support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

logo autoboxy Strešné autoboxy (kufre na strechu auta) XX-Line a Eldorado od Neumann - viac priestoru pre batožiny logo autoboxy

Strešné autoboxy (kufre na strechu auta) XX-Line a Eldorado od Neumann - viac priestoru pre batožiny

19.Apr.2013
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

Blíži sa letná sezóna a s tým súvisí aj väčšie množstvo rôznych výletov, ciest a dovoleniek. Po dlhej zime prišli konečne teplejšie dni a určite sa už aj vy chystáte na nejaký väčší výlet, či rovno dovolenku. Ak vás v aute cestuje viac, určite viete, že miesto navyše má hodnotu zlata. Máme pre vás spôsob ako zobrať všetko čo potrebujete a zároveň sa bez problémov do auta pomestiť. Ukážeme vám ponuku nových strešných boxov od spoločnosti Neumann. Získajú si vás nielen svojim decentným vzhľadom, ale najmä vysokou variabilitou a priestrannosťou.

Strešné autoboxy Neumann majú kvalitnú konštrukciu a skvelé aerodynamické vlastnosti


Nadchádzajúcemu dovolenkovému a rekreačnému obdobiu sa prispôsobila aj česká spoločnosť Neumann zaoberajúca sa vývojom a výrobou strešných nosičov a autoboxov. Neoceniteľný pomocník práve pri balení na cesty by mal byť súčasťou vašej výbavy. Svoje využitie si však nenájde len v lete, ale prakticky počas akéhokoľvek ročného obdobia. Strešné boxy sú ideálnym spôsobom ako výrazne rozšíriť úložnú kapacitu svojho vozidla. Po inštalácii strešného boxu budete získate oveľa viac priestoru, odľahčíte kufor a zároveň sa bude pohodlnejšie cestovať aj zvyšnej posádke. Načo sa teda počas cesty trápiť a tlačiť, keď sa môžete pohodlne zbaliť na dovolenku vďaka strešnému boxu? Aké novinky prináša česká spoločnosť Neumann?

Výrobca sa tentoraz zameral na najpredávanejšie produkty. Konkrétne ide o vylepšenie strešných autoboxov Neumann S-Line a X-Line. Tieto strešné boxy majú obojstranné otváranie, čím sa nakladanie a vykladanie predmetov stáva jednoduchšie a rýchlejšie. Dôležité je aj upevnenie boxu na strešné nosiče. Moderné strešné boxy Neumann sú vybavené rýchloupínacím mechanizmom, vďaka ktorému je pripevnenie o nosiče jednoduché a rýchle. S týmto systémom prichádzajú aj obe novinky, ktoré vám predstavíme.

Nové strešné autoboxy Neumann XX-Line a Eldorado sú priestranné a vkusné


Do portfólia strešných autoboxov spoločnosti Neumann pribudli dva nové modely s názvom XX-Line a Eldorado. Vybavené sú všetkými najmodernejšími prvkami, ktoré zvyšujú ich variabilitu a uľahčujú ich pripevňovanie. Nielen tieto nové, ale aj modely S-Line a X-Line boli schválené a prispôsobené až na nosnosť 75 kg. Pozrime sa ale bližšie práve na dve spomínané novinky – Eldorado a XX-Line.

Strešný autobox Neumann XX-Line sa vyznačuje moderným aerodynamickým dizajnom a prepracovanou konštrukciou. Box je vyrobený z kvalitných pevných plastov odolných voči UV žiareniu a poveternostným vplyvom. Steny tohto strešného boxu majú hrúbku až 5 mm, pre väčšiu pevnosť disponuje robustnými vzperami a oceľovou výstuhou dna. Vďaka tomu môžete do boxu ukladať aj ťažšie predmety. Do strešného boxu Neumann XX-Line môžete bez problémov umiestniť lyže, snowboard, plážovú výbavu a dokonca aj väčšie cestovné kufre. Kapacita boxu je až 650 litrov, takže toho pojme naozaj dosť.

Druhou novinkou s rýchloupínacím systémom a obojstranným otváraním je aj autobox Eldorado vyrábaný v elegantnom lesklom čiernom, sivom a bielom prevedení. Vyznačuje sa moderným aerodynamickým dizajnom a špičkovým spracovaním. Rovnako ako vyššie spomínaný model, aj Neumann Eldorado poskytne odkladací priestor o objeme 650 litrov. Nechýba mu tiež spevnené oceľové dno a vystuženie. Pochváliť sa môže tiež dvojbodovým bezpečnostným zámkom.

Hlavné VÝHODY strešných autoboxov Neumann:
- kvalitná a spevnená konštrukcia
- atraktívne spracovanie
- moderný aerodynamický vzhľad
- rýchle a jednoduché upínanie
- autoboxy Eldorado a XX-Line s obojstranným otváraním
- nosnosť až 75 kilogramov


strešné autoboxy xx-line odkladací úložný priestor neumann
strešné autoboxy eldorado odkladací úložný priestor neumann

Strešné autoboxy značky Neumann si môžete samozrejme pozrieť a nakúpiť aj na našom webe:

webshop

Ceny sa dajú zobrazovať v oboch menách, EUR a českých korunách s DPH. Kliknutím na SK alebo CZ vlajku vedľa ceny na danej položke si môžete vždy prepnúť zobrazenie meny. Aktuálny koeficient: 25. Pri jednorazových objednávkach nad 99,-€ s DPH Vám ponúkame DOPRAVU na území Slovenska ZDARMA! Odporúčame preto spojiť Vaše objednávky s priateľmi a známymi. (Nevzťahuje sa na akciový tovar alebo položky vo výpredaji ako aj zásielky kuriérskou službou, nadrozmerné tovary a položky s nadváhou)Váš názor na moderné a aerodynamické strešné autoboxy od českej firmy Neumann ? Nech sa páči, hlasujte tu:Viac informácií ku strešným autoboxom Vám radi poskytneme. Ďaľšie autoboxy nájdete na našej podstránke:

AUTOBOXY NA STRECHU AUTA


Viac informácií k výrobkom NEUMANN Vám radi poskytneme. Neumann produkty nájdete na našej podstránke:

NEUMANN


Volaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz, ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náš online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: archív COBRA TUNING.sk s.r.o.

Text: Matej Klamo
Obrázky: Erik Dobos
Finálna úprava a kontrola: Slavomír Majerník

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 9823x    hodnotenie: 5/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt