support icon
English French German Italian Russian Spanish
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook


Porovnanie cien na Pricemania.sk
Partnerské weby:
TOPlist

logo subaru Subaru Impreza WRX STI JDM – stance štýl ako sa patrí logo subaru

Subaru Impreza WRX STI JDM – stance štýl ako sa patrí

13.Aug.2011
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

Byť kreatívny znamená v dnešnom uponáhľanom svete veľmi veľa. Mať zmysel pre dokonalosť je nesmierne dôležitá vlastnosť, ktorú je potrebné rozvíjať a následne prezentovať. Výsledkom je totiž jedinečnosť, vďaka ktorej môže byť každý jeden z nás víťazom. Aby to neboli iba reči, pozorne si prezrite tento projekt, ktorého výsledkom je úplne dokonalé auto upravené v štýle „menej je oveľa viac“. Dámy a páni, v štýle low-life sa Vám chce predstaviť Subaru Impreza WRX STI.

Pri pohľade na toto auto sa človeku na chvíľu zastavia všetky zmysly a položí si otázku, ako je niečo také vôbec možné a uskutočniteľné. Byť jedinečný je dôležité a toto auto je viac než jedinečné. Toto Subaru Impreza WRX STI poslednej generácie je upravené tak, ako by kvalitné auto upravené malo byť. Žiadne megalomanské plasty, tuzingové nálepky a doplnky, druhotriedne disky s „úchvatným“ chrómovým dizajnom a iné, nezmyselné doplnky od výmyslu sveta. Táto Impreza má šťavu! Je proste dokonalá.

subaru impreza wrx sti jdm

Ako ste mali možnosť zistiť skôr, základom takýchto úprav je podvozok ako taký. Táto Impreza dostala to naj, čo automobilový svet pre JDM vozidlá ponúka – 18-palcové Work Emotion 11R-FT v matnom šedom finiše s ofsetom +22. Tieto orgazmické kúsky sú obuté v priateľských slickoch Nankang 235/40/18, ktoré takouto kombináciou vytvárajú dokonalé a hlavne žiadané A-čko. K nápravám sú disky pritiahnuté neo-chrómovými maticami od Project Kics. Na detailoch záleží!

Je vám však jasné, že len samotné disky nestačia? Pri takýchto projektoch typu Lowlife, Stance nation, Hellaflush atď. je druhou základnou vecou kvalitný športový podvozok. Majiteľ tejto Imprezy zvolil podvozkový kit od firmy BC Racing, ktorý doplnil a spevnil ďalšími dodatočnými dielmi.

subaru impreza wrx sti jdm

O správny sklon kolies a teda správne uloženie pneu v podbehoch sa starajú dva dôležité prvky a to podložkový kit Whiteline a SPC matice predného uloženia kolies. Predná náprava je pritom spevnená rozpernou tyčou Cusco a od rovnakej firmy je taktiež predný stabilizačný rám. Aj na tomto projekte je krásne vidieť hlavné rozdiely medzi našimi „tunermi“ a tunermi mimo Európu.

subaru impreza wrx sti jdm

Jednoduchšie povedané, pri pohľade na túto Imprezu je výsledný dojem sexuálny, erotický, dokonalý atď. Umocňuje to taktiež vhodná úprava exteriéru, ktorá v tomto prípade nemohla byť dokonalejšia. Auto dostalo matný nástrek masky chladiča a spodného plastového dielu na uchytenie hmloviek, ktoré taktiež dostali nažltlý nástrek. Pokiaľ sa bavíme o bodykite, ten majiteľ nechal pôvodný WRX, aj keď si pokojne mohol vybrať z tak širokej ponuky najrôznejších stylingových firiem ako by to urobili naši tuneri. Majiteľ tejto Imprezy sa radšej obzrel za niečím netypickým a ďaleko efektnejším – karbónový lipkit dookola celého auta od firmy Chargespeed, tzn. predný lip, bočné nástavce a zadné krídla. Bodku za týmto dizajnovým skvostom dávajú zatmavené okná a JDM veterné clony.

Majiteľ sa decentne pohral taktiež s performance stránkou auta a osadil tak MXP výfukový systém s dvoma pármi koncoviek s titánovým finišom, vzduchové sanie AEM, Cobb Accessport slúžiace na prístup k riadiacej jednotke a turbo timer od Buddy Club. Čo sa dá k tejto nádhere záverom povedať? Azda len, berte si príklad vážení tuneri!

subaru impreza wrx sti jdm

subaru impreza wrx sti jdm

subaru impreza wrx sti jdm

subaru impreza wrx sti jdm

subaru impreza wrx sti jdm

subaru impreza wrx sti jdm

Subaru Impreza WRX STi JDM:Váš názor na vzhľad SUBARU IMPREZA WRX STi ?


Viac informácií k tejto novinke vám radi poskytneme. Zoznam článkov tejto značky nájdete tu:

SUBARU tuning


Volaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náś online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: archív CT

Text: Milan Dzadík
Obrázky, kontrola: Martin Cyprian
Finálna úprava: Slavomír Majerník

Valid HTML 4.01! Valid CSS!Tento dokument bol prečítaný 24760x    hodnotenie: 1.5/5, 8 hodnotení


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt