support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

logo svetla Nové tuningové svetlá od TUNING-TEC (LED BAR, TUBE Light) aj pre modely Škoda a Volkswagen logo led

Nové tuningové svetlá od TUNING-TEC (LED BAR, TUBE Light) aj pre modely Škoda a Volkswagen

07.Oct.2013
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

Spoločnosť Tuning-Tec, ako jeden z najväčších dodávateľov tuningových svetiel v Európe, opäť rozširuje svoju ponuku. Môžete nimi jednoducho a veľmi rýchlo zlepšiť vzhľad vášho auta, dodať mu modernejší nádych a zároveň využívať najmodernejšie technológie. Nové tuning svetlá od Tuning-Tec disponujú novinkou nazvanou LED Bar, ktorá pôsobí veľmi moderne a dodá vášmu autu šmrnc. V ponuke sú desiatky nových svetiel pre rôzne modely, nevynímajúc modely značky Škoda, BMW a Volkswagen.

Tuning svetlá sú stále obľúbenejšou úpravou a je tomu tak najmä vďaka rastúcej ponuke pre rôzne modely. Úprava je to teda pomerne jednoduchá, stačí nahradiť pôvodné svetlá, nemusíte meniť tvar karosérie ani inak výrazne zasahovať. Kvalitné tuning svetlá si navyše rozumejú aj s palubnými počítačmi, po inštalácii sa teda nemusíte báť žiadneho chybového hlásenia. Jednotlivé tuning svetlá sú dnes optimalizované pre konkrétne modely čím sa inštalácia značne zjednodušuje. V ponuke Tuning-Tec sa dnes nachádza vyše 1 800 rôznych svetiel pre modely značiek Audi, BMW, Citroen, Kia, Ford, Mercedes, Opel, Hyundai, Jeep, Toyota, Škoda, Volkswagen a Renault.

Do ponuky Tuning-Tec teraz pribudlo približne 90 nových svetiel. Ide predovšetkým o predné a zadné svetlá využívajúce LED technológiu, pričom vyzdvihnúť musíme najmä kvalitné a presné spracovanie. Návrhárom nechýbala ani fantázia, svetlá sa vyznačujú zaujímavým a moderným dizajnom. Úplnou novinkou je tzv. LED Bar, ktorý pôsobí veľmi elegantne. Novinky v ponuke svetiel Tuning-Tec potešia aj majiteľov vozidiel Škoda, pripravené sú nové zadné a predné svetlá pre modely Fabia II, Octavia II, Octavia II po facelifte a ostatné. Všetky ponúkané svetlá majú potrebnú EU homologizáciu. Sú plne schválené na použitie v cestnej premávke, nemusíte sa teda obávať odobratia technického preukazu, či iných sankcií.

Tuning svetlá pre modely Škoda Fabia II, Octavia II a Octavia II Facelift


Pre model Škoda Fabia II sú najnovšie k dispozícii zadné tuning svetlá s moderným LED pásikom, dostupné sú v piatich prevedeniach, s tmavou aj čírou optikou. Zaujímavé sú tiež v chrómovom prevedení. Modelu Fabia II a Roomster môžete dopriať aj nové predné svetlomety s modernejším dizajnom.

Pre majiteľov modelov Octavia II s rokom výroby od 2004-2008 sú novinkou v ponuke predné svetlá so zatmavenou optikou. Osadené sú žiarovkami H7 pre stretávacie svetlá a H1 pre diaľkové svetlá. Súčasťou sú aj motorčeky pre ovládanie sklonu svetiel.

Predné svetlá sú pripravené aj pre Octaviu II po facelifte, teda pre modely s rokom výroby od 2008 až 2012. Vyznačujú sa moderným LED Tube dizajnom. Ide o najnovšiu radu svetiel, ktoré sa vyznačujú integrovanými diódami s neónovým efektom. Atraktívne čierne prevedenie dodá vášmu autu punc elegancie. Samozrejmosťou je podpora elektronického naklápania. Určené sú pre modely s bežnými svetlami (nie xenónmi).

Zadné LED svetlá pre Volkswagen T5 2003-2009 + facelift


Ďalšou z noviniek sú moderné zadné LED svetlá pre Volkswagen T5 s rokom výroby od 2003-2009. Svetlá však disponujú dvoma konektormi, preto sú vhodné aj pre model T5 po facelifte. Zadné tuning svetlá využívajú najmodernejšiu LED technológiu – jednotlivé diódy sú uložené v krytých segmentoch, vďaka čomu pôsobia tieto svetlá veľmi efektne.

Hlavné výhody tuningových svetiel Tuning-TEC:
- predné a zadné svetlá s moderným vzhľadom
- rôzne prevedenia (tmavé, číre, červené...)
- použitie najmodernejších LED technológií
- svetlá s neónovým efektom, LED Tube a LED Bar
- v ponuke je viac než 1 800 svetiel
- svetlá sú špeciálne navrhnuté pre konkrétne modely
- EÚ homologizácia


Tuningové svetlá od Tuning-Tec


tuningové predné zadné svetlá led bar tube light škoda fabia octavia roomster vw volkswagen ledky tuning tec

Tuningové svetlá od TUNING-TEC si môžete samozrejme pozrieť a nakúpiť aj na našom webe:

webshop

Ceny sa dajú zobrazovať v oboch menách, EUR a českých korunách s DPH. Kliknutím na SK alebo CZ vlajku vedľa ceny na danej položke si môžete vždy prepnúť zobrazenie meny. Aktuálny koeficient: 25. Pri jednorazových objednávkach nad 99,-€ s DPH Vám ponúkame DOPRAVU na území Slovenska ZDARMA! Odporúčame preto spojiť Vaše objednávky s priateľmi a známymi. (Nevzťahuje sa na akciový tovar alebo položky vo výpredaji ako aj zásielky kuriérskou službou, nadrozmerné tovary a položky s nadváhou)Nezaujala vás táto nová ponuka ? Nevadí, máme ešte pre vás Výpredaj svetiel...
výpredaj tuningové svetlá

::: *** V Ý P R E D A J *** S V E T I E L *** ::: znížené ceny !!!

webshop

Ceny sa dajú zobrazovať v oboch menách, EUR a českých korunách s DPH. Kliknutím na SK alebo CZ vlajku vedľa ceny na danej položke si môžete vždy prepnúť zobrazenie meny. Aktuálny koeficient: 25. Pri jednorazových objednávkach nad 99,-€ s DPH Vám ponúkame DOPRAVU na území Slovenska ZDARMA! Odporúčame preto spojiť Vaše objednávky s priateľmi a známymi. (Nevzťahuje sa na akciový tovar alebo položky vo výpredaji ako aj zásielky kuriérskou službou, nadrozmerné tovary a položky s nadváhou)Ako sa Vám pozdávajú nové tuningové svetlá s technológiou LED BAR od Tuning-Tec ? Nech sa páči, hlasujte tu:


Viac informácií k týmto tuningovým svetlám Vám radi poskytneme. Tuningové svetlá nájdete v zozname našich článkov tu:

TUNINGOVÉ SVETLÁ


Viac o výrobkoch firmy TUNING-TEC nájdete na našej podstránke tu:

TUNING-TEC


Volaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz, ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náš online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: archív COBRA TUNING.sk s.r.o.

Text: Matej Klamo
Obrázky: Erik Dobos
Finálna úprava a kontrola: Slavomír Majerník

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 30009x    hodnotenie: 29/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt