support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

logo land-rover Kompletný tuning paket pre Range Rover Sport od Startech logo land-rover

Kompletný tuning paket pre Range Rover Sport od Startech

24.Mar.2014
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

Nemecká tuningová spoločnosť Startech stojí za najnovším paketom pre aktuálnu verziu Range Roveru Sport. Luxusnému SUV dodáva ešte dynamickejší vzhľad, no tvorcovia nezabudli ani na posilnenie jeho exkluzivity a výkonu.

Výrobca o novej generácii modelu Range Rover Sport tvrdí, že ide o doteraz ich najšportovejší model. Oproti svojmu predchodcovi je nový Range Rover Sport omnoho obratnejší a užijete si s ním viac zábavy. Nestratí sa pritom ani v ľahkom teréne a na nespevnených cestách, s ktorými si poradí vďaka svojmu podvozku. Komu by sa schopnosti nového Range Roveru Sport zdali byť nedostatočné, siahnuť môže po kompletnom pakete úprav od firmy Startech. Postarajú sa nielen o športovejší vzhľad ale aj vyšší výkon.

Startech ponúka pre Range Rover Sport sadu aerodynamických doplnkov


Ranger Rover Sport v podaní firmy Startech sa môže pochváliť výraznejším predným nárazníkom s lepšími aerodynamickými vlastnosťami. Doplnený bol o decentne pôsobiace LED denné svietenie a nenápadnú mriežku výduchov. Tie boli navrhnuté tak, aby prispievali k väčšiemu prítlaku spodnej hrany a aby zároveň pre motor a predné brzdy zabezpečovali dostatok chladného vzduchu. Z profilu najviac pozornosti pritiahnu 22-palcové disky Startech Monostar R s päťlúčovým dizajnom. Ich čierne prevedenie je ozvláštnené červeným lemovaním, podobné pritom zdobí aj bočné výduchy. Vzadu pribudol zaujímavo tvarovaný difúzor so šikmými koncovkami výfuku a stredným koncovým LED svetlom.

Startech zvyšuje výkon motora 3.0 SDV6


Ak vlastníte Range Rover Sport s 3.0-litrovým turbodieselom SDV6, Startech sa postará o zvýšenie jeho výkonu. Performance kit s názvom PowerXtra SD30S pridá tomuto SUV až 31 koní a zvýši maximálny krútiaci moment o 80 Nm. Ide v podstate o elektronické zvýšenie výkonu cez power box, ktoré je pomerne jednoduché a rýchle. Maximálny výkon vznetového šesťvalca sa po tomto zásahu dostane na hodnotu 323 koní, počítať môžete aj s maximálnym krútiacim momentom 680 Nm, ktorý je dostupný už pri 2 000 ot./min.

Vyššie spomínané zmeny sa prejavili lepšou akceleráciou a vyššou maximálnou rýchlosťou. Šprint z 0 na 100 km/h zvládne upravený Range Rover Sport za 6,9 sekundy, čo je vzhľadom k jeho rozmerom a hmotnosti veľmi slušná hodnota. Úpravca udáva aj celkom zaujímavú maximálnu rýchlosť 222 km/h. Ďalšou z voliteľných možností je nechať si nainštalovať koncovú časť výfuku s ovládateľnou klapkou pre ešte výraznejší zvukový prejav. Dodajme, že Range Rover Sport je po úpravách bližšie k zemi až o 25 mm vďaka použitiu športových pružín.

Pre interiér vám v Startechu ponúknu radu exkluzívnych materiálov, ktoré vám spríjemnia jazdu. V ponuke je kvalitné kožené čalúnenie s ozdobným obšitím, doplniť môžete rôzne dekoračné materiály. K dispozícii sú aj karbónové kryty palubnej dosky, hliníkové pedále a ak chcete extra zaujať, môžete si nechať namontovať aj podsvietené hliníkové prahy.
Range Rover Sport od Startech sa v dave ostatných SUV rozhodne nestratí, jeho lesk neprehliadnete a hluk určite neprepočujete.

range rover sport sdv6 startech tuning

range rover sport sdv6 startech tuning

range rover sport sdv6 startech tuning

range rover sport sdv6 startech tuning

range rover sport sdv6 startech tuning

range rover sport sdv6 startech tuning

range rover sport sdv6 startech tuning

Fotogaléria Range Rover Sport SDV6 od Startech:Ako sa vám pozdáva tento Range Rover Sport SDV6 od úpravcu STARTECH?Ak chcete ešte viac informácií k jednotlivým úpravám od firmy Startech, tak navštívte našu podstránku:

Startech tuning


Viac informácií k tejto novinke vám radi poskytneme. Zoznam článkov tejto značky nájdete tu:

RANGE ROVER tuning


Volaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náś online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: archív CT

Autor textov: Matej Klamo
Obrázky, kontrola: Slavomír Majerník
Finálna úprava: Slavomír Majerník

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 2455x    hodnotenie: 2/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt