support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

logo subaru Sexytuning a biela perleť - Subaru Impreza STi od tunera Petra MacDonalda logo subaru

Sexytuning a biela perleť - Subaru Impreza STi od tunera Petra MacDonalda

14.Mar.2012
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

Rozdiel medzi zahraničnými tunermi a tými našimi je v počiatočnej a vlastne globálnej fáze vo výbere objektu na úpravu. Mimo náš kraj si ľudia nevyberajú žiadne 1.2ky ani 1.4ky pre svoje projekty, tam sa lakomia na výrazne silnejšie vozidlá. Rozdiel je taktiež v štýle, v ktorom sa zahraničné projekty prezentujú a ktorý je diametrálne odlišný od toho „nášho“. No nehádžme všetkých do jedného vreca, pretože už aj u nás sa objavujú jedinci, ktorí vedia, čo je dobré. Dnes vám ale chceme predstaviť ďaleko výnimočnejší projekt, ktorý pochádza až z južnej Dakoty (USA) pod taktovkou maníka menom Peter MacDonald. Svoje tuningové nadšenie zdieľa so svojou bielou kráskou – Subaru Impreza STi.

Život tejto krásky sa začal v showroome Subaru, odkiaľ si Peter odniesol zánovnú bielu Imprezu STi. Okrem úspešného zbierania tisícok míľ týmto povozom putovali postupom času do auta taktiež tisíce dolárov, aby si Peter svoju nádheru priviedol k obrazu svojmu. Základom celého tohto dokonalého diela je CIT a zmysel pre dokonalosť (ako býva zvykom pri týchto stance či hella projektoch). A výsledok?? Položte si ruku na srdce a posúďte sami..

Základom tohto projektu sa stala biela perleť, od ktorej sa odvíjal zvyšok zásahov. Auto sa točí na večne príťažlivých diskoch Work XD9 o veľkosti 18 palcov s offsetom +18, na ktorých sú natiahnuté pneu Falken 225/40 a dokonalé „stance áčko“ je na svete! Prechod medzi bielymi kolesami a bielou karosériou zabezpečujú červené šróby Rays. Nie nadarmo sa tvrdí, že v detailoch je základ! Peter pri výbere toho správneho podvozku pre svoju kráľovnú zvolil uznávaný kit BC BN Series Coilovers, ktorý spevnil zadnou stabilizačnou rozperou Cusco. Ak by sa niekomu takýto setup zdal na bežné jazdenie pridrsný, vedzte, že toto nie je žiadna leštenka. Peter má svoju bielu krásku nielen ako daily use car, ale tiež ako víkendový sportscar na miestnom okruhu. A viete prečo?? Pretože low is a lifestyle!

subaru wrx sti sexy white tuning stance

Zvonku vyzerá táto nádhera viac než úžasne. Auto má sériový STi bodykit doplnený niekoľkými porno doplnkami ako Blacktop Aero karbónový predný lip a karbónový zadný difúzor taktiež Blacktop Aero. Z karbónu je tiež zadná kufrová lišta a predné hmlovkové inserty. Napadlo by vás niekedy investovať zopár stovák eur do kvalitného osvetlenia?? Peter svojmu autu doprial niečo zmysluplnejšie – LED smerovkové moduly, LEDkové osvetlenie ŠPZtky a kvalitnejšiu prednú optiku spolu s hmlovými svetlami. Plus niekoľko veľmi dôležitých detailov ako Hella Super klaksón, Grimmspeed rámček ŠPZtky, čierny lem masky, či karbónové bočné znaky. V jednoduchosti povedané – úžasné!

subaru wrx sti sexy white tuning stance

Zmyslom týchto úprav nie je upútať len dizajnom, ale taktiež stlačením plynového pedálu. Petrova Impreza je vyladená na úžasných 337 konských síl a to vďaka niekoľkým dodatočným zásahom ako saniu AEM, Cobby downpipe, Invidia catback, Grimmspeed boost controller, Injector Dynamics vstrekom 1000cc, Walbro palivovej pumpe, väčšiemu chladiču atď.

A nezabudnime ani na TWM shortshifter! Výsledok je nesmierne obrovská porcia zábavy! Dámy a páni, berme si z tohto počinu príklad!

subaru wrx sti sexy white tuning stance

subaru wrx sti sexy white tuning stance

subaru wrx sti sexy white tuning stance

subaru wrx sti sexy white tuning stance

subaru wrx sti sexy white tuning stance

subaru wrx sti sexy white tuning stance

subaru wrx sti sexy white tuning stance

subaru wrx sti sexy white tuning stance

Wallpaper "Subaru Impreza STi SEXY WHITE" (pozadie pre plochu vášho monitora) si môžete stiahnuť tu v troch rozlíšeniach:

preview

800x600
1024x768
1600x1200
sti logo

Váš názor na vzhľad SUBARU IMPREZA WRX STi ´SEXY WHITE´ od tunera Petra MacDonalda ?


Viac informácií k tejto novinke vám radi poskytneme. Zoznam článkov tejto značky nájdete tu:

SUBARU tuning


Volaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náś online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: archív CT

Text: Milan Dzadík
Obrázky, kontrola: Slavomír Majerník
Finálna úprava: Slavomír Majerník

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 8061x    hodnotenie: 13/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt