support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

logo svetla Tuningové LED svetlá od Tuning-Tec pre Volkswagen, Audi, BMW, Ford, Opel a Mercedes-Benz logo led

Tuningové LED svetlá od Tuning-Tec pre Volkswagen, Audi, BMW, Ford, Opel a Mercedes-Benz

07.Apr.2014
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

Známa spoločnosť Tuning-Tec opäť rozširuje ponuku svetiel, ktorými môžete svojmu autu dodať modernejší vzhľad. Svetlá sú ponúkané v rámci viacerých produktových línií a vyznačujú sa množstvom moderných prvkov. Vylepšenie svetiel je dostupnou a rýchlou možnosťou ako upraviť vzhľad svojho auta.

Svetlá Tuning-Tec sú medzi úpravcami veľmi obľúbené. Je to predovšetkým pre ich nápaditý dizajn, ktorý vôbec nepôsobí lacným dojmom, a technickú prepracovanosť. Ďalšou výhodou je aj rozmanitosť ponuky tejto firmy, kde nájdete predné LED svetlá, zadné združené svetlá, smerovky, denné svietenie a to všetko navyše v rôznych prevedeniach. Jednotlivé svetlá sú ale vždy určené pre konkrétny model, čím je zabezpečená ich kompatibilita a jednoduchá montáž. Novinky v ponuke tuningových svetiel od Tuning-Tec sa tentoraz týkajú vybraných modelov značky Volkswagen, Audi, BMW, Mercedes-Benz, Opel a Ford.

Zadné LED svetlá (LED BAR) pre Audi A4 B8 sedan a avant


Tuning-Tec zaraďuje do ponuky moderné zadné LED svetlá pre Audi A4 s označením B8. Zadné združené svetlá sú vybavené technológiou LED bar, ktoré vytvára veľmi zaujímavý efekt. Dostupné sú s červenou alebo zatmavenou (dymovou) optikou, majú tvar originálnych svetiel. Dostupné sú pre karosériu sedan a avant (kombi).

Zadné LED svetlá pre BMW X5 (E70)


Obľúbené bavorské SUV si môžete teraz vylepšiť aj atraktívnymi zadnými svetlami s diódami. Dostupné sú s červeným prípadne zatmaveným (dymovým) krytom. Vhodné sú pre model X5 s rokom výroby 2007-2010. Svetlá majú rovnaký tvar ako originálne, ich montáž je jednoduchá a netreba nič ďalšie upravovať.

Zadné LED svetlá pre Volkswagen Touran


Zadnú časť rodinného modelu Touran môžete zmodernizovať vkusnými LED svetlami, ktoré sú lepšie viditeľné než bežné so žiarovkami. Určené sú presne pre VW Touran s rokom výroby od 2010 a majú rovnaký tvar ako sériové svetlá.

LED smerové svetlo s pozičným neónovým svetlom pre VW Passat CC


Elegantný zástupca v triede "štvordverových kupé" môže pôsobiť ešte lepšie vďaka novým predným LED smerovkám Tuning-Tec. Okrem pôvodného určenia je totiž možné využiť ich aj ako elegantné pozičné osvetlenie s bielym neónovým efektom. Tieto LED smerovky sú určené pre model Volkswagen Passat CC s rokom výroby 2008-2012.

Predné svetlomety s LED denným svietením (TRUDRL) pre Opel Astra J


Opel Astra J vyrábaný od roku 2010 si môžete teraz vylepšiť o výborné predné svetlomety so šošovkou (stretávacie svetlo) a integrovaným denným LED svietením. Svetlá sa vyznačujú technológiou TruDRL a tvarovo sú rovnaké ako sériové. Pozornosť pritiahnu atraktívnym čiernym spracovaním vnútrajška.

Predné svetlomety s LED smerovkami pre Mercedes-Benz C W204 (od r.v. 2011)


Ak ste majiteľom Mercedesu triedy C s posledným faceliftom (W 204), v ponuke svetiel Tuning-Tec môžete nájsť nové predné svetlomety v zaujímavom tmavom prevedení, ktoré sú navyše ozvláštnené LED smerovými svetlami.

Predné svetlá (TUBE LIGHT) s LED denným svietením pre VW Golf VI


Predposlednú generáciu Volkswagen Golf si môžete vylepšiť novými prednými svetlometmi Tube Light vybavenými LED denným svietením. Dostupné sú s chrómovou, prípadne čiernou výplňou. Okrem toho sa tieto svetlá vyznačujú elegantným osvetlením s neónovým efektom. Určené sú pre VW Golf VI vyrábaný od roku 2009.

Predné svetlá s LED denným svietením pre Ford Fiesta Mk7 (r.v. od 2008)


Pre obľúbený malý model s modrým oválom na prednej maske sú v ponuke Tuning-Tec pripravené nové predné svetlomety s LED denným svietením a technológiou TruDRL. Tieto predné svetlá sú taktiež dostupné okrem chrómového, aj v tmavom prevedení.

Hlavné výhody tuningových svetiel od spoločnosti Tuning-Tec:
- prispôsobené konkrétnym modelom
- jednoduchá montáž
- homologizácia
- jedna sada obsahuje 2 ks svetiel
- modernejší vzhľad pre vaše auto
- využitie kvalitných diód s dlhou životnosťou


Tuningové svetlá od Tuning-Tec - novinky


tuningové predné zadné združené led svetlá smerovky denné svietenie ledbar trudrl tubelight volkswagen vw bmw audi mercedes-benz ford opel tuning tec

Tuningové svetlá od TUNING-TEC si môžete samozrejme pozrieť a nakúpiť aj na našom webe:

webshop

Ceny sa dajú zobrazovať v oboch menách, EUR a českých korunách s DPH. Kliknutím na SK alebo CZ vlajku vedľa ceny na danej položke si môžete vždy prepnúť zobrazenie meny. Aktuálny koeficient: 25. Pri jednorazových objednávkach nad 99,-€ s DPH Vám ponúkame DOPRAVU na území Slovenska ZDARMA! Odporúčame preto spojiť Vaše objednávky s priateľmi a známymi. (Nevzťahuje sa na akciový tovar alebo položky vo výpredaji ako aj zásielky kuriérskou službou, nadrozmerné tovary a položky s nadváhou)Nezaujala vás táto nová ponuka ? Nevadí, máme ešte pre vás Výpredaj svetiel...
výpredaj tuningové svetlá

::: *** V Ý P R E D A J *** S V E T I E L *** ::: znížené ceny !!!

webshop

Ceny sa dajú zobrazovať v oboch menách, EUR a českých korunách s DPH. Kliknutím na SK alebo CZ vlajku vedľa ceny na danej položke si môžete vždy prepnúť zobrazenie meny. Aktuálny koeficient: 25. Pri jednorazových objednávkach nad 99,-€ s DPH Vám ponúkame DOPRAVU na území Slovenska ZDARMA! Odporúčame preto spojiť Vaše objednávky s priateľmi a známymi. (Nevzťahuje sa na akciový tovar alebo položky vo výpredaji ako aj zásielky kuriérskou službou, nadrozmerné tovary a položky s nadváhou)Váš názor na nové tuningové svetlá vrátane technológie LED-BAR, TUBE LIGHT a TRU DRL od Tuning-Tec ? Hlasujte tu:


Viac informácií k týmto tuningovým svetlám Vám radi poskytneme. Tuningové svetlá nájdete v zozname našich článkov tu:

TUNINGOVÉ SVETLÁ


Viac o výrobkoch firmy TUNING-TEC nájdete na našej podstránke tu:

TUNING-TEC


Volaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz, ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náš online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: archív COBRA TUNING.sk s.r.o.

Text: Matej Klamo
Obrázky: Erik Dobos
Finálna úprava a kontrola: Slavomír Majerník

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 15287x    hodnotenie: 6/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt