support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

Vyhlásenie výsledkov súťaže na tému ´Vaše upravené autá 2007´!

Vyhlásenie výsledkov súťaže na tému ´Vaše upravené autá 2007´!

31.Dec.2007
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

Tak, a dočkali sme/ste sa. Súťaž – Vaše upravené autá 2007, ktorú sme rozbehli aj začiatkom tohto roka, priniesla ovocie hlavne pre Vás - čitateľov v podobe nových tuning-informácií zo slovenskej scény. Zúčastnením súťažiacim, ktorých recenzie boli schválené redakciou TUNING.sk a tým pádom aj zverejnené, priniesla táto súťaž ako prezentáciu svojich upravených áut návštevníkom TUNING.sk. Medzi návštevníkov TUNING.sk patria rozhodne Slováci, ale navštevujú nás aj naši bratia Česi, Poliaci, ďalej sú to návštevníci z USA, Nemecka, Anglicka, a iné.

Faktom je, že redakcia TUNING.sk vybrala a zverejnila recenzie, ktoré vyhovovali podmienkam stanovené redakciou TUNING.sk, ostatné, nezverejnené recenzie (približne 1/4 zo zverejnených) nevyhovovala podmienkam, tým pádom zverejnené byť nemohli, pretože iste všetci poznáme všeobecné pravidlá FAIR-PLAY. Do redakcie prišli aj niektoré zaujímavé kúsky, ktoré však neboli zverejnené, na základe nedostatočne splnených podmienok, ale majitelia týchto áut budú oslovení, resp. touto cestou ich vyzývame, aby sa trošičku posnažili a pripravili si podobne svoje recenzie tak, ako ostatní zverejnení (a to formou fotiek, 100% vyplneného formulára, a prípadným textom o „životopise“ úpravy auta). Potom budú posunutí do nového roku 2008, kedy táto súťaž bude pokračovať!!! Takže je to aj výzva pre ostatných, ukázať sa svetu. Pokiaľ máte doma (podľa Vás) pekne upravené auto, neváhajte a zapojte sa aj Vy do súťaže.

Ako z tabuľky je vidieť, čitateľom TUNING.sk sa najviac páči práve tuning od Slivovica99 s jeho Opel Tigra 1,4 16V ECO TEC (s 82% úspešnosťou) , ako druhý v poradí sa umiestnil Hudy s jeho autom značky Fiat 600 s označením Topolino (s 82% úspešnosťou) , a do tretice všetko dobré pre Jankorossiho s jeho Mitsubishi Eclipse 2.0 (s 76% úspešnosťou) .
Určite ste si mohli všimnúť, že Slivovica99 rovnako s Hudym mali po rovnakom počte percent úspešnosti "páči sa", ale nakoniec rozhodla kolónka "priemer", ktorá sa ešte dá považovať mierne za pozitívny hlas. Kolónka "nepáči" bol viac priklonený k Hudymu, a tým pádom si odnáša prvé miesto Slivovica99 s jeho čiernou Tigrou. Bol to vyrovnaný súboj !!

Redakcia TUNING.sk si dovoľuje zaradiť autá, ktoré sú označené v tabuľke v tmavozelenej a zelenej farbe za nadpriemernú úpravu, medzi priemernú úpravu zaraďujeme autá v žltej farbe, a v svetlo-oranžovej zaraďujeme autá s podpriemernou úpravou.

Vysvetlenie: 100%-75% nadpriemerná úprava, 74%-50% priemerná úprava, 49%-25% podpriemerná úprava, 24%-00% nepodarená úprava,

Touto cestou sa chceme poďakovať všetkým zúčastneným súťaže Vaše upravené autá, ako aj Vám, milí návštevníci a čitatelia webového portálu www.tuning.sk, za podporu a hlasy súťažným autám a súťažiacim.
1. miesto: Opel Tigra 1,4 16V ECO TEC tuning by ´Slivovica99´ (1. cena: 5000Sk nákup. poukážka Cobra Tuning)

Opel Tigra 1,4 ECO TEC 16V
Opel Tigra 1,4 ECO TEC 16V tuning Slivovica99


2. miesto: Fiat 600 Topolino tuning by ´Hudy´ (2. cena: 2500Sk nákup. poukážka Cobra Tuning)

Fiat 600 Topolino Hudy tuning
Fiat 600 Topolino Hudy tuning


3. miesto: Mitsubishi Eclipse 2.0 16V tuning by ´Jankorossi´ (3. cena: 1500Sk nákup. poukážka Cobra Tuning)

Mitsubishi Eclipse 2.0 16V tuning Jankorossi
Mitsubishi Eclipse 2.0 16V tuning JankorossiTabuľka výsledkov ´Vaše upravené autá´ pre rok 2007, stav ku 31.12.2006, 23:00 hod.:

Vaše upravené autá - výsledky 2007


Výhercom GRATULUJEME a prajeme im veľa úspechov nielen v úpravách, ale aj v súkromnom živote. Nech sa Vám darí, a výzva pre ostatných: upravujte, upravujte, upravujte, a hlavne, nevzdávajte sa, pretože každým dňom sme vždy o niečo múdrejší a kvalitná úprava si vyžaduje nielen trpezlivosť, ale i odhodlanie, zmysel pre cit, no a hlavne lásku k úprave auta - tuningu.

Tešíme sa na Vaše recenzie aj v novom roku 2008. Takže hor sa do garáží, pretože práca šľachtí ;-). Tuningu zdar!!!


Odkazy na recenzie víťazných upravených áut:

opel tigra fiat 600 mitsubishi eclipseMyslíte si, že v roku 2008 bude súťaž ´Vaše upravené autá´ úspešnejšia? Hlasujte, nech vieme aj vašu mienku:Viac informácií k vašim upraveným autám vám radi poskytneme. Zoznam vašich upravených áut nájdete na našich podstránkach tu:

VAŠE UPRAVENÉ AUTÁ


Volaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náś online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj:TUNING.sk

Obrázky, kontrola: Slavomír Majerník
Finálna úprava: Slavomír Majerník

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 15291x    hodnotenie: 34/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt