta od spoločnosti NGS.

Tablet môžete v aute použiť ako navigáciu, či ako prehrávač multimédií pre ostatný zvyšok posádky. Ak na zadných sedadlách sedia deti, určite budú spokojnejšie, ak im na dlhú cestu prehráte film, či necháte sa ich hrať s tabletom. Veľkou výhodou teda je, že nemusíte investovať do iných zariadení a tablet vám spoľahlivo nahradí prenosné DVD prehrávače do auta.

Držiak tabletu do auta s prísavkou na okno


Firma NGS ponúka dva typy držiakov na tablety do auta. Ramená oboch držiakov sa dajú presne nastaviť a rozmerom vášho tabletu sa dokonale prispôsobia. Tieto držiaky do auta sú tak vhodné pre všetky tablety s uhlopriečkou obrazovky od 7 do 10 palcov. Prvý typ držiaku disponuje prísavkou a ramenom s možnosťou prispôsobenia sklonu. Držiak s uchytením o sklo je vhodný najmä vtedy, ak sa tablet chystáte využiť ako navigáciu. Poloha a orientácia časti držiacej tablety sa dá pohodlne nastaviť, čím si zabezpečíte nielen dobrý výhľad na cestu, ale aj na tablet. Ako sme už spomenuli, držiak je plne nastaviteľný, vďaka čomu sa dá pripevniť napríklad aj o bočné okno.

Držiak tabletu s uchytením na opierku hlavy


Druhý typ držiaku poteší najmä sediacich na zadných sedadlách. Držiak tabletu s uchytením o opierku hlavy sa vám bude hodiť najmä ak potrebujete spolucestujúcich zabaviť počas dlhších ciest. Aj v tomto prípade sa držiak hodí pre všetky tablety bežných rozmerov. Vďaka tomuto praktickému držiaku do auta bude môcť posádka vzadu sledovať filmy, prípadne sa na tablete hrať hry, čo bude vďaka dotykovému ovládaniu veľmi pohodlné.

Držiaky pre tablety do auta od firmy NGSuniverzálne a vyrobené sú z kvalitného ABS plastu. Hodiť sa budú pre každý tablet s uhlopriečkou obrazovky od 7 do 10 palcov. Inštalácia je samozrejme veľmi jednoduchá a nezaberie vám viac než pár minút aj vrátane upevnenia tabletu do držiaku.

Hlavné výhody držiakov pre tablety do auta od spoločnosti NGS :
- kvalitné a pevné prevedenie
- nastaviteľný držiak pre rôzne veľkosti tabletov
- vhodné pre 7 až 10-palcové tablety
- skvelá použiteľnosť
- upevnenie buď o sklo alebo opierku hlavy
- možnosť nastavenia sklonu
- umožní zabaviť sa počas dlhých ciest
- vhodné pri použití tabletu ako navigáciu


Držiaky do auta s prísavkou na okno a s uchytením na opierky hlavy pre tablety


držiaky do auta na okno opierku hlavy tablety navigacia gps multimedia prehrávač

Držiaky do auta pre všetky veľkosti tabletov si môžete samozrejme pozrieť a nakúpiť aj na našom webe:

webshop

Ceny sa dajú zobrazovať v oboch menách, EUR a českých korunách s DPH. Kliknutím na SK alebo CZ vlajku vedľa ceny na danej položke si môžete vždy prepnúť zobrazenie meny. Aktuálny koeficient: 25. Pri jednorazových objednávkach nad 99,-€ s DPH Vám ponúkame DOPRAVU na území Slovenska ZDARMA! Odporúčame preto spojiť Vaše objednávky s priateľmi a známymi. (Nevzťahuje sa na akciový tovar alebo položky vo výpredaji ako aj zásielky kuriérskou službou, nadrozmerné tovary a položky s nadváhou)NGS MP3 prehrávače (2 a 4 GB), MP5 prehrávač (4 GB) a auto FM Transmitter Spark


držiaky do auta na okno opierku hlavy tablety navigacia gps multimedia prehrávač

NGS prehrávače MP3 a MP5 a auto FM Transmitter si môžete samozrejme pozrieť a nakúpiť aj na našom webe:

webshop

Ceny sa dajú zobrazovať v oboch menách, EUR a českých korunách s DPH. Kliknutím na SK alebo CZ vlajku vedľa ceny na danej položke si môžete vždy prepnúť zobrazenie meny. Aktuálny koeficient: 25. Pri jednorazových objednávkach nad 99,-€ s DPH Vám ponúkame DOPRAVU na území Slovenska ZDARMA! Odporúčame preto spojiť Vaše objednávky s priateľmi a známymi. (Nevzťahuje sa na akciový tovar alebo položky vo výpredaji ako aj zásielky kuriérskou službou, nadrozmerné tovary a položky s nadváhou)ngs logo

NGS


Španielska firma NGS sa už viac ako 25 rokov venuje výrobe príslušenstva pre elektronické zariadenia a výrobe periférií. V ich sortimente nájdete predovšetkým rôzne obaly, tašky, no v programe ich výroby nechýbajú ani MP3 prehrávače, myši, klávesnice či slúchadlá. Ponuka tejto spoločnosti je zaujímavá vzhľadom k svojmu originálnemu dizajnu, ktorý osloví predovšetkým mladšie generácie. Súčasťou širokej ponuky príslušenstva sú aj doplnky do motorových vozidiel. V tomto ohľade sa NGS zameriava na výrobu FM transmitterov, držiakov a rôznych adaptérov. V súčasnosti sú produkty tejto firmy distribuované do väčšiny európskych krajín a svoju distribučnú sieť výrazne rozširuje aj na ázijský kontinent.

Viac o držiakoch (konzolách) do auta "hands free" sa dozviete aj z týchto článkov:

hands free drziaky do auta pre tablety prehrávače smartfóny apple iphone ipod ipad hands free drziaky do auta gsm konzoly mobil gps navigacia hands free hands free


Ako sa vám pozdávajú tieto NGS držiaky do auta pre tablety (na okno, opierky hlavy) ? Nech sa páči, hlasujte tu:


Ak chcete ešte viac informácií k jednotlivým výrobkom od firmy NGS, tak navštívte našu podstránku:

NGS


Viac informácií všeobecne k držiakom (konzolám) Vám radi poskytneme. Články o držiakoch do auta nájdete na našej podstránke:

DRŽIAKY DO AUTAViac informácií k audio výrobkom vám radi poskytneme. Zoznam článkov o audio výrobkoch nájdete tu:

AUDIO, REPRODUKTORY, AUTO HI-FIViac informácií na tému "hands free" Vám radi poskytneme. Články na túto tému nájdete na našej podstránke:

HANDS FREEVolaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz, ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náš online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: archív CT

Text: Matej Klamo
Obrázky: Slavomír Majerník
Finálna úprava a kontrola: Slavomír Majerník

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 14535x    hodnotenie: 7/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt