support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

„Summerbeach“ volejbal Rudava 2005

„Summerbeach“ volejbal Rudava 2005

11.Jul.2005
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

Termín akcie: 22. - 24.júl 2005

Dnešný NEWS bude viac-menej pozvánkou na jednu megaakciu, ktorá sa bude konať v dňoch 22.- 24.7.2005. Áno, hádate správne. Je to hudobno – športový festival Summerbeach Rudava 2005 v Malých Levároch. Je to obec pri Malackách, takže nájsť to určite nebude problém. Tohtoročný festival sa bude konať už po deviatykrát. Tomu samozrejme zodpovedá aj pripravovaný program, ktorý je už tradične veľmi bohatý.

V prvom rade tu ide o plážový volejbal, takže začneme s ním. Predstaví sa 130192 družstiev. Týmto počtom je Summerbeach Rudava najväčším turnajom v plážovom volejbale na Slovensku. Bude sa súťažiť v dvoch kategóriách, muži a mix. Toto podujatie nie je určené len pre profesionálnych hráčov. Zúčastniť sa môžu aj rekreační športovci. Preto neváhajte a prihláste sa ešte dnes. Ceny pre výhercov sú veľmi lákavé a keď nevyhráte, nič sa nedeje. Hlavné je zúčastniť sa. Prihlásiť sa môžete na stránke www.rudava.sk. Tam nájdete veľa informácií, napríklad pravidlá beachvolejbalu, prihlasovací formulár, hrací poriadok a časový plán. Zostáva už len cena štartovného, čo je 400,-Sk na dvojicu.

Súčasťou festivalu je aj súťaž MakeZ Star 2005. Je to súťaž mladých slovenských kapiel. Do súťaže sa prihlásilo 21 kapiel a porota starostlivo vybrala 12 najlepších, ktoré sa nám predstavia práve na Rudave. Táto dvanástka bude „bojovať“ o absolútneho víťaza a o diváckeho víťaza.

Ďalšou atrakciou, ktorá pochádza z dielne Cobra tuning, je Cobra Tuning Karaoke Show. Tu dostanú možnosť prejaviť sa všetci, ktorí si myslia, že vynikajú v speve. Veľmi radi ich tu privítame a veríme, že bude kopec „srandy“. Náš tím tu vystaví aj ukážku nejakých svojich tuning úprav a prác na rôznych autách. V stánku budeme prezentovať aj časť nášho sortimentu.

Veľkým lákadlom budú nepochybne slovenské kapely, ktoré sa predstavia v piatok od 17:3000.30 hod. a v sobotu od 16:0000.00 hod. A že sa bude na čo tešiť, dokazujú aj tieto názvy kapiel:

DESMOD
NO GRAVITY
POLEMIC
CHIKI LIKI TU-A
NOCADEŇ
PARA
MŇÁGA A ŽĎORP
SKA-PRA ŠUPINA
ZINA & STEREOPHONIC PUNX
SKA2TONICS
VETROPLACH
THE BRIDGE
CLICHÉ
PUDING PANI ELVISOVEJ


Samozrejme sa dočkajú aj diskomaniaci. Sú pre nich pripravené 2 megadiskotéky, hneď po skončení koncertov kapiel. Okrem dobrej zábavy ponúkajú aj množstvo sprievodných súťaží, kde môžete získať veľa zaujímavých cien. Úplnou samozrejmosťou je detský kútik, zabezpečená kyvadlová doprava, rozľahlé stanové mestečko a gastro stánky.

Počas celého festivalu budú prebiehať aj mnohé súťaže. Okrem spomínanej Cobra Tuning Karaoke Show to budú:
  • turnaj v hádzaní šípok
  • pľuvanie čerešňovou kôstkou
  • súťaž v preťahovaní lanom – Pretiahni ma na Rudave!
  • Veľká tombola
  • nafukovací vodný futbal
  • bobrík cup
Minulý rok dosiahla návštevnosť festivalu 3000 ľudí za deň. Preto veríme, že v prípade pekného počasia je možne dosiahnuť tento rok číslo aj 5000 ľudí za deň !!!

Tu vám prikladáme zopár postrehov z minuloročného SUMMERBEACH FESTIVAL RUDAVA 2004:Pozývame všetkých priaznivcov „beach volejbalu“, skvelej hudby, tuningu a hlavne skvelej zábavy na túto veľkolepú akciu s názvom:

RUDAVA – SUMMERBEACH FESTIVAL 2005


Aj vy sa chystáte na tohtoročný plážový festival? Hlasujte, nech vieme vašu mienku:Viac informácií k tejto akcii vám radi poskytneme.

Volaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náś online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: archív COBRA TUNING.sk s.r.o.

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 5939x    hodnotenie: 1.6/5, 11 hodnotení


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt