support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

Vyhlásenie výsledkov súťaže na tému ´Vaše upravené autá 2008´!

Vyhlásenie výsledkov súťaže na tému ´Vaše upravené autá 2008´!

30.Jan.2009
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

Súťaž – Vaše upravené autá 2008 je za nami, a ako sme už avízovali v podmienkach tejto súťaže, vyhodnotenie sme posunuli presne o 1 mesiac viac, kvôli objektívnejším výsledkom, aj pre posledných recenzentov.

Faktom je, že redakcia TUNING.sk vybrala a zverejnila recenzie, ktoré vyhovovali podmienkam stanovené redakciou TUNING.sk, ostatné, nezverejnené recenzie nevyhovela podmienkam tejto súťaže, tým pádom zverejnené byť nemohli, pretože iste všetci poznáme všeobecné pravidlá FAIR-PLAY.

Do redakcie prišli aj niektoré zaujímavé kúsky, ktoré však neboli zverejnené, na základe nedostatočne splnených podmienok, ale majitelia týchto áut budú oslovení, resp. touto cestou ich vyzývame, aby sa trošičku posnažili a pripravili si podobne svoje recenzie tak, ako ostatní zverejnení (a to formou fotiek, 100% vyplneného formulára, a prípadným textom o „životopise“ úpravy auta).

Výsledky zosumarizované z dňa 30.januára 2009 o 12:00 hod.:

Ako z tabuľky výsledkov nižšie je vidieť, že čitateľom TUNING.sk sa najviac páčil práve tuning od Gaba s jeho Opel Calibra 2.0 16V 4x4 (s 80% úspešnosťou) , ako druhý v poradí sa umiestnil Iwan s jeho autom značky Škoda Felícia s označením 1,6MPi (s 62% úspešnosťou) , a do tretice všetko dobré pre tunera s prezývkou Fujara s jeho Škoda MB 110RS (s 61% úspešnosťou) .

Tabuľka výsledkov ´Vaše upravené autá´ pre rok 2008, stav ku dňu 30.01.2009, 12:00hod.:

Výsledky - Vaše upravené autá 2008


Redakcia TUNING.sk si dovoľuje zaradiť autá, ktoré sú označené v tabuľke v tmavozelenej farbe za vynikajúcu úpravu, medzi nadpriemernú úpravu zaraďujeme autá v zelenej farbe, v žltej farbe radíme autá s priemernou úpravou, a v svetlo-oranžovej zaraďujeme autá s nepodarenou úpravou. Tie chvalabohu za rok 2008 aj podľa vašich hodnotení, neboli :)

Vysvetlenie: 100%-75%vynikajúca úprava, 74%-50% nadpriemernú úprava, 49%-25% priemernú úprava, 24%-00% nepodarená úprava

Touto cestou sa chceme poďakovať všetkým zúčastneným súťaže Vaše upravené autá, ako aj Vám, milí návštevníci a čitatelia webového portálu www.tuning.sk, za podporu a hlasy súťažným autám a súťažiacim.


1. miesto: Opel Calibra 2.0 16V 4x4 tuning by ´Gabo´ (1. cena: 166€ (5000Sk) nákup. poukážka Cobra Tuning)

Opel Calibra2. miesto: Škoda Felícia 1,6MPi tuning by ´Iwan´ (2. cena: 83€ (2500Sk) nákup. poukážka Cobra Tuning)

Škoda Felícia3. miesto: Škoda MB 110RS tuning by ´Fujara´ (3. cena: 50€ (1500Sk) nákup. poukážka Cobra Tuning)

Škoda MB 110 RS


Výhercom GRATULUJEME a prajeme im veľa úspechov nielen v úpravách, ale aj v súkromnom živote. Nech sa Vám darí, a výzva pre ostatných: upravujte, upravujte, upravujte, a hlavne, nevzdávajte sa, pretože každým dňom sme vždy o niečo múdrejší a kvalitná úprava si vyžaduje nielen trpezlivosť, ale i odhodlanie, zmysel pre cit, no a hlavne lásku k úprave auta - tuningu & stylingu.

Tešíme sa na Vaše recenzie už v tomto novom roku 2009. Takže hor sa do garáží, pretože práca šľachtí ;-). Tuningu zdar!!!


Odkazy na recenzie víťazných upravených áut:

opel tigra fiat 600 mitsubishi eclipseMyslíte si, že v roku 2009 bude súťaž ´Vaše upravené autá´ úspešnejšia? Hlasujte, nech vieme aj vašu mienku:Viac informácií k vašim upraveným autám vám radi poskytneme. Zoznam vašich upravených áut nájdete na našich podstránkach tu:

VAŠE UPRAVENÉ AUTÁ


Volaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náś online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj:TUNING.sk

Obrázky, kontrola: Slavomír Majerník
Finálna úprava: Slavomír Majerník

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 28406x    hodnotenie: 65/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt