support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

logo subaru Subaru Impreza WRX - široký bodykit v šedej farbe - stance japan štýl od Ryana logo subaru

Subaru Impreza WRX - široký bodykit v šedej farbe - stance japan štýl od Ryana

26.Aug.2015
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

Ryan patrí k dlhoročným fanúšikom japonských áut a sám ich už aj niekoľko vlastnil. Jeho predchádzajúcim autom bola Toyota Celica, ktorá bola veľmi pekne vyladená, no jej životnú púť ukončila dopravná nehoda. Krátko po tom si Ryan zaobstaral ďalšie japonské auto, ktorému sa rozhodol dodať osobitný štýl. Jeho Subaru Impreza WRX je skutočnou ozdobou ciest.

Ryan svoju Imprezu WRX vlastní od roku 2010. Jeho nové auto malo pôvodne biely lak, no nevydržal dlho. Prvé úpravy sa odohrali už čoskoro po kúpe a auto postupne vylaďoval až do dnešnej podoby. Výsledkom je množstvo rôznych modifikácií, pre ktoré si táto Impreza určite zaslúži detailnejšiu obhliadku. Začať môžeme hneď zovňajškom, ktorý zaujme zaujímavo spracovanými polepmi a špecifickou hnedou karosárskou fóliou. To zďaleka však nie je všetko.

Ryan sa rozhodol pre výrazné úpravy zovňajška svojho Subaru Impreza


Ďalšou charakteristickou črtou tejto Imprezy je športový bodykit od Chargespeed, konkrétne môžeme hovoriť o novom prednom a zadnom nárazníku, bočných prahoch a tuningových lištách. Vpredu nájdeme tiež novú masku Liberal a predné svetlomety s originálnym dekorom a čierno-chrómovou výplňou. Majiteľ sa taktiež rozhodol pre výmenu zadných svetiel, ktoré pochádzajú z verzie Sti. Nové sú tiež vonkajšie spätné zrkadlá Ganador a zadný spojler 326 Power. Určite ste si všimli aj rozšírené blatníky, tie sú upravené na mieru pre tento kúsok, pričom predtým boli určené VW Jetta.

subaru impreza wrx stance tuning

Kým si túto Imprezu detailnejšie neobzriete, možno ani nezistíte, že má dohora otvárané dvere, tzv. "lambo-doors" od spoločnosti Vertical Door. Medzi tunermi vyvoláva táto úprava rozporuplné reakcie, no stále sa nájde dosť veľa priaznivcov tohto riešenia. Podľa iných však patrí tento typ úprav tak maximálne do predchádzajúceho desaťročia. Pomyselnou bodkou za exteriérovými úpravami bol výber 18-palcových diskov Work Meister, na zadnej náprave boli navyše použité podložky, ktoré rozchod kolies rozšírili až o 32 mm. Od vzhľadu sa presuňme k technike.

Pod prednou kapotou sa udialo niekoľko zmien, konkrétne môžeme hovoriť o sade nasávania od K&N, novom chladiči od Mishimoto a prepracovanej výfukovej sústave. Viac pozornosti ale venoval majiteľ podvozkovej časti. Tu je úplne nový systém vzduchového pruženia od D2, pribudli tiež ramená, stabilizátory a pomerne výraznými zmenami prešlo celé zavesenie kolies. Vďaka tomu je možné nastaviť výrazné odklony, čo je veľmi obľúbenou úpravou napríklad v Japonsku.

subaru impreza wrx stance tuning

Po týchto prepracovaných častiach je na rade interiér, kde sa taktiež nešetrilo. Ryan investoval do viacerých zaujímavých dekorácií, všimnite si napríklad veniec volantu či hlavu radiacej páky. Pribudli sem ale aj kvalitné športové sedadlá Recaro SR-6 či špeciálny adaptér pre rýchle odnímanie volantu.

subaru impreza wrx stance tuning

subaru impreza wrx stance tuning

subaru impreza wrx stance tuning

subaru impreza wrx stance tuning

subaru impreza wrx stance tuning

Čo váš názor na stance & widebodykit pre Subaru Impreza od tunera Ryana ? Hlasujte tu:


Viac informácií o upravených autách zn. Subaru vám radi poskytneme. Zoznam článkov tejto značky nájdete tu:

SUBARU tuningVolaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz, ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náš online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: STANCENATION.com

Text: Matej Klamo
Obrázky: Slavomír Majerník
Finálna úprava a kontrola: Slavomír Majerník

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 2075x    hodnotenie: - nehodnotený -


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt