support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

Strešné nosiče HAKR – a dovolenka môže začať

Strešné nosiče HAKR – a dovolenka môže začať

28.Jun.2010
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

Na našich stránkach vám neprinášame len novinky týkajúce sa tuningu či stylingu, ale taktiež užitočné doplnky, ktoré využije aj „anti-tuner“ či bežný motorista, ktorý nejaví záujem o tento druh individualizácie. Ak chce ísť človek športovať, potrebuje k tomu napríklad bicykel, lyže, snowboard a iné športové pomôcky. A ak chce ísť človek športovať na miesta mimo svojho bydliska, potrebuje svoje športové náčinie nejakým spôsobom odviesť, resp. prepraviť. Určite sami dobre viete, aké náročné je dostať čo i len jeden bicykel do kufra, nehovoriac o viacčlennej posádke s chuťou športovať. Vhodným riešením sú produkty českej firmy HAKR.

Brnianska firma HAKR funguje už do roku 1992, kedy začala vyrábať svoje prvé strešné nosiče bicyklov a to v pivnici jedného za zakladateľov. V ďalších rokoch bola produkcia rozšírená o špecifické nosiče pre vozidlá Škoda a firma sa postupne sťahovala z jedného výrobného miesta do iného. S postupom rokov firma HAKR taktiež naberala stále viac a viac zamestnancov, zásobila sa potrebnými výrobnými strojmi a rozšírila svoj sortiment o ďalšie produkty – nosiče lyží, strešné nosiče, autoboxy a nosiče bicyklov na ťažné zariadenie, ktoré ponúka pre takmer všetky typy vozidiel. Firma HAKR zároveň získava atesty na svoje produkty, ku ktorým prispievajú aj crash testy ich výrobkov.

- Strešné nosiče – pre prepravu čohokoľvek na streche vášho auta potrebujete základné strešné nosiče. Firma HAKR má pre vás pripravené nosiče s moderným dizajnom, ktoré dobre sedia. Môžete si vybrať medzi oceľovou pozinkovanou tyčou, ktorá je potiahnutá plastom alebo hliníkovou tyčou s aero profilom a T drážkou.

stresne nosice autonosice hakr
- Strešné boxy – autoboxy – Boxy HAKR majú aktuálny dizajn, aerodynamický tvar, jednoduché upínanie, poslúžia vám k preprave lyží, stanov, atď. Zároveň spoľahlivo ochránia pred snehom, dažďom a špinou.

stresne autoboxy hakr


- Nosiče bicyklov na ťažné zariadenie – chytré nosiče bicyklov s jednoduchou obsluhou a jednoduchým ukladaním. Výhodou je voľná strecha pre ďalší nosič/box a hlavne pohodlná jazda. Nosiče sa vyrábajú v prevedení s miestom pre dva alebo tri bicykle.

nosic bicyklov na tazne


- Strešné nosiče bicyklov – firma HAKR ponúka strešné nosiče bicyklov rozdelené do troch kategórií – najnižšia UNI a UNI Z, ktoré sú vhodné pre občasnú prepravu bicyklov, stredná CYKLO PRO a CYKLO PRO ALU – s ktorými je príjemné vyjsť si do prírody každý víkend a najvyššia SPEED a SPEED ALU, ktorá sa hodí pre všetky typy rámov a vďaka jej tuhosti je možné jazdiť vo vyšších rýchlostiach.

stresne nosice bicyklov hakr


- Strešné nosiče lyží – HAKR vám ponúka pre prepravu lyží jednoduché nosiče s dvojitým istením pre otvorenie v základnej rade celokovové a vo vyššej rade hliníkové, obidva rady s možnosťou použitia zvyšovacích podložiek pre prípad, že sa viazanie lyží dotýka strechy vášho automobilu. Tento problém rieši ďalšia rada nosičov, tzv. carve, kde sú lyže umiestnené pod uhlom. Nosiče sú dostupné v týchto konfiguráciách – Počet lyží/snowboardov/bežiek – 5/0/5, 3/0/3, 2/4/6, 6/2/4, 4/1/3 a 2/0/1

stresne nosice lyzi hakr


Firma HAKR si pre letnú sezónu roka 2010 pripravila zopár noviniek. V ponuke nájdete cca 40 nových nosičov bicyklov, strešných boxov a nosičov na lyže. Zaujímavé sú tiež dva druhy homologovaných nosičov bicyklov na ťažné zariadenie.

Strešné nosiče značky HAKR, ďalej strešné boxy a nosiče bicyklov si môžete samozrejme pozrieť a nakúpiť aj na našom webe:

webshop

Ceny sa dajú zobrazovať v oboch menách, EUR a českých korunách s DPH. Kliknutím na SK alebo CZ vlajku vedľa ceny na danej položke si môžete vždy prepnúť zobrazenie meny. Aktuálny koeficient: 25. Pri jednorazových objednávkach nad 99,-€ s DPH Vám ponúkame DOPRAVU na území Slovenska ZDARMA! Odporúčame preto spojiť Vaše objednávky s priateľmi a známymi. (Nevzťahuje sa na akciový tovar alebo položky vo výpredaji ako aj zásielky kuriérskou službou, nadrozmerné tovary a položky s nadváhou)Váš názor na tieto strešné nosiče a autoboxy od firmy HAKR ?Viac informácií k výrobkom HAKR Vám radi poskytneme. Hakr produkty nájdete na našej podstránke:

HAKR


Viac informácií ku strešným nosičom Vám radi poskytneme. Ďaľšie nosiče nájdete na našej podstránke:

STREŠNÉ NOSIČE


Viac informácií ku strešným autoboxom Vám radi poskytneme. Ďaľšie autoboxy nájdete na našej podstránke:

AUTOBOXY, VAKY


Volaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náś online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: Archív CT

Text: Milan Dzadík
Obrázky, kontrola: Slavomír Majerník
Finálna úprava: Slavomír Majerník

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 21432x    hodnotenie: 25/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt